Forum pro otázky a diskuze o českém VATSIMu a online létání všeobecně.
Uživatelský avatar
By Alexein
#72711
Ahoj,
tak sem si pořídil CLS 747.Přišlo mi supr,že to má interier bez lcd obrazovek a celkově to působí dost reálně.Jenomže mám problém-nemohu se zaboha odlepit od země:)
Mám k tomu v manuálech ještě doinstalaci Easy Flight Dynamic,ale vůbec nevím k čemu to je,jenom se mi to nechce instalovat,protože bych to chtěl zachovat pokudmožno co nejvíc reálný.
Netušíte,proč mi to nechce letět?Akorát se nepatrně zvedne předek a rázem jsem na konci dráhy:/

Díky moc za rady!

EDIT:Tak problém se netýká tohoto addonu,ale neodlepí se žádné letadlo v FSX.
Uživatelský avatar
By Pavel
#72714
[quote="Jindra"]Flaps, trim, thrust?
Aneb:
Jakou rychlost (IAS) máš na té konci RWY? Jaké máš klapky? Máš správně vytrimováno?[/quote]
Rychlejsi :P
Uživatelský avatar
By Alexein
#72716
Rychlost na konci dráhy je okolo 150 zhruba.Klapky mám vysunuté tak na 70%,hmotnost nevim a vytrimováno taky nevim.Co vím jistě je,že s defaultní 747 jsem odletěl i bez klapek:)
Uživatelský avatar
By Alexein
#72720
[quote="Michal Z."]citlivost kniplu nebo na čem to lítáš ?[/quote]

Saitek pro flight yoke system,ale tím to nebude.Ona mi blbne celá FSka,tak nějak.Budu muset resetovat nastavení,nebo to !znovu! přeinstalovat(to už zvládnu snad i poslepu ve spánku):)

No,kdybych na něco přišel,napíšu to sem.

Díky všem!

Jo jinak,mě to začne většinou dělat nějakou neplechu po instalaci SP2
Uživatelský avatar
By Pavel
#72723
Bych to nesváděl na FSku. Když lítáš s placeným addonem, tvrdíš, jak to chceš mít reálné, a klapky vysouváš tak od oka a nevíš hmotnosti a trimy, tak seš, slušně řečeno bez šance. Být tebou, tak bych zvážil, jestli teda chceš lítat reálně, a pak bych si to letadlo nejdříve nastudoval, nebo jestli si chceš jen tak blbnout, a pak bych se vrátil k tomu defaultu. Jinak to asi bude ztráta času.
Uživatelský avatar
By Alexein
#72754
Asi máš pravdu Pavle,
já sem netušil,že je takový rozdíl mezi default letadlama a kvalitníma addonama.S defaultní 737 litám v pohodě a i když mám ještě nějaký mezery,tak jí celkem ovládám,ale ta CLS747 je fakt už o něčem jiném.
Uživatelský avatar
By Alexein
#72760
Tak sem na Tebe dal a něco si přečetl v manuálu a světe div se,po vyřešení problému s FSkou,je to tím Trimrem:) Po správném nastavení sem se zvedl nato-tata:))
Koukám,opravdu vážný mezery-musim se učit.

Díky.
Uživatelský avatar
By Vasek Machan
#74606
moc pěkný addonn,fakt povedený.Jediný co mi vadí,že nejde FMC a některá tlačítka nejdou,jinak to je parádní