VACC-CZ novinky, změny a oznámení.
#111985
Vážení přátelé...ano..

opět jsem tu s gratulací, tentokráte gratuluji našemu mlaďochovi Béďovi Schindlerovi. Ten dnes úspěšně zvládl zkoušku na APP. Myslím, že provoz mu ukázal zač je toho taky občas loket :) however holdingů jsem se nedočkal - což je i dobrá vizitka BS.

No a přidávám jeden pic z večera s dotazem na CSA220 zda to za tou 777 přeci jen trochu nedrncalo? :D

Obrázek


Přeju spoustu zábavy za radarem!


JD
VACC CZ Examiner
#111987
Obrázek

Všem předem děkuji za gratulace! :) Teď bych chtěl poděkovat všem APP/ACC řídícím, kteří mě při mém APP výcviku učili, dozorovali, fackovali a dostali až sem, k této zkoušce. Největší dík patří ale Pavlovi, který mě jako headcoach provedl od DEL až po dnešní APP, a který musel přetrpět všechno se mnou spojené během výcviku - ale já mu stejně ještě nedám pokoj, během následujících měsíců/let se ještě vzájemně snad potrápíme na ACC :)

Dále samozřejmě musím poděkovat vám pilotům, kteří dnes přiletěli nebo jsem potkával při mých trénincích - bez vás by to tuplem nešlo, to si piště :) No, a až mi bude přiřazena hodnost, tak se snad začnu opět ukazovat častěji (pokud to čas dovolí) a protnu tu hranici 1000 hodin jako ATC :)
Uživatelský avatar
By Pavel
#111996
No konečně... :P gratulace, kolego!

Technická: Béďo, v useradminu jsem ti to naklikal, takže až to projde vateud mašinérií tak ti přijde potvrzení o povýšení na S3, pak můžeš začít řídit...

Jakube ty se moc nesměj, víš co tě brzo čeká taky :)

PB
#112015
Velká gratulace! Byl jsem jen na textu kvůli nějakýmu problému ve FSInn a hned za mnou šel nějaký NAX z Helsinek taky na textu. O to větší absolutorium BS zaslouží. 2 letadla blízko za sebou a řídit textem - co na to říct: Nemáte náhodou ve škole povinné psaní všema deseti? :-)

Přema