Oficiální fórum Czech Airlines Virtual.
By Filla
#53429
hoj,
dáte mi někdo odkaz FlightBook, jsem na jiném počítači a instalačku už nemám. Dřív to bylo tady na foru, ale ted, jak se predelalo, tak nevim.... diky
By oupa
#53444
Děkuji Amálkovi za propagaci zároveň Googlu i mojí aplikace :)
By rc_czech
#55603
[muj nazor]Zmena vzhledu pri prechudu z 1.09 na 1.10 mi prijde docela drasticka...
I kdyz uz si ted zaboha nemuzu vzpomenout, jak to bylo pred updatem, bylo to lepsi. Pusobylo to na mne profesionalneji. Tohle hodne tahne oci...[/muj nazor]
By oupa
#55608
Díky za názor, zvážím to... ČSA má jistou corporate identity a minimálně ten vršek jí teď dodržuje.
Uživatelský avatar
By Filipos
#55610
No, musím se přiklonit k Romanovu názoru... původní verze byla dle mého názoru hezčí, střídmější.
By A319CJ
#56614
Nevíte někdo jak vyřešit, že se mi aplikace nechce připojit k internetu? (version could not be checked/problem loading the remote file. Check your internet connection).
Mohl by mi někdo poradit, kde najdu poslední verzi? Z webu jsem stáhl \"aktuální\" verzi, ale ukázalo se, že je to verze 1.07.
By A319CJ
#56619
[quote="oupa"]Prosímtě, odinstaluj, stáhni znovu a nainstaluj.[/quote]
Bohužel nic... Při stáhnutí aplikace z http://www.inputwish.com/csav/ mi to nainstaluje 1.07ku a nepřipojí se to. Pokud kliknu na té samé stránce na grafický odkaz (ATRko s Install now), tak mi to vyhodí chybovou hlášku, že "aplikaci nelze nainstalovat... Chyba č 2032"

Svého času jsem to instaloval i z code.google.com, ale tam už to asi není, viď?
By A319CJ
#56625
[quote="oupa"]A co třeba zkusit to z webu ČSAV?[/quote]
Super, funguje. Dík...
By dannyzrust
#57649
cau hele je nermolna ze prihlasovani do FlightBook trva tak dlouho?
By dannyzrust
#57656
trva to porad ja to mam nainstalovany na plose tak jestli to neni tim
By oupa
#57661
Taky to může být tím, že nemáš ještě plný účet, tzn. jsi na pozici Trainee. Poslední možností je špatné heslo, ale to jsi asi zkoušel. Takže doporučuji udělat si test na F/O na webu.
By dannyzrust
#57700
njn nad tim jsem uz taky premyslel v nejblizsi dobe co budu mit cas tak si ho udelam dik :-)
Uživatelský avatar
By mipeba
#58189
nainstaloval jsem si tuto báječnou aplikaci a v asi 60% případů se mi stává, že nejde Flight Progress Card
zmáčknu to tlačítko a nic - neobjeví se taková ta progress čárka a nevyběhne dialog okno pro tisk...
By oupa
#58195
[quote="mipeba"]nainstaloval jsem si tuto báječnou aplikaci a v asi 60% případů se mi stává, že nejde Flight Progress Card
zmáčknu to tlačítko a nic - neobjeví se taková ta progress čárka a nevyběhne dialog okno pro tisk...[/quote]

Má těch 60% AIRAC 0608 validní trať?
Uživatelský avatar
By mipeba
#58199
Ke generování pdf se to vůbec ani nedostalo, jako by to tlačítko nefungovalo.
Jak je to s tím airacem? To jsem netušil že je to na něm nějak závislé.
Uživatelský avatar
By tmx
#59128
Otázka: Jak je to s updatem tratí ve FB? Včera jsem dával nové tratě validní s 0912 na stránky a po dnešním updatu koukám, že jsou i ve FB (tedy ale jen některé, třeba LFPG-LKPR není updatované). Jenže je tam zároveň i stará, která validní minimálně od jara není, protože by se jeden úsek letěl v protisměru... Čili, nejde nějak přidat pole, s kterým AIRAC je trať validní, jako to je na stránkch čsav? Tady to nepoznám vlastně až do okamžiku, kdy to budu chtít procpat do FMC a v případě, že jde jen o \"protisměr\", tak to určitě FMC vezme i tak.
By oupa
#59171
[quote="mipeba"]Ke generování pdf se to vůbec ani nedostalo, jako by to tlačítko nefungovalo.
Jak je to s tím airacem? To jsem netušil že je to na něm nějak závislé.[/quote]
Jasně že je to závislé.
U trati AIRAC 0608 to je schopno zobrazit mapu a vygenerovat fix-by-fix route a použít ji do FPC.
Pro ostatní tratě toto nelze, protože hrozí, že vypadne fix, nebo celá trať. Na požádání jsem zprovoznil tedy aspoň generování jakési polovičaté FPC, bez traťových bodů.
Uživatelský avatar
By mipeba
#59571
Je to jen taková blbost, není to vůbec důležité.
Ale po nějaké aktualizaci mi zmizelo logo, ikona na ploše je takový ošklivý čtvereček.