Forum pro otázky a diskuze o českém VATSIMu a online létání všeobecně.
Uživatelský avatar
By PavelS
#54976
Vážení,

VACC CZ nabízí možnost zúčastnit se exkurse na reálnou LKVO TWR a přilehlé obejkty ( TWT, RWY, apod... ) s výkladem tamějších řídících. Akce je pravpůvodně určena pro AP, ale protože se může zúčastnit snad i více než 10 ks , vypisuje se konkurs na další zájemce.

Přednost mají určitě řídící na pozicicích TWR, aby vyzjistili reálné postupy tama.

Akce by se měla uskutečnit do konce srpence , aby nebyli omeseni školou povinní a současně jsme byli účastníky provozu, tj. v pracovní den odpol/dopol.

Doprava vlastním letadlem, autobusem, autem do LKVO, hromadný odvoz z nějakého místa v Praha možný.

Navrhněte preferovaný termín - pokud nebude docházet ke shodě, termín vybere VACC CZ.
Uživatelský avatar
By PavelS
#54978
V seznamu jsou automaticky Ti, co je vedeni AP označí za piloty AP.
V seznamu je automaticky i vedení AP (Karla).
Uživatelský avatar
By PavelS
#54986
No, takže takhle:

Předpokládaní účastníci jsou:
Amalka
Machal
Brodský
Čondra
ten, co lítá s tím ULL
Vohryzek
Svoboda
Věncek
por. Couchette
Zika

Kdo z těchto chce a může, udělá hvězdičku a napíše, které datum, resp. den v týdnu by mu vyhověl nejvíce.
Uživatelský avatar
By Čondra
#54987
* Podle spoje :)

Z obsazení mam strach. Abych se nevrátil zmlácen.
Klidně i ve školním roce někdy odpo. Jenom vyměnim papučky a vyjdu před intr...

ADD. Když to půjde o prázkách a vyjdet je možno prosím odvoz z Zličín/Florenc?? Náklady na palívko určo uhradím.
Uživatelský avatar
By amalka
#54988
Mě vyhovuje jakékoliv datum. Ať se předně vyžvejknou mimopražští.

P.S. Možno vzít kluka (6 let) ssebou?
Uživatelský avatar
By Čondra
#54991
[quote="rc_czech"][quote="amalka"]
P.S. Možno vzít kluka (6 let) ssebou?[/quote]
Condro, kolik ti vlastne je? :D[/quote]
15, ale už jsem na to chtěl taky reagovt :lol:
Uživatelský avatar
By Michal Z.
#54992
No když by se našel odvoz ze Zlíčína tak se pokusim podřídit kromě dnů 27.až 31. to mam plný ale jako info o TWR určitě by bodla a třeba mě nakopla přes ty všelijaký překážky co mi zatim nejsou 100% jasný - případně kdyby bylo místo i pro jednoho nadšence z rodiny tak odvoz by byl zajištěný a tim pádem by nebyl problem už s ničím - Nadřízení co vy nato ?
Uživatelský avatar
By PavelS
#54993
Hrdlicka a jiní : vlezlo mi do toho telefon, pak už jsem seznam neopravoval, nicméně : prosím výslovně AP managery, aby označili jmény všechny jejich piloti, lteří si zaslouží účast. Tito pak mají přednost před ostatními (tj. i pojišťovna, hrdlička ,.. ).

Odvoz z Praha, myslím, není problema.

Přidávání dalších lidí mimo VATSIM bych omezil, přece jenom by to mělo být pro zasvěcené, výslovně budeme požadovat odborný výklad. Počet míst je přeci jen omezen a myslím, že je sparvedlivé, aby byli zařazeni Ti, kdo se o rozvoj LKVO na VATSIMU zasloužili (AP) a kdož je obsluhují (TWRs).
Uživatelský avatar
By amalka
#54995
V tom případě seznam z mé strany bez připomínek. Karla se ale určitě ještě ozve.

Pro reálného věžníka v LKVO by jistě byl zajímavý seznam pohybů například za poslední měsíc na LKVO (vatsim). Aby záviděl... :P
Uživatelský avatar
By George_L
#54996
Až tam budete, tak se zeptejte kdy konečně změní šířky pojížděček, aby tam mohla přistávat i pořádná letadla ;).
Uživatelský avatar
By Čondra
#54998
[quote="amalka"]Pro reálného věžníka v LKVO by jistě byl zajímavý seznam pohybů například za poslední měsíc na LKVO (vatsim). Aby záviděl... :P[/quote]
A byl by další ATC na VATSIM :)
Uživatelský avatar
By Čondra
#55017
Jelikož jsem již na jedné věži byl (LKPR) a jelikož je hodně zájemců, tak své místo přenechávám. Nejdřív se hlásil Ivo Hrdlička takže jemu :)
Uživatelský avatar
By PavelS
#55020
To považuju za naprostou blbost, protože když tam budeš pracovat, tak bys to měl vidět především Ty.
Uživatelský avatar
By Čondra
#55021
Chtěl jsem udělat přátelský gesto a zase špatně. OK, tak pojedu, ale tím pádem nemůže Ivo Hrdlička :(
Uživatelský avatar
By PavelS
#55022
Nechapu proc tohle řešíš, zatim potvrdilo účast asi 5 lidí a na exkursi se vmáčkne v klidu 10+ ( podle počtu přihlášených chci vyjednavat další věci, proto to potřebuji co nejdříve pls ).

Až bude přihlášených 15 lidí a řeknou, že max je 12, budeme řešit, koho nevezmeme, nejléope formou nějakého jednoduchého testu :)
Uživatelský avatar
By Čondra
#55024
Aha tím pádem, když se dostanu do PRG, tak bych potřeboval odvoz :) ... Zličín, Florenc, je možnost? Popř se přepravím >>M<< kamkoliv, kde zastavuje :)
Uživatelský avatar
By Stanislav Pour
#55037
[quote="PavelS"]
....
Tito pak mají přednost před ostatními (tj. i pojišťovna, hrdlička ,.. ).
...
[/quote]

Já ti dám pojišťovna :) člověče taky by sis už mohl zapamatovat moje jméno vid :D

Abych pravdu řekl, tak bych se tam docela rád vydal, ale asi na to nebudu mít čas.
Předpokládám, že bude alespoň pro nás - neúčastníky pořízena nějaká fotodokumentace a záznam (zápis), jak to to tam probíhalo :)
Uživatelský avatar
By PavelS
#55041
Včera se předběžně dohodlo s AP, že námi navrhovaný termín bude Utery, 25.8.09, odpoledne (odpoedne=podle jejich možností, co nejpozději).

Doprava auty z Prahy bez problémů a omezení počtu, koordinuje se též možná doprava letadly z několika míst v okolí Prahy.

Účastníci : zatím je to bez nějakého přesného omezení počtu lidí, ale aby to mělo smysl, tak si myslím, že hraniční počet je tak 15ks, tj. zatím by se teoreticky vešli všichni zájemci zmiňovaní výše (hrdlička, pojišťovna, pjech,..). Nicméně kdyby počet dále narůstal, bude se odřezávat tak, aby přednost měli AP , řídící a lidé s jinými zásluhami. Tím myslím konkrétně \"vítěze\" finské soutěže CAVOK, s. Horúčku, kterého osobně pozývám :)

Myslím si také, že není problém uspořádat v případě úspěchu další večírek tama někdy v září.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7