Oficiální fórum Czech Airlines Virtual.
Uživatelský avatar
By Jindřich
#89504
Ale tak, aspoň jsou tu lidi, že se člověk pobaví :-) Jinak jejich názory nejsou, jak praví klasik, než ku létání. Pravda, občas to praskne a toto bude nejspíš výsledek...
By SWR2831
#89505
[quote="ADIO man"][quote="R2831"]Chlapce s tvejma 300 hodina te preletim 4x s cessnou.[/quote]

Hlavně, že tu mluvíš o namachrovanosti pilotů ČSAv :lol:[/quote]

No to je ono ze nejsem CSAv pilot... puso
Uživatelský avatar
By ADIO man
#89506
[quote="R2831"]No to je ono ze nejsem CSAv pilot... puso[/quote]

No my jsme za to všichni rádi. :)
Tak si akorád vymaž ten banner ze svýho podpisu v profilu, ať si návštěvníci tohoto fóra nemyslí, co to u nás létá za virtuálního pilota.
Uživatelský avatar
By Čondra
#89508
[quote="R2831"]
No to je ono ze nejsem CSAv pilot... puso[/quote]
Jaké štěstí...
Uživatelský avatar
By kopcimek
#89510
[quote="R2831"]No to je ono ze nejsem CSAv pilot... puso[/quote]

No to bude mít TB radost, že s tebou marnil čas. To je to nejhorší co jsi mohl udělat. Obrat lidi o čas.

Jinak souhlas, ČSAv se bez takových pilotů obejde :)

Cheers, jdu se ženit :P
Uživatelský avatar
By Pavel
#89517
[quote="kopcimek"]obrat lidi o čas. ...jdu se ženit [/quote]

Takže jsi obral o čas mě na TWR a APP výcviku a teď ti bude krásnější polovičkou vatsim slavnostně zakázán? :P To si vypiješ!

PB
Uživatelský avatar
By Vasek Machan
#89522
[quote="R2831"][quote="Vasek Machan"][quote="R2831"]

Jsi docela rozumnej nato ze ti je 10. Ja vasi pomoc urcite nepotrebuju.. ;)[/quote]

Se vší úctou, když porovnam tvý vyjadřování s tvým profilem, částečně pochybuji, že jsi někdy lítal :)[/quote]

Chlapce s tvejma 300 hodina te preletim 4x s cessnou.[/quote]

Líp uděláš, když už se nebudeš vyjadřovat a nestav si svý ego na forku, už se dál neztrapňuj prosimtě :)
By SWR2831
#89550
[quote="Vasek Machan"][quote="R2831"][quote="Vasek Machan"]

Se vší úctou, když porovnam tvý vyjadřování s tvým profilem, částečně pochybuji, že jsi někdy lítal :)[/quote]

Chlapce s tvejma 300 hodina te preletim 4x s cessnou.[/quote]

Líp uděláš, když už se nebudeš vyjadřovat a nestav si svý ego na forku, už se dál neztrapňuj prosimtě :)[/quote]

Ano Tati... F.U.
By SWR2831
#89551
[quote="Čondra87"][quote="R2831"]
No to je ono ze nejsem CSAv pilot... puso[/quote]
Jaké štěstí...[/quote]

Vid?! Dal jsem ti za to palec nahoru..
By Nipik
#89552
[quote="R2831"][quote="Čondra87"][quote="R2831"]
No to je ono ze nejsem CSAv pilot... puso[/quote]
Jaké štěstí...[/quote]

Vid?! Dal jsem ti za to palec nahoru..[/quote]

ty ses asi dobrej blbec ... nechceš se jít hádat na jiný forum?.. tohle je seriozní forum kde se řešej věci kolem lítaní a ne problémy zakomplexovanejch umaštenejch hňupů jako si ty..
By SWR2831
#89553
[quote="Pavel"][quote="kopcimek"]obrat lidi o čas. ...jdu se ženit [/quote]

Takže jsi obral o čas mě na TWR a APP výcviku a teď ti bude krásnější polovičkou vatsim slavnostně zakázán? :P To si vypiješ!

PB[/quote]

Jakej pak vycvik? proboha.za prvi nevis o letani absolutne nic a pak to chces ucit nekoho. PROBER SE ZASE s te virtuality...
druha vec nikdy jsem s vama vycvik nedelal. na co taky... jen jsem tu kdysi chtel od tebe jak na SB4 a nebo FSInn. jak to dopadlo? udelal jsi ze sebe vsevedouciho a ze me zase nakyho co se debilne pta... a apresne o totu tu jde. takze dalsi pritomni co se radi montujou do hovadin, dejte si pohov a polibte me pulky....obe!
By radbrad4
#89554
Přečti si prosím na co Pavel reagoval. Dokonce to i ve svém příspěvku cituješ. Ti rozumnější totiž už pochopili, že s tebou nelze rozumně diskutovat a na další výlevy nereagují.
Uživatelský avatar
By Jindřich
#89560
[quote="R2831"]... dejte si pohov a polibte me pulky....obe![/quote]

První napomenutí za porušení bodu 2) pravidel fora vacc-cz.
Na druhé napomenutí bude použita restrikce dle bodu 4) zmíněných pravidel.
Uživatelský avatar
By Čondra
#89561
[quote="R2831"]za prvi nevis o letani absolutne nic a pak to chces ucit nekoho. PROBER SE ZASE s te virtuality...
[/quote]
Takže věta o tom, že někdo neví nic a chce někoho učit. A aby se probral z virtuality je velmi hloupá, navíc u PB, který... všimněte si zde pohárků u letů... Ano, i závodí.
Uživatelský avatar
By Pavel
#89564
[quote="R2831"]...[/quote]
Ony už se při icao medical pohovoru nedělaj otázky na duševní zdraví? Kam to letectví spěje...

PB
By SWR2831
#89635
[quote="Jindra"][quote="R2831"]... dejte si pohov a polibte me pulky....obe![/quote]

První napomenutí za porušení bodu 2) pravidel fora vacc-cz.
Na druhé napomenutí bude použita restrikce dle bodu 4) zmíněných pravidel.[/quote]

Jee Jindro promin ja uz to nikdy neudelam
By PBily
#89643
[quote="Jindra"][quote="R2831"]... dejte si pohov a polibte me pulky....obe![/quote]

První napomenutí za porušení bodu 2) pravidel fora vacc-cz.
Na druhé napomenutí bude použita restrikce dle bodu 4) zmíněných pravidel.[/quote]

A ještě k tomu napomenutí za porušení pravidel pravopisu :-D
Píše se mně a ne mě...
By PBily
#89644
[quote="kopcimek"]

Cheers, jdu se ženit :P[/quote]

Peto, neco jsem jako zaspal? Je to vtip doufám.... Teda jestli jo, dost blbej a jestli ne, tak si budu do smrti vyčítat, že jsem Ti to v KV nerozmluvil :-D
Uživatelský avatar
By kopcimek
#89649
V klídku :) Byl jsem pouze svatebčan a řidič v jedný osobě :D Trochu jsem to nadnes, protože jsem byl nasrán těma žvástama tady v sobotu...

Takže tedy až to nastane, tak se přijdu poradit. Doufam, že budeš optimista :P
Uživatelský avatar
By dubajss
#89656
Kromě pravidel tohoto fóra připomínám striktní pravidla VATSIMu, kde se nepřipouští v komunikaci žádné vulgarismy, ani projevy hrubého chování. Případné excesy mohou končit zrušením účtu.
Takže prosím buďte k sobě slušní a respektujte se, eventuelně se alespoň ignorujte.

JD
VACC CZ