VACC-CZ novinky, změny a oznámení.
Uživatelský avatar
By amalka
#69949
[quote="Čondra87"]Ono. Provoz tama odpovídá aeroklubu :)[/quote]

V tom případě je vhodné vyhodit i LKKV ze seznamu, neboť provoz tam je srovnatelný...
Uživatelský avatar
By Čondra
#70215
Filipe, vím, že děláš v odvětví tomuhle určeném, ale:

Na LKVO je vidět cca 1× - 2× denně C182, 3× C172 a 1× L-410.

Na LKKV létají ČSA a tušim, že ještě nějáké aerolinky. Proto mi provoz nepřijde srovnatelný..
Uživatelský avatar
By Čondra
#70220
[quote="rc_czech"][quote="Čondra87"]Filipe, vím, že děláš v odvětví tomuhle určeném[/quote]
Jak dlouho si tuhle vetu daval dohromady? lol[/quote]
Jestli se ti něco nelíbí, tak nereaguj!
Uživatelský avatar
By kopcimek
#70224
[quote="Čondra87"][quote="rc_czech"][quote="Čondra87"]Filipe, vím, že děláš v odvětví tomuhle určeném[/quote]
Jak dlouho si tuhle vetu daval dohromady? lol[/quote]
Jestli se ti něco nelíbí, tak nereaguj![/quote]

Tak se hned nečil :) Si rejpnul no..Já se taky zasmál nad tim :D Nic proti, nebudeme snad zase rozjíždět nějaký ujetý debaty nad správností Tvé větotvornosti ne?
Uživatelský avatar
By Čondra
#70225
[quote="kopcimek"][quote="Čondra87"][quote="rc_czech"]
Jak dlouho si tuhle vetu daval dohromady? lol[/quote]
Jestli se ti něco nelíbí, tak nereaguj![/quote]

Tak se hned nečil :) Si rejpnul no..Já se taky zasmál nad tim :D Nic proti, nebudeme snad zase rozjíždět nějaký ujetý debaty nad správností Tvé větotvornosti ne?[/quote]
Obecně vzato, než nad větotvorností bych se spíš pozastavil nad debil*tou některých zde...
Uživatelský avatar
By amalka
#70242
V Karlových Varech by chtěl žít každý... Taková blbost.., člověče, byl jste někdy v Karlových Varech?

Čondro, začíná ti intr v září nebo až v říjnu?
By Norman Ramsey Briggs
#70247
Zavelel generál Čondra a všichni celí říční naběhli na fórum za jediným účelem mu to vysvětlit. Pokud tě tedy zajímá, co to Open gate je, tak je to jediná bilingivní škola, a když někdo sdělí, že chodí na internát, zajímá mě, je-li to Open Gate, protože v tom případě mám pouze 2 možnosti, s kým mám tu čest. Buď se zbohatlíkem s rodiči ochotnými platit 400 000,- ročně za ZDĚLÁNÍ své drahé ratolesti, nebo s chudákem na úrovni obyvatel Chánova, který je dotován mafiánskou agenturou.

Výuka tam začíná v říjnu, což vedlo k mému závěru, že nejsi ani jeden případ.
By ASG29
#70250
No, je trochu rozdíl mezi internátem a internátní školou... (myšleno ve všeobecném chápání významu výrazů v češtině). Takže se Čondry zastanu: intr jako ubytovací zařízení. Ale k bilingvní škole - u nás, alespoň podle netu, jich je víc.
Uživatelský avatar
By Čondra
#70251
Stejně nechápu, na co narážíš, ale.

Při styku s člověkem, jako jsi ty (A těch je, bohudík málo) se nabízí jenom 3 možnosti.

a) Jsi blb
b) Jsi blb
c) Jsi obojí předtím a blb k tomu..
Uživatelský avatar
By PavelS
#70413
Takže zpět k tématu:

Na stránce http://www.vacc-cz.org/fir jsou ke stažení všechna civilní IFR letiště (mapy+scenerie+textové info) v ČR v souladu s AIP. Stahování je funkční, vždy jsou dva balíčky totožné pro každé letiště (.pdf + .zip). Stránka je přímo dostupná i z lišty fora (nahoře - LKAA FIR Charts). Prosím i všechny provozovatela, aby pro stahování map pro CZ odkazovali výhradně na tuto stránku a ne přímo do downloadcentra.

Na stránce vlevo jsou odkazy mj. na Other Airports, kde je v současnosnosti změť nějakých letišť, bez nějaké hlubší logiky. Musíme se rozhodnout, jak naložíme s letišti vojenskými a zda a jak odkazovat na informace malých letišť (LKBE, LKMH,..) , případně jakých konkrétně.

Letiště slovenská jsou zlikvidována, zájemci je najdou na webu VACC-SK.

Věnujte také pozoronost odkazu Pilot Study (vlevo nahoře na stránce http://www.vacc-cz.org/fir), kde je odkazováno na mrak souborů obecně vzdělávacích. je dobré si některé z nich přečíst za dlouhých zimních večerů, protože přispívají k pochopení řady processů, se kterými se setkáváte.
Uživatelský avatar
By PavelS
#70434
Ještě jedna drobná, ale možná podstatná úprava webu i fora:

Do sekce \"Basic Studying\" (to je, jak sou mj. i SOPs a IFR Komunikační Manual) na stránce PILOTS byl přidán ke stažení český překlad velmi stručného výtahu z pravidel chování na VATSIMU. Text je určen pro nové piloty a zahrnuje nejdůležitější body, které je potřeba bez dalšího dodržovat. Znalost tohoto minima se předpokládá u každého, kdo se připojí, i zcela poprvé; zkušenejší (ATCos) si pak nastudují v originále \"User Agreement\" a \"Code of Conduct\" - připomínám, že s plným zněním podmínek souhlasíte při registraci na VATSIM, čili diskuse o jejich čtení/nečtení je bez-předmětná.

Soubor je nyní odkazován i ve foru - nahoře v hlavičce - a v oblíbeném vlákně \"Jak se správně připojit k VATSIMu?\".

Slušný, ne ?