VACC-CZ novinky, změny a oznámení.
#119164
[quote="Matej Quarda"]
Kdyby bylo potřeba vozidla na převoz materiálu/lidí ze Strahova na LKPR a případně z5, tak bych asi mohl poskytnout svůj kombík..:)
[/quote]

Super, kombík už máme, bude k tomu i řidič? Aspoň já budu ještě cca měsíc a půl toho řidiče potřebovat... Teda, jenom daleko od domu  :) :) :D
Uživatelský avatar
By Pavel
#119170
Ahoj,
promiň, že jsem ti ještě nestihl odpovědět na soukromou zprávu, nicméně napíšu rovnou sem - ano, určitě je to možné a žádoucí. Zapiš se do tabuly účastníků: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

Koukám, že máš přes 30 hodin online, to už na nějaké poletování po ČR bude stačit, tak s tebou počítáme. Ještě před akcí budu rozesílat všem účastíkům briefing v kolik a kam se dostavit a koordinovat příjezdy, takže jakmile budeš v tabulce zapsaný, tak ti o tomhle dám včas vědět.

PB
Uživatelský avatar
By Pavel
#119185
Ahoj,
již několik lidí nabízelo možnost něco vytisknout - před akcí toho zas tolik nepotřebujeme, nicméně máme jednu prosbu:

nemáte někdo k dispozici tiskárnu, ideálně barevnou, kterou byste mohli vzít na místo a nechat nám z ní tisknout letové proužky ála flight stripy? Našemu skvělemu IT se povedlo vyvinout plugin do Euroscope který nám umožní tyto stripy automaticky tisknout. Lepší by byla barevná tiskárna (a laserová barevná by byla přímo božská), nicméně i černobílá lepší než žádná... Na barvu se případně nějak složíme. Očkávám, že v součtu by to byl ekvivalent cca 20 stran řídce potištěného textu + 5 plnobarevné A4 (za předpokladu cca 200-250 pohybů v LKPR)
PB
Naposledy upravil(a) Pavel dne 04 led 2015, 01:22, celkem upraveno 1 x.
By PBily
#119186
Ahoj Pavle,

nestíhám moc číst, ale teď jsem to dohnal.

Pokud chceš, mohu nabidnout:

Nás nový, naslaply zobrazovací komp k dc-9. Snad již bude komplet.

Můj domácí počítač. Myslím, že je taky velmi slušný (nemyslím simulator).

Nějaké monitory vezmu z práce, ale nijak extra veliké nejsou. Proste normální.

Tiskárnu z kotelny. Xerox barevná laserovka fullduplex.

Ještě je něco potřeba? V práci se toho najde...
Uživatelský avatar
By Pavel
#119191
Petr opět zachránil den :)

Hele tak vezmi jeden PC který oživíme jak sim pro veřejnost a nějaké (1-2) monitory k němu - jestli to bude DC9 komp nebo tvůj domácí komp je asi jedno + určitě tiskárnu, ta nám trhá trn z paty.

PB
#119202
[quote="Pavel Brodský"]
Další věc - máte někdo řezačku na papír (takovou tu kancelářskou), kterou byste mohli vzít a půjčit? Také na výrobu stripů.

PB
[/quote]
Poptám se, myslím že máme.
Uživatelský avatar
By Pavel
#119209
Řezačku už slíbil BP, nicméně pokud bude jedna záložní tak to vadit nebude...

Jinak - posílám zasedací pořádek tak jak je zatím v návrhu, pokud k tomu někdo nevznesete nějaké větší výtky tak to zítra takhle předám na LKPR aby nám to ze stolů a židlí postavili. Rozměry jsou jen přiblížné, cca +- metr.

Rozsazení ATC/piloti (kromě TWR skupiny, tam je to dané) by bylo jen takové orientační, samozřejmě že pokud řídící budou chtít létat tak budou létat na současných židlích. Konkrétní posty kam koho posadíme vymyslím až těsně před akcí až budeme připravovat rozdělovník ATC pozic aby často spolupracující seděli poblíž.

Názory - dobré/špatné?

PB
Přílohy
R4U_sál.PNG
R4U_sál.PNG (51.83 KiB) Zobrazeno 3280 x
#119210
[quote="Pavel Brodský"]
Řezačku už slíbil BP, nicméně pokud bude jedna záložní tak to vadit nebude...

Jinak - posílám zasedací pořádek tak jak je zatím v návrhu, pokud k tomu někdo nevznesete nějaké větší výtky tak to zítra takhle předám na LKPR aby nám to ze stolů a židlí postavili. Rozměry jsou jen přiblížné, cca +- metr.

Rozsazení ATC/piloti (kromě TWR skupiny, tam je to dané) by bylo jen takové orientační, samozřejmě že pokud řídící budou chtít létat tak budou létat na současných židlích. Konkrétní posty kam koho posadíme vymyslím až těsně před akcí až budeme připravovat rozdělovník ATC pozic aby často spolupracující seděli poblíž.

Názory - dobré/špatné?

PB
[/quote]

Výborné, pěkný věžnický koutek :) :D
Uživatelský avatar
By Pavel
#119218
Jo, to jsem tak nějak odhadoval, v plánku na to máš vyhrazené 2,5m což bude s přehledem, podle mě. Dopředu si přivezeš plátno nebo televizi? Pokud televizi, potřebuješ pod ní stůl asi, ne?

PB
#119219
Pavle kde budeme delat prednasku? Predpokladam v druhe mistnosti? a jak to bude s pripojenim nasich simu na velke platno k prednaskam? bude se nejak streamovat? nebo primo pripojenej pocitac na projektor?
Uživatelský avatar
By Pavel
#119220
Přednáška bude ve druhé místnosti, na pódiu bude BPho počítač s nainstalovanou PMDG 737, 777 a něčím na VFR poletování, takže tam - naše simy bych k tomu vůbec nepřipojoval, je to fakt daleko.

PB
#119222
asi nejspis televizi a pokud se podari pristi tyden dodelat tak LCDko bude povesene primo na Simulatoru takze zadny stul neni potreba, jinak asi povezu jeste jeden projektor a Petra by pripadne sehnala platno v tom pripade bude potreba to platno nejak povesit, varianta projektor je ale zalozni, osobne sem pro LCDko ;)
Uživatelský avatar
By Pavel
#119223
Protože plánovač bude mit tiskárnu na stripy, tak aby dostal k TWR s příletovejma i k DEL s odletovejma... On to bude spíš takovej pomocník. než plánovač, asi.

PB
#119225
Jinak vzal bych taky GND/DEL pokud bude potreba, nejedu tam jenom litat ;)

Ono se najde mraky zajemcu kteri mne na simulatoru zaskoci, simulator tam vezu vice-mene kvuli verejnosti:)
#119258
Tak s tim číslem kolik jich přibylo se divim že jsem zatim nikoho nepotkal :D ale zřejmě ještě tak 14 dní potkávat nebudu, jelikož se budou psát pololetky :) jen škoda že o Runway4you nebyla ani zmíňka v Terminálu ;)
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 19