VACC-CZ novinky, změny a oznámení.
#112836
Obrázek

Dear,

po týdnu jsem tu opět, abych blahopřál Pavlovi Kubáčovi za jeho úspěšně dovršený training na TWR ve FIR LKAA. Mhouřil sem oči, dělal, že neslyším, ale přesto si myslim, že ač to nebylo 100%, možná ani ne 80%, tak přesto mě PK přesvědčil, že si licenci zaslouží.
Za úkol však má v hustém provozu své schopnosti zdokonalovati! A věz PK, že bdělé oko vyšších šarží nikdy nespí!

Všem co lítali děkuji za provoz.

JD

VACC Examiner
Uživatelský avatar
By CSA075
#112850
V první řadě bych tady chtěl poděkovat JD za jeho trpělivost a mhouření všeho a néé jen očí, neb začátek z mé strany špatný. Na druhou stranu bych rád poděkoval PB,BS,JK za ty strávené hodiny se mnou a trpělivosti, i kolegyni PO, s kterou jsme výcvik jeli tak nějak stejně a oba jsme věděli, kde máme tu slabinu a proto jsme se snažili toto vypylovat, aby to alespon za něco málo stálo a v neposlední řadě samozřejmě Vám pilotům, bez kterých by toto Vše nebylo možné.

Já Vám slibuji, že na sobě budu na této pozici dále pracovat aby to bylo stále lepší a lepší.

Jěště jednou Všem moc děkuji a těším se na 118.100 naslyš.
#112851
[quote="Schindler"][quote="Araneus"]GRATULUJI kolego :-D Kdy to zapijem?[/quote]

To mi musíte říct, abych si nebookoval APP. Pak bych ti zas musel připomínat, co vše jsi provedla! :D[/quote]

Mno, pokud to připomínáš jen mně a nepublikuješ to veřejně, tak se to dá snést :-D V podnapilém stavu mimoto lítám pouze na Silvestra.
Uživatelský avatar
By JKol
#112859
Pavlíku, tak teď jsme oficiálně kolegové na třetí :D Je to zajímavý, ale přijde mi to jako před tejdnem, co byla ta soukromá hospoda s PB, kde já začal APP a ty TWR no a teď je z tebe plnohodnotný řídící. GRATULACE! Jinak se omlouvám za mou absenci, ale posunuly se mi tréninky a končí až ve 20:00. Tak ještě jednou gratulace a někdy to pořádně oslavíme!
#112872
No graaatz!

Já, ač jsem se nedostal od 20:00 do 20:30 na freq kvuli IFR provozu (ano, správné priority), jal jsem se zkusit trochu zablbnout s C152 na jižním apronu :) Za to se zpětně omlouvám, bylo to jen díky zkoušce - na RWY bych bez povolení nevjel..

Ať ti to řídí, pane řídítko :D

PP