VACC-CZ novinky, změny a oznámení.
#112623
Vážení přátelé,

je tu Nový rok a s ním tu hned máme novoroční přírůstek - a to hned v podobě něžného pohlaví - Petra Ondráčková. Dnes bojovala dvě a půl hodiny, aby mě přesvědčila, že si zaslouží licenci na obsluhování TWR ve FIR LKAA.
Tímto jí blahopřeji, oceňuji její výkon v provozu, který dosud nezažila. Statečně se držela a i když by se dalo leccos vytknout, tak výsledný efekt byl positivní. Petře přeju, aby její nadšení pro věc nepolevovalo, osobně jsem její zarputilostí a bojovností mile překvapen.

Také děkuji všem co poletovali.

JD
VACC CZ Examiner


Obrázek
#112629
Gratulace z LKPR_APP! :) Docela silně si mě zásobovala a věř, že jsem se také hodně potil, abych tě v tom nenechal samotnou. Co se týče nějakých screenů z APP, tak jsem vůbec nestíhal, ale ze záznamu něco vytahám a asi až zítra nahraji sem.
#112631
Předpokládám, že příští hospoda bude krušná, co? :-)

Péťo, gratulace od headcoache, super. Tenhle výcvik mě fakt bavil díky tomu jak to odsýpalo, snad se brzo uvidíme u APP.

PB
#112637
Velká gratulace, zvládala jsi ten provoz parádně. :) (i když co se týče mě tak bohužel, po hodinovém čekání na clearence mě to třikrát odpojilo prej že unauthorized client bo co.. :D )
#112638
Nakonec přikládám už teď tedy pár obrázků z APP a GND ... Podle statistik jsem na APP jsem rozdal 116 povolení ke stoupání/klesání, takže provozu za ten krátký čas bylo opravdu hodně. Já jsem si to také užil, ale tlak to byl chvílemi opravdu velký, což jste jistě postřehli ;) Bohužel jsou naše statistiky na webu zkreslené, protože tam bylo plno IFR trainingu, low passů i go aroundů, a to to vůbec nevezme, takže těch pohybu tam ve skutečnosti přes RWY30 bylo opravdu hodně.
#112639
Já všem moc děkuju za provoz. Těm, na které jsem zapomněla nebo kteří museli čekat nebo se ani nedočkali se omlouvám.
VFRy měly šanci se dostat ke slovu tak někdy do osmi, pak už to bylo špatné. Pak už to bylo tak špatné, že jsem si ani nevšimla, že ten chudák, co už hodinu čeká na apronu Jih je Rada a že Jáchym chvílemi trpělivě a chvílemi netrpělivě čekající ve Vodochodech je IFR. Pak už se mi začaly plést slova a písmenka a dál už si to naštěstí moc nepamatuju.
A nezapomeňte PŘÍŠTÍ TÝDEN VE STŘEDU udělat pořádný provoz Pavlovi.
#112640
Já neprpělivost ve Vodochodech simuloval as real as it gets. Jen když jsem stál připraven k odletu v Praze na dráze 30 od P nějakých 5 minut, tak jsem byl reálností situace tak pohlcen, že mě začal polévat studený pot a marně jsem hledal zpětné zrcátko.
#112641
Klobouk dolů, velká gratulace a myslím, že za všechny, kdo se tu už nějakou chvíli něco snažíme pro český VATSIM udělat je certifikovaný TWR ženského pohlaví docela mazec! Samozřejmě je co ladit, ale to příjde časem samo.
A PB nestraš s hospodama, ještě dneska mám vyrážku! (čti těším se!) :)

PS1: hospoda není off-topic, Petra je stálým členem všech zasedání VACC-CZ :)
PS2: good job Bedřichu, radost poslouchat
PS3: všichni ATC (a musim říct sebe a PB nevyjímaje) povinně minimálně 2 hodiny týdně místo televize nebo MP3-4 liveatc, nebo scanner!
#112642
[quote="JAV"]Já neprpělivost ve Vodochodech simuloval as real as it gets. Jen když jsem stál připraven k odletu v Praze na dráze 30 od P nějakých 5 minut, tak jsem byl reálností situace tak pohlcen, že mě začal polévat studený pot a marně jsem hledal zpětné zrcátko.[/quote]
Tak lidi prostě málo choděj pěšky :)
#112647
Tak gratulace paní kolegyně, takovej provoz při TWR zkoušce nebyl už dlouho (naposled při zkoušce BPho co pamatuju), holt něžné pohlaví je pro piloty jako magnet, ai si tě občas vypůjčím na propagace :D

Tak jen tak dál a těším se naslyš on one one eight decimal one
#112652
Zdravim, musim priznat, ze jsem letel prvni rizeny let na Vatsimu(predtim to bylo jen testovani a nastavovani :)) a byl jsem opravdu nadseny realnosti situace... Moc pekne... Uzil jsem si to nevidane, i kdyz jsem pochopitelne mel co delat to vsechno stihat a bohuzel nakonec se mi odporoucel fsx :(... velka gratulace nove ridici, trosku mi ji bylo lito, protoze to byl ficak, ale zvladla to s bravurou... diky...
#112669
Congratz ze západu, Peťo! ...Já když při prvním kontaktu v ILSu slyšel to hlasové rozpoložení ne nepodobné tomu mému při TWR zkoušce, obával jsem se..naštěstí zbytečně ;)

P.