Forum pro otázky a diskuze o českém VATSIMu a online létání všeobecně.
By semikamik
#83286
Pavle, prosimtě... mám dotaz... my si to asi půjdeme s Ondrou někdy během týdne vyzkoušet... kdyby jsi tam byl i ty tak by to bylo úplně nejlepší... mohli by jsme domluvit systém, Ondra, jako hlavní vlekař, by mohl být poučen, a já jako glider taky... ;-) moc by se tenhle sraz hodil... mohl by jsi pls.? Napiš kdy by se ti to hidilo a myse přispůsobíme... ;-) Předem děkuji... ;-)
Uživatelský avatar
By Ico
#83287
No aby ste si mohli povyberat z viacerych strojov, tak tu :) : http://www.fsglider.de . Ak sa mi bude dat tak hadam aj pridem polietat, inak spravit nahodnu termiku pre buducnost nieje problem. Vygeneruje sa BGL pre danu oblast (nahodne cumuly, rozlozenie, vyska, sila, diameter,...), kazdy si odkopci BGL do adresara Scenery a ide sa na to :) Letu zdar...
By semikamik
#83288
Jo tak to je super... díky za odkaz... a tu termiku můžeme zkusit ale až příště... když tak se na tebe obrátíme ok? Už začínají \"připravovací práce a testy\"... první minus... :-( mám stáhlou scenerku... ty co jí dělali si krásně pohrály s budovama a betonem... to klobouk dolů... ale vykašlali se na trávu... ale to snad přežijem... ta dráha je cidět... dokonce jí i ohraničili ale ten povrch je ještě defaultní... :-) jinak jsem si tam zalétal s Cesnou... moc velkých kopců tam není a letiště, jak je betonové, tak je vidět široko daleko... ;-) už se těším... :-)
Uživatelský avatar
By Gelba
#83304
[quote="semikamik"]Pavle, prosimtě... mám dotaz... my si to asi půjdeme s Ondrou někdy během týdne vyzkoušet... kdyby jsi tam byl i ty tak by to bylo úplně nejlepší... mohli by jsme domluvit systém, Ondra, jako hlavní vlekař, by mohl být poučen, a já jako glider taky... ;-) moc by se tenhle sraz hodil... mohl by jsi pls.? Napiš kdy by se ti to hidilo a myse přispůsobíme... ;-) Předem děkuji... ;-)[/quote]

Tak myslim že vyčerpávající školení jsme k tomuto dostaly, takže detaily bych doladil při rozmluvě před samotnou akcí.