Forum pro otázky a diskuze o českém VATSIMu a online létání všeobecně.
#56412
Oupo, to jsi dělal ty, ten web? Dneska mi přišla mailem reklama, sice se asi jako pilot nezučastnim, ale web me překvapil, podle mě fakt dobrý, je tam všechno co piloti potřebujou, navíc hezky zpracované. Thumb up!
By oupa
#56415
[quote="Pavel"]Oupo, to jsi dělal ty, ten web? Dneska mi přišla mailem reklama, sice se asi jako pilot nezučastnim, ale web me překvapil, podle mě fakt dobrý, je tam všechno co piloti potřebujou, navíc hezky zpracované. Thumb up![/quote]

Jo, web je z velké části ode mě, díky. Po organizační a obsahové stránce event zajišťuje Roman Šilinek.
#56416
Stránka vypadá super, ale nejvíc ze všeho se mi líbí logo (runwaye a la letadlo)


Chci se zeptat, jsem sám, kdo má problém, že nefunguje následující:
vyberu flights and bookings (defaultně se zobrazí arr)
vyberu departures (v pořádku se zobrazí dep)
vyberu destinace EBBR a zobrazí se mi arr EBBR, nikoliv dep EBBR

Pozn: XP a Chrome v3.0.195
#56420
Hm, vypadá to fakt pěkně. Hlavně ocenuji tu citaci ze SOPů které jsou na VACC-CZ zašity tak neuvěřitelně, že je nenajde ani pokročilejší, natož pak někdo kdo letí jen na skok a je ochoten hledat jen mapy.
#56421
[quote="A319CJ"]
Chci se zeptat, jsem sám, kdo má problém, že nefunguje následující:
vyberu flights and bookings (defaultně se zobrazí arr)
vyberu departures (v pořádku se zobrazí dep)
vyberu destinace EBBR a zobrazí se mi arr EBBR, nikoliv dep EBBR
[/quote]
Vidim, ze problem vyresen ;)
#56430
[quote="amalka"]Hm, vypadá to fakt pěkně. Hlavně ocenuji tu citaci ze SOPů které jsou na VACC-CZ zašity tak neuvěřitelně, že je nenajde ani pokročilejší, natož pak někdo kdo letí jen na skok a je ochoten hledat jen mapy.[/quote]

Hm, to se musíš podívat pořádně, protože SOPy jsou v současnosti umístěny i do sekce LKPR VACC-CZ, právě kvuli uvedeným problémům.
#56434
[quote="ADIO man"]Já nechci rejt, ale mít něco takového VACC-CZ ......[/quote]
Jako pokus byl, ale sám víš, jak to dopadlo. Asi se podporuje taktika: Že všechno starý je funkční a všechno nový je nefunkční a problémový. Nechápu... Ten web je fakt starej.
#56436
[quote="ADIO man"]Tak já to trochu chápu, že se jim do toho nechce moc šahat, ale přece jenom je to škoda :)[/quote]
To není škoda to je katastrofa, ale to už jsou silné OT.