Vše co nepatří jinam a přesto může ostatní zajímat.
By svaton
#95991
Paříž také doporučuji.. Stejně tak i F1, pro nenáročné naprosto postačující (stejně bys tam jen přespával).

P.S.
Kdyby to klaplo, tak řekni. Když sme tam byly na fichtlech, tak mi zbyly asi dva listky na MHD a klidně ti je věnuju. :-D
By Dagger
#96028
[quote="Lapak"](celá dlouhá rada :) )[/quote]

Já jenom vím, že na lístek do prvního mezipatra se dá bez potíží dojet až do druhýho mezipatra... Ale až nahoru ne.
Uživatelský avatar
By Lapak
#96029
[quote="Dagger"]Já jenom vím, že na lístek do prvního mezipatra se dá bez potíží dojet až do druhýho mezipatra... Ale až nahoru ne.[/quote]

Tak to by bylo ještě lepší, ale jak nám dole kontrolovali lístky, tak nás rozdělovali do těch výtahů a ten náš jel jenom do toho prvního. Asi už na to přišli :)
By Dagger
#96031
My jsme tam byli, jsou to tak tři roky, a vím, že kolegové si koupili jen do prvního (my chtěli až nahoru). Všichni jsme byli v jednom výtahu. A v 1. patře se nikdo na nic neptal... (Na co my Češi nepříjdeme.) Problém by byl až v druhým, kde se přestupuje...

Asi na to kápli, no... :)

//edit:
[quote="Lapak"]Tak to by bylo ještě lepší[/quote]

Nejlepší by byla kombinace :)
Uživatelský avatar
By kopcimek
#96039
[quote="svaton"]Když sme tam byly na fichtlech...[/quote]

Sir Svatoň taky rajdí na tomto neobyčejném a raritním stroji? Nebo to bylo jakože "na fichtlech"? :)

Ten můj by tam i snad dojel ale (za xxx dní) :D
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8