Forum pro otázky a diskuze o českém VATSIMu a online létání všeobecně.
Uživatelský avatar
By Vanilla
#57996
Ahoj všem,
dovolujeme si Vás pozvat na ČSAV meeting, který se uskuteční dne 11.11.2009 od 18:00 v restauraci Air Club.

Zabookováno cca 15 míst.
By Darghen
#58013
Já jen upozorním, že se tentokrát zúčastním a vezmu sebou bednu reklamních předmětů. Takže kdyby z účastníků měl někdo zájem, bude dostupnost na místě.

Děkuji za pochopení

P.
By Mimikra=>CSA128
#58032
[quote="Darghen"]Já jen upozorním, že se tentokrát zúčastním a vezmu sebou bednu reklamních předmětů. Takže kdyby z účastníků měl někdo zájem, bude dostupnost na místě.

Děkuji za pochopení

P.[/quote]
A sakra... :D
By oupa
#58223
Program - výsledky bleskového průzkumu zpracovaného agenturou CVMP, jejich interpretace a následné možné překroucení, chystané novinky, módní přehlídka v právě zakoupených reklamních předmětech (nezávidím těm, co si objednali hrníček nebo myšpodložku). Osobně dorazím až cca v 19:00.
Uživatelský avatar
By PavelS
#58268
PS a LK se staví.

Dávám na zváženou, zda by LK nemělo vzít s sebou dokumentaci Íránu , aby se zopakovala nadmíru zajímavá přednáška o této zemi.
By mrcouchette
#58272
notes vezmu tedy s sebou, dokonce už se povedlo i vybrat fotky na 2 prezentace různé délky (180/350 fotek), zájemci bydlící vpravo od osy RWY 31 si mohou přinést flešhky, kdyby měli zájem o fotky z přiblížení ve velmi pěkném počasí počínaje Strančicemi a konče obchodním centrem Šestka.
Uživatelský avatar
By SenorAmigo
#58306
tak se budu těšit. Akorát mě štve, že odpoledne jsem ve výcvikovém středisku ČSA na Ruzyni, pak máme výuku zase v v centru Prahy a pak to točim zas zpět na letiště. Budu to stíhat tak 20:30...
Uživatelský avatar
By JAV
#58316
Ve středu se do Air Clubu nedostanu, omlouvám se a dovoluji si poslat aspoň pozdravný telegram.