Forum pro otázky a diskuze o českém VATSIMu a online létání všeobecně.
#55714
Zdravim,
Dneska jsem se kouknul z okna a viděl jak se valí od severozápadu to krupobití a bouřka a přesně do toho vlétalo na finále letadlo(734). Pravděpodobně to bylo OK0873.

Nevíte o tom někdo něco, jesli to bylo GA? Protože se podle mne v tom počasí nedalo ani řídit auto a všichni se v tom letadle muselo pos*at strachy.
#55720
[quote="ADIO man"]Musím říct, že přes Prahu 13 (cca 7 km od LKPR) žádný krupobití nepřešlo, takže je dost možné že se to vyhlo i LKPR[/quote]

Tak ses asi nekoukal z okna. Bydlím na PHA6, cca 4km východně od Letiště. Proto se ptam.
#55723
Ono je nejlepší naladit. Občas to vypadá lokálně že je průser jako prase (a to z okna vidím OKL) a přitom si letadla bez problému létají. Občas to vypadá \"celkem normálně\" a všichni hned někam uhýbají. Minule po celým letišti pojížděl CSA536 (EDDF) prvně chtěl 24, pak se rozhod pro 31 a nakonec po nalajnapování řek že to tam nevypadá dobře a znova vyrazil na 24.
#55728
[quote="Davi410T"]No to ze to nezasahlo LKPR je blbost protoze sem tam v tu dobu byl......to co se tam s DOminikem videli bylo docela DOST husty teda jako :P.[/quote]

No a jak to vypadalo s tim letadlem teda? GA? Protože to podle mne dát na přistání prostě nemohlo.
By Dominoa320
#55729
No asi po minute stani v desti na terase sme teda zdrhli :D zadny letadlo sme vubec nevideli jelikoz viditelnost tipuju na 50 metru co Davide? To by melo souhlasit ne?.. Takze jestli tam neco pristavalo tak GA tam tutove mel.. ale rikam s Dejvem sme nic nevideli.. :)
#55745
No když jsem viděl ty provazy vody jak se ženou od Ruzyně a pak ty nárazy větru, tak pokud ten pilot zrovna neaspiroval na něco urvaného na letadle, tak GA z toho vychází jako jediné \"sjízdné\" řešení.