Forum pro otázky a diskuze o českém VATSIMu a online létání všeobecně.
Uživatelský avatar
By JAV
#55339
Nabízím odvoz 4 osob na a z LKVO:
Odjezd z parkoviště na JZ okraji Kobyliského náměstí (křižovatka s ulicí Uzavřená, viz maps.google.cz \"Kobyliské náměstí, 182 00 Praha 8\") v 13:00 loc přesně. Čeká se jen na mě.

Zájemci, kteří mají 100% potvrzenou účast (neblokujte místo ostatním, pokud si nejste jisti), hlaste se, prosím, emailem (vlevo odkaz \"E-mail\") a uveďte:
jméno a příjmení,
email
mobilni telefon.
Došlé přihlášky budou vyhodnoceny v pořadí, v jakém dojdou.
Uživatelský avatar
By kopcimek
#55359
Tak já oficiálně prohlašuji, že u mě to padá... :( Mám jiný program.. Je mi líto. Tímto přenechávám svoje místo ostatním..

P.S. Když to půjde pořiďte nějakou tu fotodokumentaci, případně videosekvenci..

Petr Popule
Uživatelský avatar
By roadmonster
#55362
[quote="Čondra87"]Jinak. DObrý nápad. Bere někdo foťák/kamera?[/quote]

já a už jsem to sem psal včera
Uživatelský avatar
By PavelS
#55363
Stav je ten, že se mohou zúčastnit Ti, co jsou na listu účastníků (Popule odpadá). Nikdo další již ne. Po konzultaci s LKVO TWR je to takto zcela na hraně a budeme se muset nějak rozdělit, aby vůbec to mělo význam.

Na kamery jsem se neptal, ale předpokládám, že s tím nebude problém.
Uživatelský avatar
By PavelS
#55364
[quote="JAV"]Nabízím odvoz 4 osob na a z LKVO:
Odjezd z parkoviště na JZ okraji Kobyliského náměstí (křižovatka s ulicí Uzavřená, viz maps.google.cz "Kobyliské náměstí, 182 00 Praha 8") v 13:00 loc přesně. Čeká se jen na mě.

Zájemci, kteří mají 100% potvrzenou účast (neblokujte místo ostatním, pokud si nejste jisti), hlaste se, prosím, emailem (vlevo odkaz "E-mail") a uveďte:
jméno a příjmení,
email
mobilni telefon.
Došlé přihlášky budou vyhodnoceny v pořadí, v jakém dojdou.[/quote]

Platí u tebe jizdenky MHD ?
By Dominoa320
#55366
Takže všichni co jsou v tabulce účastníků jedou?.. Pochopil jsem to správně??
By svaton
#55367
[quote="PavelS"]Stav je ten, že se mohou zúčastnit Ti, co jsou na listu účastníků (Popule odpadá). Nikdo další již ne. Po konzultaci s LKVO TWR je to takto zcela na hraně a budeme se muset nějak rozdělit, aby vůbec to mělo význam.

Na kamery jsem se neptal, ale předpokládám, že s tím nebude problém.[/quote]


Takže i ti co jsou pod čarou?
Uživatelský avatar
By roadmonster
#55368
[quote="svaton"][quote="PavelS"]Stav je ten, že se mohou zúčastnit Ti, co jsou na listu účastníků (Popule odpadá). Nikdo další již ne. Po konzultaci s LKVO TWR je to takto zcela na hraně a budeme se muset nějak rozdělit, aby vůbec to mělo význam.

Na kamery jsem se neptal, ale předpokládám, že s tím nebude problém.[/quote]


Takže i ti co jsou pod čarou?[/quote]

dotaz +1
pořád potřebuju jasné info, že se může účastnit i moje crew, jinak budu za vola, že jsem mu slíbil (podle původního infa od PS) účast na exkurzi a nakonec by tam seděl v hale ...
Uživatelský avatar
By PavelS
#55369
Je updatován soubor účastníků - měl by být definitivní.

Žádná čára tam není.

Prosím ty, co mají v kolonce Doprava uvedeno \"?\", aby si nějak zajistili odvoz, nejlépe domluvou s JaVo - viz výše.

PS: 2ks účastníků označených jako Navigator, jsou skutečně navíc a nejsou uvedeni v seznamu na LKVO. Proto se jejich účast bude řešit na místě, nemyslím, že s tím bude problém, ale 100%ně dohodnuto to zatím není. LKVO je vstřícné a pochybuju, že by tam nechali někoho čučet do zdi (ostatně, zvlášť, když zaplatíte přistávací poplatky).
Uživatelský avatar
By roadmonster
#55370
OK, pozitivnější vyjádření z Tebe teď asi nedostanu, tak se budeme modlit a těšit ;)

Poplatky zaplatíme, páč L159 prostě neuletím... :D
Uživatelský avatar
By roadmonster
#55378
Tak jsem volal do LKVO, handling nás očekává, FP ani imatrikulace se podávat nemusí, stačí standardně před vstupem do TMA (!! tohle mi pán potvrdil, tak se na LKVO alespoň podíváme trochu z výšky) požádat.
Jinak aeroweb nekecá, pán byl velmi ochotný.

ETA OK-GUO 07 = 13:30LOC
Uživatelský avatar
By amalka
#55379
OK-AIR ETA 13:40LOC, místa na trať LKBE LKVO jsou již plně obsazena, v případě zájmu je ještě jedno volné místo na trať LKVO LKBE s odvozem zpět do Prahy.
Uživatelský avatar
By amalka
#55381
[quote="roadmonster"]Tak jsem volal do LKVO, handling nás očekává, FP ani imatrikulace se podávat nemusí, stačí standardně před vstupem do TMA (!! tohle mi pán potvrdil, tak se na LKVO alespoň podíváme trochu z výšky)
[/quote]

Hmmm, že bychom si zkusili ILS/DME přiblížení na RWY 28?
Uživatelský avatar
By roadmonster
#55383
[quote="amalka"]Hmmm, že bychom si zkusili ILS/DME přiblížení na RWY 28?[/quote]

Já tak maximálně PAR, jediný "IFR přístroj" na palubě mám setrvačníkový AH a tomu trvá tak 5min, než se probere :D

- jinak na 28 nejspíš zapomeň, jestli se nezmění počasí.
Uživatelský avatar
By amalka
#55428
Přidávám se k poděkování generálu Svobodovi za skvělou a perfektně zorganizovanou akci. A pokud možno prosím ještě jednou o tlumočení díků osazenstvu ve Vodochodech. I za doporučený kurs na Brandýs... :P

OK-AIR po místní činnosti u Kralup pokračovala mimo CTR k Mělníku kde provedla další místní činnost a následně zažádala opět o vstup do CTR Vodochody, provedla nízký průlet nad 10, Vodo věž poděkovala (doslova) za nízký průlet a C182 pokračovala přes Brandýs a CTR Kbely na Průhonice a zpět do Benešova.
Uživatelský avatar
By Čondra
#55432
Ahoj!

Takže odemně taky velký dík!

Já poznal zase o trošku víc lidí. :)
Uživatelský avatar
By Ico
#55434
Tak to musel byt supr svatek chlapi :) Fotky od Standy zupr, ta 410 a to RG-cko bez chyby :) potichu zavidim... No ale sup sup sem s fotos!
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7