Forum pro otázky a diskuze o českém VATSIMu a online létání všeobecně.
Uživatelský avatar
By marenadl3
#83571
[quote="radarada"]Ja mam kombinaci FS9+SB3 + FSX+SB4 vse na jednom pocitaci (na Win7 64bit) a funguje to v podstate bez vetsich problemu (pripojuje se to a je to stabilni)... Rada[/quote]

No, já mám pouze FSX + SB4. Takže asi přesedlám na FSInn. Je prosím někde nějaký návod, jak se v FSInnu mám vyznat? Nikde jsem nic nenašel. Takže po naučení SquawkBoxu se budu učit FSInn... :D
Uživatelský avatar
By Pavel
#83574
Základní vyznání v FSInnu není zas tak nejhorší a na ty speciality jako zobrazování okolních letadel máme článek ve wiki.
Uživatelský avatar
By marenadl3
#84068
Jede to. Vůbec nic jsem s tím nedělal a najednou to jede.
Uživatelský avatar
By marenadl3
#85219
Tak další chyba u mě ve SB. Bohužel jsem ji nestihl zascreenovat, než jsem udělal screen, byla tam už \"ukončete aplikaci\" a nešlo to udělat tak, abych si přečetl tu předchozí. Jediné, co jsem postřehl-co je tam napsáno, je ++C nebo +CC (něco z těch dvou) a tři možnosti: \"Opakovat\", \"Přeskočit\" a \"Ukončit\". Když dám jakoukoliv z těchto tří, spadne mi to.
Mám udělat další re-instal Squawk Boxu? Díky za případné rady.
Uživatelský avatar
By marenadl3
#85265
Chybu už jsem uložil, teď ještě jak se zde nahrávají obrázky, že... Ano, čtete dobře, nevím, jak zde nahrát obrázky. Prosím, poraďte mi někdo, velké díky. :D
Případně můžu zaslat obrázek na mail.
Uživatelský avatar
By marenadl3
#85546
Tak. Chyba je vyřešena. Nespouštím SB přes FSX jako addon, ale externě přes nabídku: Start -> Programy -> SquawkBox. Takhle jsem to vyřešil. Nevím sice, co tomu pomohlo, když to takhle spouštím, ale nepadá to. Díky všem za rady. :)