Vše co nepatří jinam a přesto může ostatní zajímat.
By Tommy
#95844
Páni piloti a ATC, ještě jednou Vás chci vyzvat, zkuste je ještě znova nahlásit za podvod...Je to jistej druh poslední záchrany...Pavle, ty to ale nedělej! :) Snad to ale doženem! ;)
By Tommy
#95845
Jinak pánové, podle mě to má yt pravděpodobně na IPčka...mě to v podstatě už ten view nezapočítává...
By Tommy
#95847
Zkuste Každý den pravidelná dávka vtipů a AU MOJE KOULE na FB, třeba ještě Loupák... du to tam dát..
Uživatelský avatar
By Lapak
#95848
IMHO: No i když mě nenapadá důvod, proč by to opravdu měli smazat jenom na základě hodně hlášení, tohle fórum je veřejný a pokud by se fakt něco takovýho stalo, tak pochybuju, že by to dotčený nějak neřešil i s organizátorem soutěže... Jako jo, bojujme všemi silami, které nám zbývají, ale prosím nenadělejme víc škody než užitku, když už na to padlo docela dost času docela dosti lidí :)
By Tommy
#95852
[quote="Lapak"]IMHO: No i když mě nenapadá důvod, proč by to opravdu měli smazat jenom na základě hodně hlášení, tohle fórum je veřejný a pokud by se fakt něco takovýho stalo, tak pochybuju, že by to dotčený nějak neřešil i s organizátorem soutěže... Jako jo, bojujme všemi silami, které nám zbývají, ale prosím nenadělejme víc škody než užitku, když už na to padlo docela dost času docela dosti lidí :)[/quote]

Aj to je pravda, nicméně, v případě nutnosti...no je to asi něco jako atomovka ve válce s Japonskem....
Uživatelský avatar
By Tadeas01
#95854
Tak alespoň nechám to video neustále opakovaně přehrávat a třeba to něco přidá, za pokus nic nedám :) Jinak v rozesílání budu dál pokračovat.
Uživatelský avatar
By Pavel
#95864
Tak máme 25,5k, ztrácíme 500 na druhého a 5000 na prvního - něco málo jsme tedy přes noc stáhli, ale žádnej zázrak se nekoná.

PB
#95906
Já to myslel, tak, že pokud bychom si tu tvoji stránku otevřeli v třeba 10 záložkách a jen ji refreshovali pořád dokola, jestli bychom tím neoklamali YT, který by dostával pouze info, že je zhlídnuto u tebe na stránikách, ale už by nevedeli od koho, a tak by ty zhlédnutí započítal, což se, jak někdo psal, neděje, když to děláš přímo na webu YT. Možná to tak ale není. Já těmhle věcem nerozumím.
Uživatelský avatar
By Lapak
#95907
[quote="Luboš Kučera (LK 154)"]Já to myslel, tak, že pokud bychom si tu tvoji stránku otevřeli v třeba 10 záložkách a jen ji refreshovali pořád dokola, jestli bychom tím neoklamali YT, který by dostával pouze info, že je zhlídnuto u tebe na stránikách, ale už by nevedeli od koho, a tak by ty zhlédnutí započítal, což se, jak někdo psal, neděje, když to děláš přímo na webu YT. Možná to tak ale není. Já těmhle věcem nerozumím.[/quote]

Bohužel neoklamali, YT má o tobě při shlídnutí videa vloženýho na stránkach vpodstatě úplně stejný info, jako když si to spustíš na YT...
Uživatelský avatar
By Pavel
#95917
Takže...

to video, které nás tak poráželo jsme nakonec stáhli, ale jen na ztrátu ~2000. Ale přes noc zafinišovali to druzí, na které jsme ztráceli asi jen 8 stovek a natáhli nám to o 5000, což jsme asi neměli šanci dát - protože jsem dlouho do raních hodin klikal a šířil odkaz a ani to nestačilo. Takže, kamarádi, díky moc za podporu, třeba příště :-)

Jdu vybírat nějaký lowcost po evropě, s Lenkou prostě někam poletíme a basta! ;-)

PB
#95923
:(

Je divný, že to vítězný video vždycky dokázalo jednorázově vyskočit o tolik tisíc během chvíle. Tipoval bych to na nějakou placenou službu. To je teď ale stejně jedno.
By Dagger
#95924
To je škoda :(

Tak si zaleťte do Paříže, ještě pořád je to tam docela levný ;)
Uživatelský avatar
By Lapak
#95925
Jo, Paříž je super, o letenky se tam pere dost společností aby byly levný, bydlet se dá v F1čce, což je taky za pár kaček a ani to metro tam není drahý... Ideální na studentskej výlet :)
Uživatelský avatar
By Pavel
#95944
VIP lupeny na Beatovou Síň Slávy do Lucerny a En Vivo! od Maidnů taky dobrý :-) jupííí, aspoň že tak!

Díky moc, kolegové!

PB
Uživatelský avatar
By Radizz
#95956
Pokud by vyhrála Paříž, dej vědět, dám tip na solidní (a levný) ubytování. ;)

Gratluju! :)
Uživatelský avatar
By Pavel
#95958
Ještě uvidíme. Já po Francii moc neprahnu, tou jejich řečí neumim ani slovo a když jsem tam jednou byl (kousek za hranicema - Chamonix + Mont Blanc) tak se těm místnim moc anglicky nechtělo mluvit - rozuměli, ale odmítali mi odpovědět anglicky nebo německy :-D Spíš pošilhávám po Londýně.

PB
Uživatelský avatar
By Lapak
#95960
Jo, to potvrzuju, anglicky se místním moc nechce, ale na druhou stranu na většině míst, kde potřebuješ mluvit, tak už je to turisti naučili... Takže to není zas takovej problém, kdyby to náhodou dopadlo, tak mám super tip, jak zkrátit čekáni na eifelovku tak o polovinu (což i tak jsou min. 2 hodiny :) .)

Kdyby dopadl Londýn, tak dej vědět i info o ubytování atd., tam se chystáme letošní prázdniny...
By ASG29
#95962
V zemích kolem Německa (Rakouska) raději němčinu nepoužívat. Nevím proč, ale němce tam nemají \"rádi\"... ;) V takovém Holandsku promluvit německy = problémy.
Uživatelský avatar
By George_L
#95965
[quote="Lapak"]Jo, to potvrzuju, anglicky se místním moc nechce, ale na druhou stranu na většině míst, kde potřebuješ mluvit, tak už je to turisti naučili... Takže to není zas takovej problém, kdyby to náhodou dopadlo, tak mám super tip, jak zkrátit čekáni na eifelovku tak o polovinu (což i tak jsou min. 2 hodiny :) .)
[/quote]

Myslím, že Paříž je co se angličtiny týče naprosto v pohodě. Párkrát jsem tam už byl a nikdy nebyl problém.( Původně jsem měl sice taky negativní varování, ale skutečnost byla jiná.)
By Tommy
#95967
[quote="ASG29"]V zemích kolem Německa (Rakouska) raději němčinu nepoužívat. Nevím proč, ale němce tam nemají "rádi"... ;) V takovém Holandsku promluvit německy = problémy.[/quote]


Jo, to jo, němčina a holandština jsou si trochu dost podobný, ale němčinu opravdu nesnášej.....
By Dagger
#95973
[quote="Lapak"]mám super tip, jak zkrátit čekáni na eifelovku tak o polovinu (což i tak jsou min. 2 hodiny :) .)[/quote]

? :)
Uživatelský avatar
By Lapak
#95987
[quote="Dagger"][quote="Lapak"]mám super tip, jak zkrátit čekáni na eifelovku tak o polovinu (což i tak jsou min. 2 hodiny :) .)[/quote]

? :)[/quote]

Místo aby si člověk stoupl do té 500m dlouhé fronty pod eifelovkou, tak najde stánek, kterej prodává lístky do té restaurace na eifelce, co je v prvním patře. Tam si koupí lístek na výjezd do té restaurace a předběhne celou tu 500m frontu a jde k výtahu co jezdí jenom do toho prvního patra. V prvním patře najde automat, co prodává lístky do druhého patra (jako všechno ve francii to žere karty i na to jedno euro nebo kolik) a jede do druhého patra. V druhém patře najde okno, kde se prodávají lístky až nahoru a tady už se teda musí postavit do 200m fronty co čeká na výtahy úplně nahoru. A ušetřil tak 2hod. v té frontě úplně dole ;-) Cenově to vychází úplně stejně (draze).
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8