Forum pro otázky a diskuze o českém VATSIMu a online létání všeobecně.
Uživatelský avatar
By marenadl3
#91453
Docela dobrý, akorát bych zvolil možná jinou muziku. :)
Ale jak říkám, dobrý. ;)
By PBily
#91454
Pěkný, sice nevím k čemu to má přesně sloužit, ale nějaký virál by se hodil...
Uživatelský avatar
By Čondra
#91458
K ničemu :). Jen jsem na to narazil na internetu.

Marku a z muziky moc na výběr nebylo :/
Uživatelský avatar
By Pavel
#91461
Já jsem si zase dovolil udělat jedno radarový video z našeho FIRu: http://www.facebook.com/photo.php?v=2366934496636 (přístupné i pro facebook-neregistrované uživatele) a přejmenovat vlákno, abychom sem případně mohli umísťovat i další filmíky ;-) Snad mi to autor nebude mít za zlé...

PB
Uživatelský avatar
By Čondra
#91462
Pěkné, Pavle.

A ne, je mi to fuk.
Uživatelský avatar
By Pavel
#91464
Minulej čtvrtek, cca 20:20 - 21:40 loc, imho tam HLX není :-)

PB
Uživatelský avatar
By Lapak
#91473
Hezký.. Přemejšleli jste někdy udělat nezrychlený ATC video kde by ale bylo všechno co ten řídící dělá? To by mě docela zajímalo jak to probíhá :)
Uživatelský avatar
By Čondra
#91474
Bavilo by tě to na to čumět 2 hodiny? :)
Uživatelský avatar
By Lapak
#91476
Záleží na provozu :) Nemuselo by to pokrývat celej večer, ale třeba jenom 10 minut nějakýho eventu, kde se furt něco děje... Otázka kolik času v tu chvíli má ATC na řešení nějakýho videa :)
Uživatelský avatar
By kopcimek
#91477
To se většinou nechá nahrávat celej večer a pak se těch 10 minut vystřihne a upne někam...

V provozu opravdu nemáš čas něco takovýho řešit.
Uživatelský avatar
By Radizz
#91479
Řídíc se po zapnutí soustředí pak už jen na to, co píše do chatu, protože ví, že to po něm pak budou všichni číst (takže vynechává sprostá slova). :)
Uživatelský avatar
By George_L
#91480
[quote="Radizz"]Řídíc se po zapnutí soustředí pak už jen na to, co píše do chatu, protože ví, že to po něm pak budou všichni číst (takže vynechává sprostá slova). :)[/quote]
Sprostá slova? Ty?! :O Nevěřím ;)
Uživatelský avatar
By Pavel
#91481
Kolego neboj, já jsem ten tvůj záznam nepročítal, pustil jsem nahrávání a nechal to běžet, chaty si nečtu :-)

PB
Uživatelský avatar
By Radizz
#91484
[quote="Pavel"]Kolego neboj, já jsem ten tvůj záznam nepročítal, pustil jsem nahrávání a nechal to běžet, chaty si nečtu :-)[/quote]

Já bych řek, že jsem z toho záznamu chat odsekal (posílal jsem to na všechny strany a nemyslím, že by bylo žádoucí, aby bylo vidět např. do korespondence mezi školitelem a žákem).

[quote="Jindra"]Taky jsem jedno dělal:
http://www.youtube.com/watch?v=4bDT4Utg6yw[/quote]

Šmarja, todle si pamatuju. To jsem byl na DIR a hned první mašinka z celýho večera vyhlásila nouzák...

[quote="George_L"][quote="Radizz"]Řídíc se po zapnutí soustředí pak už jen na to, co píše do chatu, protože ví, že to po něm pak budou všichni číst (takže vynechává sprostá slova). :)[/quote]
Sprostá slova? Ty?! :O Nevěřím ;)[/quote]

...no tak to mi lichotí, že mám takovou image, ale musím potupně přiznat, že já jsem v civilním životě velice sprostý člověk. :) Morava, no... :))))
Uživatelský avatar
By George_L
#91485
[quote="Jindra"]Taky jsem jedno dělal:
http://www.youtube.com/watch?v=4bDT4Utg6yw[/quote]

[quote="Radizz"]Šmarja, todle si pamatuju. To jsem byl na DIR a hned první mašinka z celýho večera vyhlásila nouzák...[/quote]

Nahlédl jsem do archívu a u mě se jednalo o přílet z EBBR (zřejmě tam měli nějakou akci). http://www.vataware.com/flight.cfm?id=8044904

[quote="Radizz"]...no tak to mi lichotí, že mám takovou image, ale musím potupně přiznat, že já jsem v civilním životě velice sprostý člověk. :) Morava, no... :))))[/quote]

Jo v klidu, já jsem do roku 2002 "působil" na Ostravsku ;)
Uživatelský avatar
By Pavel
#91487
[quote="George_L"]přílet z EBBR[/quote]

Vidím správně, že kromě holdu na ERASU jsi nedostal go arround a ani tě s ničím nesrazili?!? :)

PB
Uživatelský avatar
By Radizz
#91488
[quote="Pavel"][quote="George_L"]přílet z EBBR[/quote]

Vidím správně, že kromě holdu na ERASU jsi nedostal go arround a ani tě s ničím nesrazili?!? :)[/quote]

Von tam totiž nebyl Krasoň a my jsme na Jirku s Machalem hodní. :)