Forum pro otázky a diskuze o českém VATSIMu a online létání všeobecně.
#107956
Ahoj, mám novější PC a tak bych chtěl přejít ze Squawkboxu na FSinn.
I když jsem nastavil všechno podle návodu jak je zde na forum tak mam pořád jinej problem.
Délka spojení s VATSIMem trvá cca 10-15min pak se to snad jakoby bugne a ve finále to spadne ze sítě.

Poznám to přes Servinfo, simulátor mi stále ukazuje, že jsem spojenej, ale to neni pravda, další poznatek, letadla se na letišti rozjedou směrama, kterými stojí nebo se naposledy pohybovaly. Když se podívam na lištu tak mi z 6ti okének svítí 5 zelených a 1 červená (Roger Wilco) AIbridge mi ukazuje spojení taky v pořádku, ale nějaké chyby vyskákaj v FSFDT.

Má s tim někdo zkušenost jak to odstranit nebo v čem mam hledat chybu ?

Na Fairwall jsem koukal, tam mam vyjímky u všech věcí co se týče FSky a FSinnu.

Jedná se o FS2004 na win7.
#108002
[quote="Michal Z."]tak sem to promazal i s těma registrama a teď to pro změnu nemužu ani zapnout, protože to pořád něco hledá z FSFDT. takže New install Winu a snad se to už povede. Díky za rady pak dam vědět ;)[/quote]
Michale. Jestli jsi to dělal přes CCleaner, či podobný program, tak to nepomůže (teda, alespoň mě to nepomohlo).

Musíš spustit -> napsat "regedit" dát vyhledávat FSFDT a každý registr FSFDT, který to najde, tak u něj vymazat hodnotu. Pak to bude (mělo by) fungovat.

OK
#108012
OK - díky, přes regedit sem to promazával, já těm cleanerum nevěřim :D ,ale i tak jsem nejspíš umazal víc než sem měl ... prostě teď se mi za žádnou cenu FSinn nespojí s Vatsimem :( z 6ti políček mi svítí lévá 3x zelená a pravá ze shora je červená (rogerWilco) pak zelená, a nakonec žlutá - Vatsim voice enabled - you aren´t connected to VATSIM.

To jsem si zase jednou nasr.. do bot.
#108016
Jo, počkat.

A máš vyplněný správně nějaký VATSIM servr? Tohle, když se opomene, tak se to taky nepřipojí. Já při prvním připojení po nové instalaci FSInnu jsem s tim bojoval, než mi to došlo.


88.198.19.202 - EUROPE-C2

OK