VACC-CZ novinky, změny a oznámení.
#103760
Hmm ... pěkný to kousek. Jinak fotky od Dana mám a pár sem jich vybral. Tvojí historii Pavle už taky mám, ale jak tak na to koukám, tak než něco vyberu, to bude věčnost - nechceš si udělat svojí fotohnihu :) a o té galerii ani nemluvě. Ale dostal jsem díky tomu nápad na akci R4Y - pak napíšu, ať z Lucemburků mám výpisky.
#105049
Tak jsem upravil vypis zabookovanych ATC - v pravem sloupecku jsou krome explicitnich polozek pro booking na dany den a den nasledujici tez vsechny dalsi booking serazene podle datumu.
Takze ted bude na prvnipohled vzdy videt, kdo je kdy zabookovany. Apeluji tedy zde verejne na vsechny nase ATC - BOOKUJTE SE! :)

A v souvislosti s poznamkou uvedenou jinde ve foru - pojdme se bookovat i na RWY4U...
(zvlastni, maximalni doba na 1 booking je 8h, delsi sichtu zabookovat nelze ;) )

Rada
#105195
Ahoj Radku,

měl bych podnět (tedy ke zvážení) směřující k bookingu.

V tom je na hlavní stránce uvedeno např. Booking for 16.01.2013. Tento formát je alespoň pro mě obtížný na rychlou orientaci; chybí mi tam označení dne (Po, Út, St, ..., Ne). Nebylo by tedy vhodnější upravit to do tvaru Booking for We 16.01.2013, aby z toho jasně vyplynulo, že jde o středu?

Díky
#105215
[quote="radarada"]As you wish... vlezou se tam cele nazvy dni v tydnu.[/quote]

No ne as I wish, budiž to námět k úvaze (kriticky zhodnocen). Co se zdá být dobré mě, nemusí být dobré obecně.

Pro mě teď ale přehlednější je. Co si o tom myslí ostatní?
#105221
No neboj se, kdyby mi to prislo nesmyslne, tak bych se branil a rozhodne nedelal. Ale vzhledem k tomu, ze mi to taky prijde prinosne, tak jsem to rovnou udelal... plus jeste par dalsich vizualnich uprav, ktere jeste budou patrne pokracovat...

Rada
#105224
Ono by účel splnil opravdu jen Mo, Tu, We, Th, Fr, Su, Sa. Tím by byl problém se zalamováním vyřešen.

...možná by to bylo i účelnější (zkratkovité, přesto je informační hodnota zachována).
#105232
Dost možná je to tím, že tam je použit font, který nemusí mít všichni a pak se to na stejných browserech u různých lidí zobrazí různě. Ale koukám, že už jsi to vyřešil :)
#105242
Pokud mohu poníženě trochu remcat, preferoval bych u CZ zkratek dnů v týdnu pouze dvě písmena. Tři písmena mi nějak mění význam - sob (slovo samo o sobě), ned (Netherland), ... Na ty PO, ÚT, ST, atd. jsem zvyklý více. Ale samozřejmě jen kvůli mě to není nutné měnit ;)
#109175
Toto nam to dneska ale hezky letalo :) Tedy jeste leta. Jiste jste si vsimli na nasem webu postranniho panelu se seznamem aktualnich letu. Pokud jich je ale vice nez 10, tak je tam vsechny neuvidite. Je to z duvodu mista.
Vsechny lze ale spatrit zde: http://www.vacc-cz.org/pilots/online-provoz

A jakze vim, ze to dneska hezky litalo? No ze statistik. Takove prozatimni jednoduche najdete pro zmenu na teto strance: http://www.vacc-cz.org/pilots/statistiky
Za dnesek tedy patri velke vyznamne PLUS kolegum z Travel Service!
Jinak samozrejme pravidelne vede CSA.

Odkazy na obe stranky najdete v menu Pro piloty.

V tuhle chvili mi zacina tezka pracovni rekonstrukcni sezona meho bydleni, takze nez zase neco pribude, bude ted nejakou dobu trvat... ale mozna nejaky sem tam graf treba pujde :)

Rada