Forum pro otázky a diskuze o českém VATSIMu a online létání všeobecně.
Uživatelský avatar
By Vasek Machan
#71838
ahoj stahl jsem si scenerku LKPR z VACC,problém je v tom že po nainstalování se mi zobrazí původní budovy a ty jsou překryty novou scenerií...zkusil jsem už všechny postupy,pořád nic.adresář BASE mám ve Scenery Library na prvním místě,priorita 1,ORTO:FSX na prioritu 2.


Prosím o pomoc,případnou radu díky předem
Uživatelský avatar
By Pavel
#71843
AFCAD je soubor \"AF2.bgl\" nebotakněco, musí se tam nakopírovat správnej, není obsažen v BASE (práve proto, že je jinej pro FS9 a jinej pro FSX). Takže readme one more.
Uživatelský avatar
By Vasek Machan
#71999
PROBLÉM VYŘEŠEN,pro ostatní,stačí nahrát do složky BASE/Scenery soubor lkpr_adfx z AFD_FSX a ve Scenery Library vybrat adresář BASE,to je vše... Děkuju Jinrdovi Machalinkovi
Uživatelský avatar
By amalka
#72001
[quote="Vasek Machan"]PROBLÉM VYŘEŠEN,pro ostatní,stačí nahrát do složky BASE/Scenery soubor lkpr_adfx z AFD_FSX a ve Scenery Library vybrat adresář BASE,to je vše... Děkuju Jinrdovi Machalinkovi[/quote]

Ano, přesne tak je to česky i anglicky napsáno v README u scenérky...
Uživatelský avatar
By Pavel
#72005
[quote="amalka"][quote="Vasek Machan"]PROBLÉM VYŘEŠEN,pro ostatní,stačí nahrát do složky BASE/Scenery soubor lkpr_adfx z AFD_FSX a ve Scenery Library vybrat adresář BASE,to je vše... Děkuju Jinrdovi Machalinkovi[/quote]

Ano, přesne tak je to česky i anglicky napsáno v README u scenérky...[/quote]

+1
Uživatelský avatar
By martinz
#72696
Dobrý den, stáhl jsem si scenérku LKPR_X nainstaloval jsem ji podle návodu ale bohužel nefunguje tak jak má. Na budově carga neni textura ta také neni na popiskách na twy i ta naváděcí krabice dockingu je bez textury a tím pádem nefunguje. Za rady jak tenhle problém vyřešit vám budu moc vděčný.
Uživatelský avatar
By Alexein
#73021
Mám ten samý problém.Blikají mi tam dvě scenérky na sobě a už s tím laboruju asi hodinu.(stalo se to po instalaci UTX Europe).