Forum pro otázky a diskuze o českém VATSIMu a online létání všeobecně.
Uživatelský avatar
By amalka
#55048
Air Prague nabízí stylovou dopravu do LKVO firemní C-182 (případně nefiremní PA28) z LKBE a zpět. Volná jsou aktuálně 2 místa ale podmínkou je spolupodílení se na nákladech na let. Odvoz do LKBE a zpět do Prahy je součástí akce, odjedz a příjezd ideálně =M= C \"Opatov\".
Uživatelský avatar
By George_L
#55076
Hele, když po tom tak toužíte... třeba bych se taky zúčastnil ;), ale pro mě asi bude limitující ten čas konání. Tak si mě klidně napište někam dolů do seznamu, priority účastníků chápu a respektuji ;)
Uživatelský avatar
By Ico
#55083
Budu se muset konecne prestehovat do Prahy... Takhle to dal nemuze s mym zivotem pokracovat :)
Uživatelský avatar
By PavelS
#55085
Žádost o exkursi a potvryeni terminu bylo odeslano vedoucimu pracoviště LKVO TWR a ten se vzjádří mailem k terminu a času - čili nic není ještě potvrzeno.
Uživatelský avatar
By roadmonster
#55086
Co mi to zas uniklo??? :O No jasan, že chci... 1000x ano... v seznamu mi někdo nemůže přijít na jméno, koukám, ale vyníka zjistím ;-) Pojedu autem z Hájů (nebo možná z centra PRG). Anebo bych možná letěl z LKKL, ale to pouze za předpokladu, že se najde cestující, který se bude chtít podílet na nákladech. Vzhledem k tomu, že by mě přistání v LKVO dost bralo, tak nabízím, že zaplatí polovinu nákladů na samotný let, kdežto doprava autem do LKKL z PRG (a zpět) a poplatky v LKVO půjdou za mnou. Ví někdo, kolik to v LKVO dělá, abych tady případně nenabízel něco, co jde do tisíců?
Uživatelský avatar
By amalka
#55087
http://www.lkvo.cz/english/pricelist/

Ale že bych tomu nějak 2x rozuměl to teda ne. Řek bych že nás čeká

1.1 Landing charges per each tonne (including tonne initiated) 150 CZK
1.2 Approach and aerodrome control (ATC) charges per every innitiated tonne of MTOW 150 CZK

PS, můžeš to zároveň objasnit dotazem u vedoucího?
Uživatelský avatar
By amalka
#55088
P.S. za AP ještě prosím připsat našeho type Cessna instruktora (Šmic). Jde místo Karly, ta hlídá rybičky.
Uživatelský avatar
By roadmonster
#55090
[quote="amalka"]http://www.lkvo.cz/english/pricelist/
1.1 Landing charges per each tonne (including tonne initiated) 150 CZK
1.2 Approach and aerodrome control (ATC) charges per every innitiated tonne of MTOW 150 CZK
[/quote]

Díky za info, to vypadá rozumně. Taky si myslím, že to budou tyhle dva řádky. Případného cestujícího nahlásím jako crew, abychom se vyhnuli paxtax a ještě mě napadlo zahlásit přílet i odlet jako training, jsme v tom jen za dvě kila a ještě si tam dáme 2x okruhy před přistáním a dva po vzletu zdarma :D
Tak co, chcete někdo se mnou? Podíl odhaduju 1-2tis. vč. DPH, PHM, tax a pytlíku na blití, co jsem k těmto účelům šlohnul krachujícím Sky Europe a ještě bohudíky nepoužil :D
Uživatelský avatar
By Čondra
#55101
Pro povolení od domácích ATC potřebuji přesný slot, kdy se bude akce konat. Ví už někdo?
Uživatelský avatar
By George_L
#55119
[quote="radarada"]Potvrzuji ucast na LKVO.
Priletim...

Rada

PS: Mohl by z toho byt celkem solidni slet :)[/quote]

Aby to LKVO s parkováním vůbec zvládly ;)
By mrcouchette
#55123
Bohuzel jsem stale mimo takze se neucastnim. Prosim predbezne kohokoliv jestli by mohl nahrat komunikaci letu OK431 z Istanbulu 8.9.09. Dekuji
Uživatelský avatar
By Jindřich
#55125
[quote="mrcouchette"]Bohuzel jsem stale mimo takze se neucastnim. Prosim predbezne kohokoliv jestli by mohl nahrat komunikaci letu OK431 z Istanbulu 8.9.09. Dekuji[/quote]
V kolik hodin?
Uživatelský avatar
By PavelS
#55150
Znovu sděluji :

včera v poledne byla zaslána oficiální žádost o exkursi na LKVO TWR na den Uterý, 25.8.2009 od 13:30 nebo od 15:00 vedoucímu směn LKVO TWR.

Pokud od něj nedojde odpověď s potvrzením nebo zamítnutím, nelze v té věci ze strany VACC CZ nic dělat. Termín tedy není potrvzen, úterý je náš návrh, byl odargumentován ale pokud jej neshválí, bude se exkurse konat jindy.
Uživatelský avatar
By PavelS
#55154
Termín Uterý, 25.8.2009 byl potvrzen, čas se upřesnuje, jedná se předběžně o odpoledne, ukončení kolem 16:30. Doba exkurse (bez příletových/příjezdových formalit je odhadována na 2 (dvě) hodiny.

Namitky :

............................................
............................................


-----------------------------------

Požadavky:

exkurse se sestává ze dvou skupin - první pojedou po zemi , druzí vzduchem. Ti, co pojedou pozemi, půjdou přes vrátnici a pro urychlení odbavení je potřeba sestaviti jejich seznam s jmeny , čísly OP a rč. . Všechny udaje najdete na svém OP (taková destička s vaším obrázekem, písmenky a čísly) - prosím pošlete identifikaci na ps zavynáč vacc-cz.org do pondělí vnoci.

Ti, kdož poletí, nepotřebují nic, protože po zaparkování pro ně přijede handlingový agent v autě a přiveze je na TWR.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7