VACC-CZ novinky, změny a oznámení.
Uživatelský avatar
By CSA075
#51723
Mam dotaz ohledne uzavreni drahy 06/24 z duvodu pravidelne udrzby, promitne se toto usneseni i na Vatsimu? Predpokladam ze ano a nejen v dobe, kdy nejsou pritomni nasi sikovni ridici....
By rc_czech
#51740
[quote="PavelS"]Jako každoročně se v Praze zavírá, opravuje, dráha 13 a posléze i 24.
Uvedenou uzavírku budeme v plné míře aplikovat na VATSIMu.
Proto prosím v období od 09 May 09 0700Z do 08 Jun 09 1300Z používejte pro pojíždění a pro řízení pojíždění níže uvedenou mapku zkrácení.

Mapa.[/quote]

Na zadny NOTAM nebo informaci (od VACC CZ staffu) o uzavreni RWY 24 jsem zatim nezaregistroval. Krom vysse uvedeneho, kde informuje o uzavreni RWY13 a posleze i RWY24
Uživatelský avatar
By PavelS
#51969
Takže takchle ) :

Obrázek

Na VATSIMU je od zítřka 0000Z hodin do 18 MAY 09 2200Z uzavřena RWY06/24 i s přilehlými rybníky.

Pozor : protože na VATSIMU nesimulujeme reálný čas, není také simulováno zrušení uzavření v nočních hodinách a dráha bude uzavřena permanentně.

Na tuto uzavirku poté navazuje uzavření části RWY 13/34, detaily : zde.
Uživatelský avatar
By tmx
#52206
Nevíte, co se děje na Ruzyni? Je najednou v provozu dráha 24, ačkoliv až do příštího pondělí má být během dne zavřená. Navíc vítr 340/09 není pro provoz na ní zrovna nejlepší...

EDIT: Teď zdá se holdují nad RASIMem... Hodně vysoko a to včetně zbrusu nové A319 OK-OER vracející se z prvního letu do Tel Avivu. :)
Obrázek
Uživatelský avatar
By Filip
#52207
No, jo...některý dokonce v FL170..
Jinak myslim, že 24 už byla v užívání i včera nebo předevčírem. A dnes je celý den..
Uživatelský avatar
By tmx
#52208
Včera byla 100% 13ka. Chtěl jsem se jet podívat na 777, ale tam je to místo na sledování tak blbě a daleko od silnice, že jsem to vzdal.
Uživatelský avatar
By Filip
#52209
Nejsem si jist jestli to bylo včera, ale už jsem se jednou divil, že je 24...
Jinak perfektní provoz, letadla jsou namačkaný v ILS.. Prolítá tu jedno éro za druhým. :)
....Akorát škoda, že má SBSka zpoždění..