Vše co nepatří jinam a přesto může ostatní zajímat.
Uživatelský avatar
By George_L
#95126
[quote="CSA075"]Jen pro info, kamarad sel spotovat v NY a prochazel okolo letiste a za cca 15 minut co se takto s fotakem prochazel, prijeli 2 policejni auta , sebrali a odvezli na vyslech a po cca 2 hodinach pustili, ale rikal ze nejak nechteli chapat, ze se jen diva a foti....[/quote]

Jo, když na mě mohla na "blbé" LKPR přijet ostraha i s izraelským zástupcem, a prý proč se zajímám o B75x od EL AL..., nedivil bych se podobným komplikacím na JFK, ale osobní zkušenost z USA nemám.
Uživatelský avatar
By marenadl3
#95127
[quote="George_L"][quote="CSA075"]Jen pro info, kamarad sel spotovat v NY a prochazel okolo letiste a za cca 15 minut co se takto s fotakem prochazel, prijeli 2 policejni auta , sebrali a odvezli na vyslech a po cca 2 hodinach pustili, ale rikal ze nejak nechteli chapat, ze se jen diva a foti....[/quote]

Jo, když na mě mohla na "blbé" LKPR přijet ostraha i s izraelským zástupcem, a prý proč se zajímám o B75x od EL AL..., nedivil bych se podobným komplikacím na JFK, ale osobní zkušenost z USA nemám.[/quote]
To taky před cca půl rokem nějací dva chlapi šli s foťákem v ruce okolo nějakého vojenského letiště, taky je sebrali a na výslech odvezli.. Snad Venezuela nebo tam někde až, byli ve vězení celkem dlouho a rvali se o ně na ministerstvu, bylo proti nim obvinění ze špionáže..
By Tommy
#95128
Někde v Etiopii...fotili si odstavenou L-29 na podstavci...hned to dali jako špionáž...no nakonec nějak utekli...
Uživatelský avatar
By Tadeas01
#95130
Ono to je celkově s tím focením v Africe dost riskantní, buď si myslí, že jim berete fotkou duši ( :D ) a nebo automaticky fotíte strategicky důležitý bod, abyste pak mohli rovnou (v lepším případě) vyplatit příslušníka armády nebo policie- to je z vlastní zkušenosti :)
Uživatelský avatar
By Radizz
#95135
[quote="George_L"]Jo, když na mě mohla na "blbé" LKPR přijet ostraha i s izraelským zástupcem, a prý proč se zajímám o B75x od EL AL...[/quote]

A cos jim řekl? :)

Já jednou v Náměšti vojenské policii řekl, že dokud stojím za plotem, tak jim do toho nic není. Kuci ušatí se poškrábali za uchem a odjeli. :) Občas jsem už měl nutkání v těchhle situacích říct něco jako, že jim nemůžu odpovědět, protože moje poslání je přísně tajný, ale zatím jsem se neodhodlal... :)
Uživatelský avatar
By mipeba
#95145
Po příletu na JFK jsem měl na krku pověšenou kameru, vypnutou. A než jsem došel do fronty k imigračnímu byl jsem velmi důrazně upozorněn že nic nesmím natáčet a lepší by bylo ji uložit do palubního zavazadla. Pár drobných upozornění mě čekalo i v MTA. Při čekání na odlet jsme se váleli u gate tak jsem to chtěl natočit. Pár záběru mám, ale když jsem zamířil k oknům že zaberu plochu objevila se hora černého masa, která odmítala diskutovat. Takže bacha. A nejen na policajty a ochranky, ale i samotní amíci jsou velmi neradi někde zaznamenaní a můžou nějakého policajta zavolat, což se mi stalo u Intrepidu což je muzeum na letadlové lodi, kde se prostě focení a natáčení prostě očekává.
Jinak klikám jak o život....
Uživatelský avatar
By Pavel
#95152
8 185 vs 3970. Je tam spousta dalších videí, ale maj cca okolo 1 tisíce maximálně, takže no problemo :-) Už neni potřeba to hrotit a ještě ten náskok zvyšovat, stačí to udržet. Díky všem za podporu.

PB
Uživatelský avatar
By JKol
#95153
[quote="PBily"]Jakube, pricti si to k uctu za klikani. Myslim, ze pro Pavla bylo byvalo levnejsi si letenky koupit ;-)[/quote]
No tak to bezesporu :D
PB: Já sem flegmatik jak pařez, takže si do mě můžete nadávat jak chcete a se mnou to nehne (neberte mě do slova :)), ale pochvaly a omluvy přijímám bez problému :P
Uživatelský avatar
By Pavel
#95196
A pozor, nastává potenciální hrozba... Na seznamu videí (http://www.radiobeat.cz/cs/1/8578/sbire ... v-soutezi/) to předposlední (neklikat, at jim nepomáháte!) je na youtube 2 dny a má 3000 zhlédnutí, my jsme 9 dní a máme 8500, tedy jim to roste výrazně rychleji. Takže opět jdu propagovat všude možně - teď jsem to pár dní nechával plynout, rostlo to tempem cca 500/den, aby to nebylo moc podezřelé, ale tohle mě trochu děsí, jdu zase tlačit na pilu. Takže, pokud by se někomu chtělo delegaci VACC-CZ podržet, tak klikejte, dokud máme relativně bezpečný náskok.

Dík moc!

PB
Uživatelský avatar
By Tadeas01
#95201
Za dnešní \'\'report speed\'\' se budu snažit v klikání dál :D
Uživatelský avatar
By Pavel
#95252
Hmm, stav nouze. Dnes jsem to hrotil a šířil link kde se dalo, se zatnutými zuby jsme získali +1000 views. Ti noví získali +2000, celkem maj 5000. Pokud to půjde timhle tempem, tak je to v pondělí celé v ******. Jdu shánět další a další diskuzní fóra a já nevím co všechno.

MAYDAY

PB
Uživatelský avatar
By Pavel
#95315
Tak jsem si (potažmo všem nadšencům, kteří chtěj pomoci) poněkud usnadnil práci a umožnil hromadné klikání z jednoho PC. Použíl jsem portable veri Firefoxu a nějaké anonymizační a bezepčnostní utilitky a vznikl \"Brodhaqův generátor zhlédnutí na youtube\". Celou tuto věc jsem dal ke stažení sem: http://brodhaq.hu.cz/brodhaq_soutez.zip

Po stažení rozbalit (kamkoliv) a spustit. Instrukce (jednoduché) se po chvíli zobrazí v okně. Celé ovládání je triviální, sestává z klikání na 2 tlačítka (je to tam popsáno).

Občas to nic nenačítá, nebo se místo videa zobrazí chybová hláška - řešení: změnit identitu (je tam poposáno jak, jedno kliknutí) a opakovat. Domnívám se, že i u chybové hlášky to ale zhlédnutí započítá.

Princip je v tom, že firefox se pokaždý připojuje přes nějakou free proxy (proto je to tak pomalé) a youtube nás vidí pod nějakým cizím IP :-)

Hehehe.
PB
Uživatelský avatar
By Pavel Muroň
#95317
Já dnes vyzkoušel na jiném videu, že stačí dávat refresh a shlédnutí se také načte a není přitom nutné ani shlédnout video do konce. Takže jsem dal 10záložek (chrome) a jedu od první k poslední, na každé F5 a to taky odsjepá. Řekl bych, že dnes jsem musel přidat nejméně 300.
Uživatelský avatar
By JKol
#95323
Já sem si geniálně zasekal noťas. Vzal sem 2 monitory, v každym měl otevřenejch tak 40 záložek s videem.
Asi po 2 minutách sem si musel sundat sluchátka, protože to zvukovka přestala stíhat a nakonec sem noťas přetížil tak moc, že se vypnul a půl hodiny se odmítal zapnout. Takže přecházim na Pavlovo M. způsob
PS: +160 :)
Uživatelský avatar
By Pavel
#95457
Kamarádi, potřebuju akutní podporu do finiše - za poslední dny nám lidi skoro přestali klikat, leze to tak 300/den, kdežto ostatní teď začali bojovat a dotahují nás. Za noc jsme ztratili polovinu náskoku, ještě jeden den takovéhle tragédie a je po všem. Máme 4 dny do konce, tak mě, prosím, podpořte, klikejte jak můžete, popřípadě šiřte odkaz mezi kamarády, do svých dalších fór, atd. Já dneska budu celej den taky klikat.

Díky!
PB
By oupa
#95465
To je pak těžký, když se účastníš soutěže, a ani nevíš, kdy končí hlasování :)
Klikat se dá až do 4.4., tak na to upozorni svoje klikaře!
By Nipik
#95468
20 záložek a jede se až se mi vypnul komp :/ doufám že se to alespoň přičítá jen za refresh :D
Uživatelský avatar
By Pavel Muroň
#95479
Justin je dobrej, mohla by \"nám\" pomoci i jeho velká kámoška Hannah Montana. Já už jsem dneska uklikanej.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8