Forum o reálném, nikoliv virtuálním, létání. Pro všechny problémy, zážitky a informace o opravdovém létání.
By radbrad4
#111663
Ahoj přátelé,

v létě jsem psal o našem (vý)letu přes 9 států západní Evropy do Maroka. Konečně se nám podařilo dát dohromady všechny obrazové materiály, kterých bylo vskutku mnoho (cca 10 000 fotek a 100 hodin videa) a v pátek 29.11.2013 tedy uskutečníme promítání s povídáním v Ballingově sále NTK v Dejvicích. Všichni jste zváni!


Obrázek
By ASG29
#111674
To musel být parádní \"výlet\"! Mám přečteno vše na Aerowebu a teď čekám na Flying Revue.
Jen nechápu, jak jste dokázali zvládnout první leg, byli jste čtyři + bagáž + palivo... Cessna by měla být verze N a ta má MTOW 2300lb.
By radbrad4
#111931
Ahoj,

připomínám již tento pátek.

Václave, co na to říct :-). To, že ji majitel naplnil po špunty, jsme se dozvěděli až při příjezdu na letiště a s tím už jsme moc dělat nemohli - původně jsme měli plánované mezipřistání ještě v Německu. Itzehoe má dráhu dlouhou cca 1000 metrů, z toho prvních 400 je asfalt - ten jsme měli jako bod rozhodnutí. Když by na konci asfaltu neletěla, tak přerušujeme a museli bychom to řešit jinak. Na povolenou MTOW jsme se ale nakonec dostali - holt jsme byli hubení.
By ASG29
#111934
[quote="radbrad4"]...Na povolenou MTOW jsme se ale nakonec dostali - holt jsme byli hubení...[/quote]
Jo, to se někdo má ;) Já bych třeba nemohl lítat s ULL ve dvou. Buď spolucestující, nebo palivo! :)

Škoda že to je v Praze. Rád bych si poslechl zážitky a viděl fotky...