Forum pro otázky a diskuze o českém VATSIMu a online létání všeobecně.
Uživatelský avatar
By Pavel Muroň
#55436
Fakt paráda! Nevěřil bych, jak věrně na VATSIMu kopírujeme skutečnost. Od letadel, přes scenerky až po řízení ATC a jejich radary. Za možnost se seznámit s prostředí real ATC vyslovuji velký dík PavloviS.

P.S. je dobře, že ne všechno je simulováno, jsou věci, které mi vyhovují tak jak jsou. Např. pohyb gauče - tak jak jsem si to dnes opětovně zkusil - mi při lítaní OnLine vůbec nechybí.
Uživatelský avatar
By amalka
#55438
[quote="Pavel Muroň"]
P.S. je dobře, že ne všechno je simulováno, jsou věci, které mi vyhovují tak jak jsou. Např. pohyb gauče - tak jak jsem si to dnes opětovně zkusil - mi při lítaní OnLine vůbec nechybí.[/quote]

Tak testem po stáhnutí plynu na idle si prošel, tak co. :P
Uživatelský avatar
By Jakubsch
#55440
Všem a hlavně Pavlovi mockrát děkuju za dnešní akci, bylo to super, řídící byli naprosto přátelští a vubec, pohodová atmosféra na LKVO... neni co dodat.

Spojení s \"vlastnoručními\" přílety byla taky celkem dobrá volba, při odletu jsem si připadal jak na Vatsimu, když se při sletu hlásí na odlet jedno éro za druhým :-)


P.S. Po přistání v Bene si bral ono RGčko instruktor se slovy \"my jdem lítat do vodochod nějaký okruhy... \" :-)))
By Dominoa320
#55445
Já taky děkuju za super akci a Pavlovi za organizaci.. sem rád že sem poznal fajn partu lidí.. A doufám že to neni naposled co s Váma někam takhle jedu.. Ještě jednou DÍKY!
Uživatelský avatar
By Čondra
#55448
[quote="Dominoa320"]Já taky děkuju za super akci a Pavlovi za organizaci.. sem rád že sem poznal fajn partu lidí.. A doufám že to neni naposled co s Váma někam takhle jedu.. Ještě jednou DÍKY![/quote]
Není to naposled, neboj. Šumava bude :) :P
Uživatelský avatar
By kopcimek
#55449
Nádhera kluci, moc mě mrzí, že jsem se nemoh zúčastnit :( ...každopádně příště si to budu muset líp zkoordinovat, jinak to nevidim...
Takže příště naslyš :)
By Dominoa320
#55450
[quote="Čondra87"]Není to naposled, neboj. Šumava bude :) :P[/quote]

Jasný pokud mi to vyjde s časem určitě pojedu..
By svaton
#55455
Taky děkuji PS za výbornou akci a za odvoz z a do LKVO, fakt paráda..
fotky jsou zde (omluvte kvalitu umístění bylo to narychlo sry :D)
Uživatelský avatar
By Jakubsch
#55457
[quote="svaton"]Taky děkuji PS za výbornou akci a za odvoz z a do LKVO, fakt paráda..
fotky jsou zde (omluvte kvalitu umístění bylo to narychlo sry :D)[/quote]

Náhodou tam máš pěkný fotky, určitě Ti nebude vadit když si jich pár ukradnu :-))
Uživatelský avatar
By Pavel
#55470
Sice neřeknu nic, co ještě nezaznělo, ale díky! Díky PS za organizaci a odvoz z/na >>M<<. Vodochody mě nadchnuly co se přístupu těch lidí a tém pohody tam týče. Jen škoda toho Aera tam, to vypadá fakt smutně, v jaké je to situaci :(

PB

P. S. Moje první slova po příchodu na věž \"tyvole voni tady maj eruroscop\" snad vysvětlují rodzíl mezi vatsimem a reálem :P
Uživatelský avatar
By Čondra
#55472
[quote="Pavel"]
P. S. Moje první slova po příchodu na věž "tyvole voni tady maj eruroscop" snad vysvětlují rodzíl mezi vatsimem a reálem :P[/quote]
Upřímně, EUROSCOPE to doopravdy velmi připomínalo, možná ho to velmi napodobovalo :P ..
Uživatelský avatar
By roadmonster
#55473
Připojuju se k všeobecnému nadšení, byla to paráda. Cestou pryč ještě 4x a 5x \"hopík styl\" touch&go RWY10 a pak opuštění CTR via Mělník, věžník nám ještě poděkoval (bych rád věděl, za co - děkovali jsme my a to víceméně pořád) a popřál hezký let... paráda a doufám, že jak handlingistu, tak věžníka brzo na VATSIMu uvidíme.
Fotky zde.
Uživatelský avatar
By Filip
#55476
Ahoj, také bych rád poděkoval za zorganizování parádní exkurze. Řídící a handling byli moc vstřícní, nejlepší bylo, když řekli Jindrovi: \"Tak si s tím radarem klidně hrajte\". :D
Jinak let Metasokolem byl také zážitek, akorát pro mne docela nezvyk, že v tom letadle jsou Km a m, nikoliv feety a uzly.
Fotky a videa budou snad během zítřka.

Ps.: JaVo, díky za odvoz. :)
By liskaz
#55491
posádak mětáku taky děkuje za super akci.díky pavle.
Jinak přílet byl z LKZB přímo Stára Boleslav poté přímo nízký průlet rwy 28,po průletu následovalo přistání na rwy 10.
Odlet byl z rwy 10 přímo Stará Boleslav maximálně 2000ft,poté přímo LKZB.
Super akce :-)
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7