VACC-CZ novinky, změny a oznámení.
By dan542
#105459
[quote="Pavel"]Profil -> Nastavení, je možnost přepnutí jazyka. Při registraci je volba jazyka hned na druhé stránce. To, že tomu ale nikdo asi nebude rozumět je věc druhá. Na druhou stranu, ono to tu umí jen přepnout výchozí jazyk, takže když dáme výchozí angličtinu, tak tomu zas nemusí rozumět někteří našinci :(

PB[/quote]
Když někdo neumí anglicky natolik, aby se zaregistroval na naše fórum, tak se nezvládne ani zaregistrovat na VATSIM a tudíž mu bude naše fórum k ničemu. Navíc, i když bude potom lítat jenom v ČR/SR, tak možná bude muset používat UNICOM a nebo mu může napsat SUP. Zkrátka angličtinu, alespoň na základní úrovni, na VATSIMu potřebuje opravdu každý...

EDIT: Podíval jsem se a ono je to i v VATSIM Code of Regulations:
Obrázek
Uživatelský avatar
By Radizz
#105460
[quote="Pavel"]Profil -> Nastavení, je možnost přepnutí jazyka. Při registraci je volba jazyka hned na druhé stránce. To, že tomu ale nikdo asi nebude rozumět je věc druhá. Na druhou stranu, ono to tu umí jen přepnout výchozí jazyk, takže když dáme výchozí angličtinu, tak tomu zas nemusí rozumět někteří našinci :(

PB[/quote]

Aha, o nastavení fóra (v nastavení profilu vím). O tom, že volba už v registraci ne (to jsem vždycky nějak přehlídl), takže blbej jsem já a beru zpět.

Díky.
Uživatelský avatar
By George_L
#108980
Dám to třeba sem...

Všiml jsem si ikon zobrazujících stav jednotlivých letů v oblasti LKAA. Můžete mi, prosím, vysvětlit, jak může být jedno letadlo ve dvou stavech? (Možná je to ve fázi testování, pak se omlouvám.)
Uživatelský avatar
By radarada
#108983
No, ma to jeste sve chybicky. Rekneme, ze je to v testovacim provozu. Je to patrne dusledek odpojeni a znovupripojeni, nemel jsem zatim cas to testovat a opravit. :)
On to totiz neni jen pouhy opis seznamu letu, tak jak jej dava VATSIM online, ale je za tim urcita - sofistikovana - logika, pripravena pro dalsi veci do budoucna. Tenhle seznam je vlastne jen jakysi \"vedlejsi efekt\" :)
...pokud si toho zase vsimnete a budu v dosahu nejakeho online IM, dejte mi vedet, zkusim to zanalyzovat.

Rada