Forum pro otázky a diskuze o českém VATSIMu a online létání všeobecně.
By Kuba5
#79487
Ahoj, tak jak jsem řikal asi začnu hrát FSX (ale pořád tápu, jestli si tu necham FSX nebo nainstaluju 04) a nevím s čím mam lítat. Chci nějakěj povedenej B738 (s wingletama), ke kterým je hodně repaintů, např. TVS, ale třeba PMDG jde jen na 2004.

A ještě druhá věc co myslíte ohledně FSX? Vyplatí se mi jít do FSX nebo ne? Mě se v FSX všechno dělá líp (zejména přistání, pak pojíždění atd.) ale na druhou stranu je tam málo kvalitních letadel a moc lidí tu Xko nelítá. Tak řekněte někdo svůj názor a řekněte kdo hraje FSX abych aspoň věděl jestli to tu někdo hraje. Ale taky prosím poraďte to letadlo díky :)
Uživatelský avatar
By torpy68
#79488
Ahoj,
môj názor je,že pokial preferuješ VFR tak jednoznačne FSX,no a pokial IFR tak je zatial lepšia volba FS9,lebo je do neho viac kvalitných addonov,a aj viac scenérok.No a neposlednom rade je aj menej náročný na počítač.
By oupa
#79489
Asi takhle, ti, co létají FS9 ti napíšou, že to nemá cenu, a ti, co létají FSX, ti napíšou, že to cenu má.
By Dagger
#79491
Já jsem létal FSX, nyní jsem na devítce, ale prakticky jen kvůli nižším HW nárokům.

Pro FSX bych doporučil B738 od iFly a, až (konečně) vyjde, zkusit od PMDG.

Nebo také možno zatím zkusit 737-3/4/500 od Wilco.