VACC-CZ novinky, změny a oznámení.
#104764
Ahoj všem,

hlásím, že letáky byly rozeslány na příslušné adresy. Pokud chcete někdo nějak zaslat, napište mi.

Na webu uveřejníme tyto kontakty: https://docs.google.com/document/d/1_CZ ... 3dCE/edit#

Pokud byste chtěl někdo přidat, budu jen rád. V takovém případě mi pošlete jaké kontakty mám uvádět a s čím chcete radit.

Ještě jednou veliké dík za Oupovou práci na webu.

Petr
#104774
Letáky dnes přinesl pošťák na kolej, pecka, vypadá to skvěle! Jdu začít se šířením informací :) Musíme ovšem AS SOON AS POSSIBLE zprovoznit facebook, když na něj máme odkaz na letáku! Prosím facebook tým, aby připravili stránku, gratiku i texty lze dohledat v google dokumentech, někdo ze staffu na to koukne jestli takto může být, a šup s tím do světa...

PB
#104795
[quote="ASG29"]Na zpravodajství to je nezajímavá akce. Za reklamu platíš nekřesťanské peníze. Pro něčí krásné oči to alespoň párkrát denně a alespoň týden vysílat nebudou...[/quote]

No českej rozhlas Sever, nebo co to tam je to odvysílá zadarmo..aspoň takovou zkušenost mám já z hradeckýho, dokonce jsem si zařídil i živý vstup celkem bez problému. Popřípadě i radiožurnál sbírá akce a vysílá je zadarmo. Ale faktem je, že to nepoběží celý týden..
Teď je i otázka jestli to zamíří na cílovou skupinu.

Popřípadě vlastně i na Beatu je rozhlasák fanda do letectví.
#104798
[quote="ASG29"]Snad to zkusit jako ten tip na víkend. Ale i tak se od toho moc slibovat nedá. RCL nemá nijak velkou oblíbenost v Liberci. A už vůbec ne u cílové skupiny. To spíš Evropa2, Kiss Delta a tak...[/quote]

Teď se tedy nabízí otázka kdo je cílová skupina, dá se to vůbec nějak vymezit?
Protože co se týká poslechovosti rádíí tak se to jednoznačně říct nedá.
#104800
Rozhodně to dáme do Rádia Beat, ti takovéhle akce propagují zdarma ve vysílání, a ještě jejich moderátor je ULL pilot a kdysi tam byl celovečerní pořad o VATSIMu (vzpomínám si na to, jak jsem seděl na TWR, PS na oblasti, a poslouchali jsme - v mezerách mezi povídáním hráli AC/DC).

PB
#104803
Jako cílovou skupinu bych bral 15-30 let. Takovou Evropu2 poslouchají -náctiletí až do (zhruba) 25 let. Kiss Deltu tak 20-30. RCL je sice posloucháno mladými i staršími, ale zase díky skladbě programu není moc oblíbené. Beat - to je kapitola sama pro sebe. Posluchači jsou spíš staršího data narození, ale je tam ten \"vztah\" k lítání. Ještě Frekvence1 je takové \"širokopásmové\" rádio, ale těch -náctiletých ho moc neposlouchá.
Samozřejmě, že to není nějaké dogma. Ale ten \"výzkum posluchačstva\" jsem tak trochu sledoval...
#104815
Tak jsem začal věšet letáky - zatím jsem prošel pár budov ČVUT kam běžně chodím (dopravka, elektro na Karláku, strojárna na Karláku - ústav letadlové techniky), umísťuju pouze na legální studentské nástěnky. Zítra ještě obejdu zbytek kolejí a ještě budovy v Dejvících. Fotky budu průběžně doplňovat, jen tak pro zábavu: https://www.facebook.com/media/set/?set ... 35d1a08cd8 Takhle dva letáky vedle sebe vypadají super, proužek na sebe navazuje a jsou to jak upoutávka, tak podrobné informace. Snad to k něčemu bude...

PB
#104870
Pánové, během zítřka připravím email a ten rozešlu s informací na všechna rádia, která mě napadnou. Obešlu úřad v LBC, místní plátky, noviny, atd...

Za email nic nedáme ;-) a čím více se toho odvysílá, tím lépe.

Petr
#105035
Tak dnes jsme společnými silami s JK navštívili liberecké školy, sice jsme to nevzali uplně podle plánu, ale těch škol jsme navštívili více a ještě na pár škol každý rozneseme. JK zařídil i liberecké koleje, takže na každé koleji bude vyvěšeno a prý se naše letáky možná dostanou i do pár autobusů :) Vedení školy bylo milé a dokonce jeden zástupce byl tak nadšen, že to prý vezme i do přilehlích školek, takže asi ve třech školkách bude viset náš letáček :D - Doufejme, že nepřilákáme batolata :D Jinak Hrádek nad Nisou a Chrastavu nezvládáme, takže doufám nevadí, že se tam nedostaneme. Jinak ještě trochu vyvěsim sídlište a letáky jsou pryč.

Petře, když máš ještě letáky, bylo by možné to hodit do vratislavické školy, máš to za rohem a hlavně máš ještě letáky.

A Vláďo, letáky jsou fakt parádní :)
#105091
Drazí soudruzi,

Letáčky mi včera dorazily a jsou postupně rozmisťovány na nástěnky na každém patře domova mládeže a na každém pavilonu naší školy. Po dohodě s metodičkou prevence v pondělí umístím letáček na simulátory i na nástěnku mezi \"návykové látky\".

Také podotýkám, že letáčky umístím i na místní ZŠ a legální inzertní plochy (např. příslušníkům za stěrač).

OK
#105167
Pánové,

tímto prosím všechny, kdo přislíbili osobní účast, aby se mi ozvali na email: tbina@email.cz ohledně dopravy - tzn. kdo bude mít svůj odvoz a je popř. schopen někde někoho nabrat, kdo nebude mít odvoz a potřeboval by někde vyzvednout atp.. Rád bych už dal dohromady auta.

Díky!
#105278
Ahoj,

děkuji všem za roznos letáků, do Vratislavické školy je sám donesu.

Jinak jsem dnes zařídil místnost v areálu Intex + budou k dispozici naše kanceláře (ve stejné budově, jiné patro). Tedy kdo budete chtít přespávat (předpokládám, že většina), je možné využít těchto teplých místností. Různá nafukovací lehátka a spacáky si vezměte prosím vlastní.

Předpokládám, že bychom se sešli v pátek večer a vše si otestovali. V sobotu v 8h se přestěhujeme a po 22h se zase nasuneme zpět. Ten, kdo bude chtít odjet dříve, či přijet později, nechť dá vědět Tomášovi Bínovi, aby s tím počítal. Sprchu zajistím také.

Pokud máte někdo nějaké dotazy, či speciální přání, sem s nimi.


Další důležitá věc je náš program pro lidi, kteří se přijdou podívat. Určitě jste ho všichni viděli na webu a já nyní potřebuji jména těch, co se o jednotlivé 30-45min bloky postarají.

Zapisujte se prosím sem:

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... G51bHFHYVE


Oupu bych rád poprosil o námět na tužky, abych je nechal ASAP připravit.
Ostatní si prosím projděte úkolovník a chyťte se za hlavu, tam, kde je již po termínu a máte tam stále NE.

Díky moc, už se těším.

Petr
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 20