Forum o reálném, nikoliv virtuálním, létání. Pro všechny problémy, zážitky a informace o opravdovém létání.
Uživatelský avatar
By PavelS
#50484
20. 3.
První spotterská bomba letošního roku vybuchne 27. března. Na Ruzyni očekáváme ve večerních hodinách Lockheed L-1011 TriStar Royal Air Force...


Arr 27 MAR 09, 21:20 loc
Dep 28 MAR 09, 13:20 loc.


Zdroj: http://www.airliners.cz/
Uživatelský avatar
By George_L
#50494
[quote="ADIO man"]No koukám na Planes.cz ... do konce března to je celkem zajímavě nabité :) ... škoda že sem nemocný :([/quote]

Žákum a studentům kontroly nechodí, ne? ;)
Uživatelský avatar
By ADIO man
#50497
[quote="George_L"]Žákum a studentům kontroly nechodí, ne? ;)[/quote]

Tak kontrolu mám ... rodiče ... to by se asi divili kdybych jim do telefonu řikal že sem doma, okolo by foukal vítr a v dáli by byly slyšet letadla :D
Uživatelský avatar
By Vanilla
#50500
[quote="dubajss"]Jinak teď stojí na Apron South zřejmě ukrajinský IL-62.[/quote]

Zcela určitě :-)
Uživatelský avatar
By George_L
#50509
[quote="Jindra"][quote="dubajss"]Jinak teď stojí na Apron South zřejmě ukrajinský IL-62.[/quote]
Ty krásko, fakt :)
http://www.planes.cz/cs/photo/1049165/i ... -prg-lkpr/

odlet 25.03.2009 - 13:00
Asi se vydám :)[/quote]

No neříkej, že jsi ho v očekávaných přehlédl!? ;)

Já bych se na LKPR chtěl v sobotu stavit, ale spíš jsem uvažoval o posledním A330 KOREA. No uvidíme jaké bude počasí, dneska je to děs.
Uživatelský avatar
By ADIO man
#50525
Nebyl ste někdo minulej rok spottovat jak tu byl George Bush ? 4. dubna má přiletět Air Force One s Obamou ... celkem bych chtěl ten stroj vidět, akorád se obávám bezpečnostních opatření ... jak to bylo minulej rok ? Dalo se jít k plotu nebo člověk musel být hodně daleko ? Nerad bych, aby mě tam odsaď vyháněl někdo se zbraní v ruce ;)
By A319CJ
#50526
[quote="ADIO man"]Nebyl ste někdo minulej rok spottovat jak tu byl George Bush ? 4. dubna má přiletět Air Force One s Obamou ... celkem bych chtěl ten stroj vidět, akorád se obávám bezpečnostních opatření ... jak to bylo minulej rok ? Dalo se jít k plotu nebo člověk musel být hodně daleko ? Nerad bych, aby mě tam odsaď vyháněl někdo se zbraní v ruce ;)[/quote]

Nebylo to tak dramatický. Se slušným (lépe ale pořádným) teleobjektivem se dalo vyfotit, protože parkovalo na zavřené runwayi přímo v zorném poli z horního parkoviště (to je to čtvrthodinové u Schengenského terminálu). Mimo to, kdo ten den letěl, tak ho mohl vidět i z okénka - já ale bohužel seděl na druhé straně...
By A319CJ
#50529
[quote="ADIO man"]A byl někdo u plotu ? Rád bych viděl to přistání :)[/quote]

No, tou dobou jsem byl ve vzduchu, takže nemohu sloužit :-/ Ale po odjezdu kolony v pohodě. U letadla akorát vartovala CIA, ale jinak byl v okolí klid
Uživatelský avatar
By George_L
#50613
Má někdo bližší informace jak to bude s bezpečnostními opatřeními kolem letiště během příletu Obamy? Doufám, že k plotu lidi pustí ;)
Uživatelský avatar
By mipeba
#50645
[quote="ihrdlicka"]Nevíte někdo z jaké strany k nám přiletí Obama? Případně na jaké frekvenci ho můžu očekávat??
Díky[/quote]
Z Německa, tzn. zleva, tzn. ze západu :D
Uživatelský avatar
By kopcimek
#50663
jj, přesně tak. Mám dojem, že poletí z Londýna. Takže klasicky po Langenu k nám na LKAA 120,275 pak APP atd. Když sem naposled zavítal Bush, tak jeli taky na civilních frekvencích. Nic nenormálního...Co by taky kvůli jednomu chlápkovi dělali bordel, žejo :D :D

P.S. Já se tam chystam, takže jakékoliv bližší informace o organizaci akce, jako bezpečnostní atd. jsou vítána. :)
Jinak nevíte v KOLIK má přiletět?
Uživatelský avatar
By George_L
#50670
[quote="kopcimek"]

P.S. Já se tam chystam, takže jakékoliv bližší informace o organizaci akce, jako bezpečnostní atd. jsou vítána. :)
Jinak nevíte v KOLIK má přiletět?[/quote]

PLANES.CZ uvádí:

USAF SXB/ESB - times to be confirmed * Boeing 747-200 * 17:00 (odlet 05.04.2009 - 16:00 )
Uživatelský avatar
By George_L
#50675
[quote="tmx"]Já mám dojem, že poletí ze Štrasburku, ne? Takže nějak od Mnichova, asi přes doben...[/quote]

Dnešní lidovky k trase...

LONDÝN -> STRASBOURG -> BADEN-BADEN -> PRAHA -> ISTANBUL -> ANKARA
By Dominoa320
#50679
Taky se tam chystám, neuděláme nějakou početní skupinu? Ale teda nwm jestli by se to příslušníkům zákona líbilo :D ... ale tak byli bysme magoři kdybychom dělali atentát v 10 početní skupině :D
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 15