Forum pro otázky a diskuze o českém VATSIMu a online létání všeobecně.
By bulik4lg
#61805
Ahoj všem,
dovolte, abych se Vám představil, resp. abych se představil těm, kteří mě neznají.
Jmenuju se Matej Quarda, je mi 30 let, žiju v Praze. Momentálně jsem jednou nohou na VATSIMu a jednou nohou na IVAO (vzhledem k tomu, že jsem před 14-ti dny na \"konkurenční\" síti úspěšně absolvoval zkoušky na oceanic, tak bych rád prozatím \"migroval\" a využil právě toho, že na oceanicu můžu na ivao řídit).
Na ivao působím od roku cca 2004, mám odřízeno přes 1250 hodin online (kromě FIC na všech stanovištích v LKAA, APP/TWR v LZIB a nově i na Oceanicu).
Pracuju od roku 2004 na ŘLP jako pseudopilot-instruktor, před tím od roku 1999 u ČSA na odbavení cestujících.
Začátky, na seznámení se softwarem, plánuju absolvovat na regionálních letištích v LKAA a následně se pak přesunout do LKPR.

Věřím, že se mi naskytne možnost prokázat, že mám schopnosti na to být dobrý ATC i na VATSIMu.

Mates
Uživatelský avatar
By PavelS
#61806
Budiž vitan.

Jen bych připomněl, že Matěj byl přijat bez školení zatím přímo na pozici TWR s možným rychlým postupem dále na základě uznání jeho licencí z sítě IVAO zde na VATSIMU, což VATSIM výslovně umožňuje.

Současně bych Matěje pozval i mezi diskutující zde na foru a byl bych rád, kdyby vystupoval spíše na straně odpovídače, než dotazovače, aby se množství problému zde řešených dalo vůbec zvládat.
Uživatelský avatar
By amalka
#61811
Taky vítám.

A soudruzi rovnou se zeptám, čte při registraci do fóra někdo vůbec ty pravidla? :P
Uživatelský avatar
By Ico
#61816
Tiez vitam noveho adepta, v poslednej dobe prichadza z IVAO viacero ATC, myslim ze to je v poho, podpora viacerych regionalnych letisk sa hodi :) , tesim sa ahoj...
By bulik4lg
#61822
[quote="amalka"]Taky vítám.

A soudruzi rovnou se zeptám, čte při registraci do fóra někdo vůbec ty pravidla? :P[/quote]


Opraveno,
sorry, pravidla jsem, jak je mým zlozvykem, nečetl..:)
Uživatelský avatar
By tmx
#61830
Vítej! :)
Když už si to sem napsal, chytnu se toho a zeptám se, co je zač pozice \"pseudopilot-instruktor\"? :)
Uživatelský avatar
By dubajss
#61837
[quote="tmx"]Vítej! :)
Když už si to sem napsal, chytnu se toho a zeptám se, co je zač pozice "pseudopilot-instruktor"? :)[/quote]

To je ten, co má na starost zejména výcvik nových PP, jak po teoretické tak po praktické stránce a dál všechny možný činnosti okolo, třeba prezentace ŘLP v médiiích :)

http://tn.nova.cz/magazin/hi-tech/elekt ... ezich.html

MQ byl vlastně přijat, kvůli konexím na ministry dopravy, obrany, různé náměstky, televizní reportéry... :P
By Peter Bartoš
#61858
[quote="bulik4lg"]Ahoj všem,
dovolte, abych se Vám představil...Jmenuju se Matej Quarda, je mi 30 let, žiju v Praze. [/quote]
Ale no neee... Koho to nevidi,oci me modrave? Vitaj na VATSIMe...;) Verim, ze tunajsi piloti coskoro ocenia, aku posilu prave ziskali... A ty na oplatku dostanes k dispozicii poctivych pilotov, ktori sa snazia zo vsetkych sil, aby sa priblizili realu...;) Drzim palce a nech sa ti dari aspon tak, ako na IVAO...;)
By bulik4lg
#61862
[quote="dubajss"][quote="tmx"]Vítej! :)
Když už si to sem napsal, chytnu se toho a zeptám se, co je zač pozice "pseudopilot-instruktor"? :)[/quote]

To je ten, co má na starost zejména výcvik nových PP, jak po teoretické tak po praktické stránce a dál všechny možný činnosti okolo, třeba prezentace ŘLP v médiiích :)

http://tn.nova.cz/magazin/hi-tech/elekt ... ezich.html

MQ byl vlastně přijat, kvůli konexím na ministry dopravy, obrany, různé náměstky, televizní reportéry... :P[/quote]


Zapomněl jsi na konexe na prezidenta ČR..:) voe..:):):)