VACC-CZ novinky, změny a oznámení.
Uživatelský avatar
By penickao
#132746
Vážená komunito, @PILOTS @ATC,
S nadcházejícím podzimem a přípravami na novou sezónu bych Vás chtěl informovat o personální změně ve STAFFu VACC-CZ na pozici technického ředitele. Tuto pozici doposud zastával náš dlouholetý člen @Bedřich Schindler - ACCCZ6, který našemu VACCu přinesl mnoho skvělých inovací (např. v podobě automatického instalátoru EuroScope a spoustu drobných vychytávek), léta se nám zodpovědně staral o provoz serverů, webových stránek a spousty dalších softwarů a technických řešení, potřebných k provozu našeho koníčku a také nás neúnavně podporoval v řešení našich běžných technických problémů.

S Bedřichem budeme nadále spolupracovat na některých rozpracovaných projektech a zároveň také zůstává v našich řadách jako skvělý a zkušený ATC a mentor, čehož si velmi vážím. Dovolte mi, abych tímto Béďovi jménem celého VACC-CZ poděkoval za roky jeho usilovné práce a přínos, kterým naší komunitě bezpochyby je.

Rád bych Vás také informoval, že novým nástupcem Bedřicha v pozici technického ředitele je náš kolega @Michal Šafránek - 1289567, jeho dosavadní asistent, který již několik měsíců fakticky provoz tohoto oddělení přebírá pod sebe . Na Michala čeká mnoho výzev v podobě kompletní rekonstrukce webových stránek, nového ATC a výcvikového portálu a implementace dalších skvělých myšlenek do reality. Rád bych Michalovi popřál mnoho úspěchů a pevné nervy!

Děkuji Vám všem,
S přáním živé letecké sezóny na VATSIMU,
Ondřej Pěnička
Director VACC-CZ