Oficiální fórum Czech Airlines Virtual.
By oupa
#61501
Zvláštní, třeba paklient GMail si s tím poradí bez problémů :) Něco jsem upravil, uvidíme zítra.
By radbrad4
#61504
Musím potvrdit, pouzivam Gmail pristup pres web, zadny problem.
By DngrsKuzle
#61528
Na me uprava zafungovala :)
Uživatelský avatar
By CSA222
#62588
Ahoj, 17.2. jsem letěl linku LKPR-CYVR a na ČSAV+ se mi nepřičetly peníze. Linka se mi započetla do náletu, ale penízky nepřišly :)

MK
Uživatelský avatar
By tmx
#62589
Zkontroluj to prosím teď?
Uživatelský avatar
By amalka
#62590
To mas rovnou strzeny za znalost pravopisu. B-)
Uživatelský avatar
By CSA222
#62591
[quote="amalka"]To mas rovnou strzeny za znalost pravopisu. B-)[/quote]

Stydím se :D
Uživatelský avatar
By tmx
#62593
Ručně jsem to dal zaúčtovat, problém bych viděl v tom, že let odstartoval 17.2., čili je vedený v databázi k tomuto dni, ale uložil se tam až 18.2. v poledne, čili po okamžiku zúčtovávání letů ze 17.2. Následující den už se zřejmě zas zúčtovávaly jen lety z 18.2., což zase nebyl případ tohoto letu. Z toho plyne ponaučení, všechny letouny startující před půlnocí musí sednout do nějakých 3:00 na údržbu!. :P :D

Případné řešení tohoto musí provést Vláďa. :)
Uživatelský avatar
By CSA222
#62594
Jasný, tak příště budu vědět o co jde :)
Uživatelský avatar
By SenorAmigo
#62595
No, ale k zpátečnímu letu máme jako instruktoři pár dotazů, takže počítej, že se k nim budeš muset vyjádřit. Než o peníze, tak bych se radši staral o předpisy :).
Uživatelský avatar
By Stanislav Pour
#62618
Herr gott :) koukám, že s příchodem nového šemíka začneme chodit na kobereček.
a ta nová ČSAv TV je taky moc pěkný bič na piloty :D
Uživatelský avatar
By CSA222
#62621
To abych si udělal pojiištění na blbost :D
By oupa
#62623
[quote="Stanislav Pour"]Herr gott :) koukám, že s příchodem nového šemíka začneme chodit na kobereček.
a ta nová ČSAv TV je taky moc pěkný bič na piloty :D[/quote]
To je přece dobře, důležitá je hlavně sebekontrola. Když se něco stane, příště si dám pozor. Aby se neřeklo, že se jenom honíme za hodinami nebo velejemnými přistáními. Kobereček je až v druhé řadě, ve chvíli, kdy jsou incidenty opakovaně "donebevolající".
Uživatelský avatar
By Stanislav Pour
#62624
[quote="oupa"][quote="Stanislav Pour"]Herr gott :) koukám, že s příchodem nového šemíka začneme chodit na kobereček.
a ta nová ČSAv TV je taky moc pěkný bič na piloty :D[/quote]
To je přece dobře, důležitá je hlavně sebekontrola. Když se něco stane, příště si dám pozor. Aby se neřeklo, že se jenom honíme za hodinami nebo velejemnými přistáními. Kobereček je až v druhé řadě, ve chvíli, kdy jsou incidenty opakovaně "donebevolající".[/quote]

jasně, že je to dobře. Možná jen na okraj - co ten šemík všechno hlídá, resp. na co si dávat pozor. Zatím jsem jenom koukal že to hlídá stoupání do 10st. při vzletu, víc mi to zatím nehlásilo :)
By oupa
#62625
[quote="Stanislav Pour"][quote="oupa"][quote="Stanislav Pour"]Herr gott :) koukám, že s příchodem nového šemíka začneme chodit na kobereček.
a ta nová ČSAv TV je taky moc pěkný bič na piloty :D[/quote]
To je přece dobře, důležitá je hlavně sebekontrola. Když se něco stane, příště si dám pozor. Aby se neřeklo, že se jenom honíme za hodinami nebo velejemnými přistáními. Kobereček je až v druhé řadě, ve chvíli, kdy jsou incidenty opakovaně "donebevolající".[/quote]

jasně, že je to dobře. Možná jen na okraj - co ten šemík všechno hlídá, resp. na co si dávat pozor. Zatím jsem jenom koukal že to hlídá stoupání do 10st. při vzletu, víc mi to zatím nehlásilo :)[/quote]

Odpovídám do vlákna Šemíka, tady by to nikdo nenašel.
Uživatelský avatar
By roadmonster
#71752
Nevím, jestli jsem jenom slepej, nebo se \"On demand\" hodí do tohoto vlákna.

Každopádně chci vědět, jestli si to povolení kupuju jenom na let tam, nebo i na let zpátky, protože než vyhodím přes 3K USD za skok do Bremerhavenu, tak mě zajímá, jestli pak totéž nedám i za cestu zpátky...
By rc_czech
#71757
Das :D
V ramci OnDemand si pilot \"kupuje\" prava k provedeni letu dle jeho vyberu (datum, letiste odletu a destinace). Pri tomto vyberu musi brat v potaz omezeni vyplyvajici z jeho hodnosti (SFO: Evropa+Severni pobrezi Afriky).
Uživatelský avatar
By roadmonster
#71758
no potěš :O

zlatý soukromý GA lety s OK-FTF...