Vše co nepatří jinam a přesto může ostatní zajímat.
Uživatelský avatar
By Pavel
#94880
Ahoj,
potřeboval bych pomoc s jednou soutěží - Rádio Beat vyhlásilo soutěž o letenky PRG-JFK-PRG + vstup na koncert v NY pro dvě osoby. Podmínka? Dostat jejich logo jakýmkoliv způsobem do vysílání jakékoliv televize a následně záznam vysílání umístit na youtube. Kdo bude mít nejvíce shlédnutí, vyhrává. S kamarádkou jsme dnes natočili logo v pořadu Panorama na ČT2 a máme to zde: http://www.youtube.com/watch?v=Tmsy_IFk ... e=youtu.be

Obrázek

Tak mi, prosím, věnujte těch pár desítek sekund, a klikněte na ten odkaz. Kdybyste mi na něj klikali i nadále, do konce března, nebo ho dokonce poslali pár sým kamarádům, byl bych vám moc vděčný. Zatím máme jednoho konkurenta, má okolo 800 shlédnutí, to se dá dohnat. Záměrně nedávám odkaz (je na webu beatu), prosím, neklikat jim na to, tím nám škodíte. Snad jsem tady za 6 let působení pro ostatní taky občas něco udělal, tak se hecněte ;-) Jo a samozřejmě, že pokud vyhraju, tak spotting v JFK a cestovní report bude následovat.

Díky moc předem všem, kdo nám s tím pomůžou.

PB
Uživatelský avatar
By Pavel
#94882
My o něm věděli, ale ono nebylo kam se postavit, aby na to ještě bylo vidět z kamery, tj nebylo to daleko :-) Tam foukalo tak 13m/s, jsem myslel že nám to vítr roztrhá, když už jsme se po tý zledovatělý sjezdovce doklouzali sem, tak jsme byli rádi, že jsme to zapíchli tak, aby to vítr opíral o sloup a neurval :-) A děkujeme za shlédnutí.

PB
Uživatelský avatar
By George_L
#94885
Měli jste vylézt na ten sloup, tam by to bylo pěkně vidět. ;) Jestli jsem dobře pochopil, počítají se počty shlédnutí na YouTube(?). Počítají se unikátní přístupy nebo každý?
Uživatelský avatar
By Pavel
#94886
Jo, počty shlédnutí. Btw nevíš, jak to funguje? Jestli to počítá 1 shlédnutí na jedno IPčko na den, nebo jestli podle cookies, tedy možno z více PC na stejném IPčku (školní síť)? Nedá se to moc dobře vypozorovat, protože statistiky se aktualizujou vždy asi po 5 minutách, takže nevíš, jestli tam ten reload z druhého PC udělal čárku, nebo ne...

PB

Ad sloup: Ten jsme využili jako zákryt před větrem pro notebook s TV tunerem, abychom real-time viděli, jestli to vyšlo, nebo ne
Obrázek
Uživatelský avatar
By George_L
#94887
Já osobně si myslím, že YouTube počítá jakékoliv otevření videa, ale je to jen můj názor. Nějakou statistiku bys měl vidět v infu k videu.
Uživatelský avatar
By Lapak
#94888
While YouTube is generally tightlipped about its security measures – they will only say a view is counted whenever someone watches a video on YouTube and claim they “do not get more specific than this to avoid attempts at artificially inflating view counts” – the company is not shy about discussing the technology in more obscure terms.

YouTube has sophisticated technology to count views consistently. If this technology detects that there has been an attempt to inflate a video’s view count artificially, that video’s view count will be frozen, according to YouTube guidelines. During this time the video is still available and the all-important view count will continue, only it will not appear until the video and the issue has been adjudicated.


YouTube explains why they have employed these measures:

We’ve implemented this type of technology and view count analysis in order to prevent abuse of the system. Video views are at the heart of the YouTube community and we want to ensure that we’re counting only valid views (and not artificial attempts to game the system). Ultimately, consistent view counts benefit everyone in the community, from the viewers to the uploaders.
takže bych se moc nesnažil to nějak obcházet... Vzhledem k tomu jak dobře funguje detekce automatických kliků na AdWords... :)
Uživatelský avatar
By Pavel
#94889
Jo, já to nechci obcházet žádným skriptem, to bych si na youtube netroufl, sázím na normální klikání...

PB
Uživatelský avatar
By Schindler
#94893
Ne, teď mi to běží ve 3 prohlížečích naráz :-D

PS: To víš, co dělat při klesání na IBIZU :)

---

No jestli to fakt funguje, tak za chvíli to bude tak + 100 hlasů. Běžej mi videa asi ve 35 panelech a počítač chudák. A pořád dokola :D
Uživatelský avatar
By Schindler
#94898
Tak si jdu dát zvolnění, přijdu do obyváku a tam se strejda vzteká, že to rozkope a nadává tam a přitom ve vedlejší místnosti běží tak 15 YouTubů zároveň, ne-li víc :D
Uživatelský avatar
By Lapak
#94900
Bedřichu, nechci rejpat, ale je to Youtube - google. Oni maj tyhle věci fakt promakaný, v lepším případě! akorát způsobíš, že ty tvoje hlasy nebudou počítány :)
Uživatelský avatar
By rob
#94901
Panejo, nevím jestli víc závidět letenky nebo ten program v NY :D Ale u mě asi vede koncert a ty akce. Rozeslal jsem dokaz známým a přeji hodně štěstí :)
Uživatelský avatar
By Tadeas01
#94905
Také rozešlu po známých a odkaz přidám na náš Bandzone.cz, ať Vám to nakliká co nejvíce lidí :-)
Uživatelský avatar
By Filipos
#94906
Safra, kdybys hned vyklopil, co přesně je ten \"koncert v NY\", místo nějakýho klikání bych vyráběl z papundeklu logo :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8