Forum pro otázky a diskuze o českém VATSIMu a online létání všeobecně.
Uživatelský avatar
By Michal Z.
#59881
Ahoj lidi, tak jsem se po dlouhé době opět připojil k VATSIMu a začal sem trošku jinak. Začal sem lítat se záchrankou a docela si to užívam je to tak trochu jinej VFR než klasicky s Cessnou, tady lítam s Mi-2 a je to vážně paráda :) .
Hned k tomu co to vlastně zk. SAR znamená : pro neznalé \" Search And Rescue \" neboli Najdi a Zachraň.
Jistě znáte virtualní záchranku CVARS. To co lítam já je trošku něco jiného.

Kdo by měl zájem začít lítat na vrtulníku se mnou na záchranný Akce nebo přelety nechť se ozve zde na forum ;) rád přivítam nové členy.

SARv podporuje pouze 4 druhy vrtulníků : 2x Bell206 Jet Ranger , 3x Mi-2 Medic / 2x Mi-2 Military , 1x Mi-17 a 2x Eurocopter 135.
Z toho na základně je pouze zatím jedna Mi-2 která už je připravená do terenu. Zbytek je objednanej a jsou zatim doma u výrobců.

Web je zatim v návrhu ...

Naslyš.
By maranek
#59936
ja by som sa na to dal. co k tomu potrebujem?..mohli by sme lietat aj v tatrach je to tam super miesto na SAR :) z letiska poprad
Uživatelský avatar
By Ico
#60018
Gut, registrujem :) celkom fajn zmena a vrtulniky mozem kedykolvek...
Uživatelský avatar
By Michal Z.
#60028
To sem rád že jsou zde nějaké ohlasy :) tak do silvestra nic hrotit nebudem ale po novém roce něco vymyslíme a budem lítat jak Slovensko , Českou republiku tak i mezinárodní přelety ;)