Forum pro otázky a diskuze o českém VATSIMu a online létání všeobecně.
#56534
Už mi to nedalo, a proto píšu - třeba mi někdo poradí. Mám takový specifický problém: Při přihlášení na toto fórum (ale i na jiná) se mi u řady přispívajících stává, že se mi - pominu-li vynechávání písmenek - zobrazují špatné slovosledy, špatná shoda podmětu s přísudkem a z toho plynoucí špatná tvrdá a měkká \"i\", špatné mně a mě, apod. zvrhlosti, kvůli kterým se text stává hůře čitelný.
Nedokázal by mi někdo poradit, kde mám svůj prohlížeč nastavit, aby mi to fungovalo správně? :-)
#56536
Dost často mám podobný problém, a to používám nejnovější verzi Firefoxu. V čem je problém opravdu netuším :)

Ale upřímně nevím, proč to předhazuješ zrovna tady, kde je úroveň ještě relativně vysoká i co se češtiny týče. Jsou fóra, kde jsou na tom mnohem, mnohem, mnohem (...mnohem na entou) hůře.

A BuDmE RaAaDi, ZhE SeM ZaThIiIm zHaAaDnEeE EmO DiIiThE NePiIiShE ThAkThO ;p, PaAaNoWeEe! :D
(pro úpravu textu na EMO hrůzu byl použit Vypatlátor. K mání je i opačná varianta, Devypatlátor, který vám naopak EMO texty pomůže přeložit. Tedy, ne že by je snad chtěl někdo překládat... :) )