VACC-CZ novinky, změny a oznámení.
By Araneus
#118936
Řešila jsem to před pár dny s Radou a mluvil o nějakém technickém problému. Béďa je momentálně přetížený jinými věcmi pro VACC-CZ. Je o to ocenění zájem i mezi ostatními piloty?
Uživatelský avatar
By Schindler
#118938
Prozatím je to technicky nemožné. Někdy se pokusím udělat novou stránku, ocenění tedy dostanete snad jako ponovoroční dárek. Dnes jich budete mít snad dost
Uživatelský avatar
By radarada
#118943
Ano, mame technicky problem, ktery musi odstranit server admin.
Kazdopadne lety se zaznamenavaji neustale, takze oceneni bude pridano pozdeji... takze kdo letel, jako by ho uz mel :)

Rada
Uživatelský avatar
By radarada
#118944
Hm, tak jsem chtel zkusit jednu fintu, ale nepovedla se... takze zmizely bohuzel vsechna oceneni z prehledu, takze jsem vratil zatim jen to Jeziskovske a Novorocni. Az se opravi systemova chyba, vratim tam vse.
Omlouvam se... ale snad poslouzi zatim takto...

Kazdopadne letosni Jezisci jsou jasni... na Novorocaky si par dni jeste pockame... :)

Rada
Uživatelský avatar
By Schindler
#118945
[quote="Radomír Věncek"]
Az se opravi systemova chyba
[/quote]

To byla jedna z věcí, co jsem si pro VACC k vánocům přál :D
By Araneus
#118947
Nevím, jestli tam není nějaká chybka. Odlétala a přistávala jsem někdy před půlnocí LKTB-LKPR a nejsem v seznamu. Ocenění nesbírám, ale každopádně je to divné...
Uživatelský avatar
By radarada
#118952
Tusis uplne presne spravne :-)
Petro, Tvuj let byl zaznamenan poprve ve "2014-12-24 22:16:01", takze jsi Jeziskovsky slot propasla... takze jedine, ze bychom priohli pravidla a posunuli hranici letu ;)

Rada
Uživatelský avatar
By Schindler
#124519
[quote="Jaroslav Šubert"]
Dotaz na ACCCZ5, nově IT direktora.

Bude se s tímto něco dělat a jaká je budoucnost této položky ?
[/quote]

Ne.

BS + PB
Uživatelský avatar
By Pavel
#124528
Ano, přesně tak. Snaha o opravu tohoto je na vedlejší koleji, jelilož máme dostatek práce jiné  - podstatně důležitější. Pokud se ti naše činnost nelíbí, není nic jednoduššího, než fórum a web nenavštěvovat. Jsme zcela nekomerční organizace a nejsme povinni ani schopni plnit přání všech.

PB
Uživatelský avatar
By JKol
#124532
On jenom Jarda zapomněl, že se nachází na oficiálním VATSIM fóru, kde tudíž mimo jiné platí i Code of Conduct A1 Members should, at all times, be courteous and respectful to one another.
Teď o tom byl prokazatelně poučen a určitě si dá příště větší pozor, že Jardo ;)
By Araneus
#124533
Jardo, já mám pořád pocit, že se těmi svými příspěvky nesnažíš naštvat co největší počet lidí, ale že je to spíš takový nešťastně formulovaný pokus o osobitý humor. Pamatuj na to, že méně je někdy více.
Uživatelský avatar
By Schindler
#124538
[quote="Jaroslav Šubert"]
[quote="Bedřich Schindler"]
[quote="Jaroslav Šubert"]
Dotaz na ACCCZ5, nově IT direktora.

Bude se s tímto něco dělat a jaká je budoucnost této položky ?
[/quote]

Ne.

BS + PB
[/quote]

Tak to jó pánové, to jsem hnedka klidnější. Zřejmě snaha o opravu něčeho co nefunguje je na vedlejší koleji a nebo je tu dvojí metr a diskriminace. Na pohádky jsem už dost starej a ty jsou pro vnoučata.


[/quote]

Jardo, vše má své důvody, před nějakou dobou jsem ti to psal pomocí soukromé zprávy a přesto jsi se ptal veřejně. Všem to funguje, tobě bohužel ne. Bavili jsme se o tom v sobotu s RV a je to s největší pravděpodobností kvůli velkému počtu letů, ale opravit to stále nezle, protože stále platí:

[quote="Radomír Věncek"]
Ano, mame technicky problem, ktery musi odstranit server admin.
Rada
[/quote]

Tohle je tu pořád a začíná těch problémů být čím dál víc a snažíme se problém vyřešit migrací. Vše ale záleží jen a pouze na server adminu. My s tím nic dělat nemůžeme!

Jinak o víkendu přibylo ocenění za Runway to Heaven.
By Araneus
#125567
Rada nestíhá a Béďu jsem tím nechtěla zatěžovat.

Na druhou stranu byste Jardo mohl ocenit, že sice nebude ocenění, ale před i po půlnoci bude v rámci CODu online řídící. Pevně doufám, že našich služeb výjimečně využijete ;) Můžu Vojtu zaúkolovat, ať eviduje, kdo zaletí půlnoční let a pak můžeme všechny pochválit někde tady na fóru, pokud vám to bude takto stačit. Beztak těch, co poletí bude jenom pár.
Uživatelský avatar
By Schindler
#125574
Bylo by to sice hezké, ale teď jsem rád, že si najdu občas chvilku na to, abych mohl něco připravit na novém serveru. Kdyby to možné, tak se to samozřejmě udělalo ....
Uživatelský avatar
By radarada
#125662
Budte zdravi v novem roce... byl jsem pres svatky pryc a bez kompu, forum ctu az ted.
Kazdopadne oceneni se daji udelat i zpetne, zaznamenavani letu funguje nepretrzite.
...tak kdyz se nekdy budu trochu nudit, tak treb zpetne doplnim :)
Uživatelský avatar
By Schindler
#125898
[quote="Bedřich Schindler"]
[quote="Jaroslav Šubert"]
[quote="Bedřich Schindler"]
[quote="Jaroslav Šubert"]
Dotaz na ACCCZ5, nově IT direktora.

Bude se s tímto něco dělat a jaká je budoucnost této položky ?
[/quote]

Ne.

BS + PB
[/quote]

Tak to jó pánové, to jsem hnedka klidnější. Zřejmě snaha o opravu něčeho co nefunguje je na vedlejší koleji a nebo je tu dvojí metr a diskriminace. Na pohádky jsem už dost starej a ty jsou pro vnoučata.


[/quote]

Jardo, vše má své důvody, před nějakou dobou jsem ti to psal pomocí soukromé zprávy a přesto jsi se ptal veřejně. Všem to funguje, tobě bohužel ne. Bavili jsme se o tom v sobotu s RV a je to s největší pravděpodobností kvůli velkému počtu letů, ale opravit to stále nezle, protože stále platí:

[quote="Radomír Věncek"]
Ano, mame technicky problem, ktery musi odstranit server admin.
Rada
[/quote]

Tohle je tu pořád a začíná těch problémů být čím dál víc a snažíme se problém vyřešit migrací. Vše ale záleží jen a pouze na server adminu. My s tím nic dělat nemůžeme!

Jinak o víkendu přibylo ocenění za Runway to Heaven.
[/quote]

S přesunem webu na nový server jsem dokázal nakopnout server tak, aby dokázal zpracovat všechny tvoje lety Jardo, takže už se můžeš kochat :)
Uživatelský avatar
By Schindler
#125930
[quote="Jaroslav Šubert"]
Jojo, já to registroval někdy začátkem listopadu 2015. Ale i tak díky za info.
[/quote]

To to ale nezvládlo vypsat všechno, u tebe jen asi rok zpět ...