Forum o reálném, nikoliv virtuálním, létání. Pro všechny problémy, zážitky a informace o opravdovém létání.
Uživatelský avatar
By amalka
#80853
Díky. Člověk by neřekl, kolik lidí by z ftp i stahovat chtělo, ale neumí se přihlásit. Ten facebook vás jen blbne.
By off
#80996
Ahoj, kdyby chtěl někdo poctít svou návštěvou LKPM tenhle weekend, tak AFISuju celou neeeeděli, původně plánovanou sobotu a asi taky, ale jen dopoledne nebo tak nějak.
Uživatelský avatar
By amalka
#81007
Člověče na mě nějak moc fouká. Copak v Bene, tam se dá přistávat i šikmo mimo dráhu, ale u vás to nejde... :P
By off
#81011
[quote="amalka"]Člověče na mě nějak moc fouká. Copak v Bene, tam se dá přistávat i šikmo mimo dráhu, ale u vás to nejde... :P[/quote]
V neděli bude KRÁSNĚ :-) a z LKBN... no dobře, LKBE :-) se nechá i doplachtit jak to bude nosit :-) a jestli bude foukat, tak aspoň budou hezký fotky z crosswind landingů :-)
By PBily
#81151
Ahoj Offe,

kdybych to byl býval věděl, stavil bych se. Já jsem tam byl v neděli a letěl jsem OK-MCP do Roudnice a zpět. Bohužel to rádio v MCP je nějaké pochroumané a skoro jsem Tě neslyšel. Jen vždy 2 slova (i když jsem měl squelch vytažený).

Pokud by sis vzpomněl na to delší přistání, tak jsem měl nad hlavou paragány, byl jsem vyšší, třetí klapky jako pluh na vzduch, které při tom silnějším bočáku nebyly moc příjemné. Nad dráhou šly zpátky na druhé (20) při adekvátní zvýšení rychlosti. Což jsem možná trochu přehnal a malinko mě to uneslo do poloviny dráhy. Ještě, že ji máme tak dlouhu :-) Ale přistání na jedno kolo se vydařilo.

Petr
By off
#81152
Jéé to ses měl stavit, byl tam z Roudnice eště OK-VVV, ale sakryš někdo od vás byl na věži platit, ne? Jinak bočák hezkej, některý přistání taky (to by jeden neřek, jak se z okna dobře kouká na cizí dráámata :-)), kdyby byli všichni jen dlouhý, tak byto byla pohoda - lítala tam okruhy nějaká slečna s Cessnou a to jsme se fakt sázeli, jestli přežije :-) No jinak naopak AK umřely vlečné, tak se vůbec nelítalo, ale i tak bylo nějakých 120 pohybů. Další pokračování 5.6., 4.6. je na AFISu TC, tak ho můžete taky přiletět potrápit :-)
By PBily
#81155
Já šel platit jenom v Roudnici a tam mi sympatický pán řekl, že se u nich neplatí. Takže tam budu lítat častěji :-D
By Tomáš Cáp
#81160
TC je na LKPM_AFIS nejen 4.6., ale i 17.4., neboli příští neděli - a mezitím ještě minimálně jednou.
Uživatelský avatar
By amalka
#81164
Tak se hecněte a vyjednejte mi paušál na hodinu okruhů na letišti a já k vám v neděli dorazím trénovat přistání na asfalt.
By PBily
#81177
[quote="amalka"]Tak se hecněte a vyjednejte mi paušál na hodinu okruhů na letišti a já k vám v neděli dorazím trénovat přistání na asfalt.[/quote]

Stačí přelepit ty kamery, co to sledují a počítají :-D
Uživatelský avatar
By George_L
#81180
[quote="PBily"]
Stačí přelepit ty kamery, co to sledují a počítají :-D[/quote]

Spíš dát před kameru fotku, která nahradí reál.
By PBily
#81184
:-D Tady se někdo kouká na americké filmy :-))))) Natáhneme k tomu kabel a budeme mu podstrkávat falešné video :) Uděláme na to webovou aplikaci a vždy, když Off uslyší naše volačky, bude mít za úkol to zapnout :-)
Uživatelský avatar
By amalka
#81398
[quote="Tomáš Cáp"]TC je na LKPM_AFIS nejen 4.6., ale i 17.4., neboli příští neděli - a mezitím ještě minimálně jednou.[/quote]

Tak neděle je zetra, jak si se hecnul TC? :P

Něco jako v LKVO, paušál na hodinu bez ohledu na počet t/g. :P
By off
#81472
[quote="Tomáš Cáp"]Člověče, tady to nepůjde...šéfové jsou škrti :P[/quote]


Noooo.. možná.... :-) něco jsem předjednal .-) zavlolej mi do klubu, musíme jim tu trochu rozhýbat businesssss.. dneska bylo ještě nějaké jednání o tom, kdo jsou vlastně ti šéfové, netuším, jak to dopadlo, ale třeba by to šlo :-)

off.
Uživatelský avatar
By amalka
#81474
BTW: Kdy dáme opět LKKV? Už jsme pocvičili, tak se výherce může konečně o tu cenu přihlásit ne?

Jinak protože se TC nehecl, tak jsem včera honil s C150 větroně kolem Ještědu. :P Poněkud frustrující když větroň stoupe více než letadlo s funkčním motorem... :))
Uživatelský avatar
By Filipos
#81477
Ano, ano :)

Si navrhněte další termíny, ať tu secvičnou - mimochodem podle fotek super akce - překonáme. Já už se nějak přizpůsobím, preferuju samozřejmě spíš víkendy, sobota i neděle bez problémů.
By off
#81479
[quote="amalka"]BTW: Kdy dáme opět LKKV? Už jsme pocvičili, tak se výherce může konečně o tu cenu přihlásit ne?

Jinak protože se TC nehecl, tak jsem včera honil s C150 větroně kolem Ještědu. :P Poněkud frustrující když větroň stoupe více než letadlo s funkčním motorem... :))[/quote]

Mno máš mít něco lehčího... event. ultralehčíhohohoho :-) Já byl zas ze Sazené zkontrolovat morálku TC v LKPM a v 18:05 už teda měl padla nebo co :-)
By off
#81480
[quote="Filipos"]Ano, ano :)

Si navrhněte další termíny, ať tu secvičnou - mimochodem podle fotek super akce - překonáme. Já už se nějak přizpůsobím, preferuju samozřejmě spíš víkendy, sobota i neděle bez problémů.[/quote]

V dubnu jem už mrtvý muž, v květnu teoreticky weekendy 14-15 a nebo 21-22. Oba termíny mají tu výhodu , že by se po akci šlo přemístit na LKPR na záchranku, bude v provozu 31 a dalo by se teda chvíli fakt zblízka koukat na letadýlka. 14-15 bez křeče, 21-22 tam mám noční, tak by se v krajním případě mohlo stát i to, že bych musel pracovat. Fuj.
Uživatelský avatar
By amalka
#81481
to koukání na 31 je jen pro výherce nebo lze nějakou krátkou exkurzi? Nešlo by si prohlédnout ten policejní vrtulník?
By off
#81483
[quote="amalka"]to koukání na 31 je jen pro výherce nebo lze nějakou krátkou exkurzi? Nešlo by si prohlédnout ten policejní vrtulník?[/quote]
Jo to je součástí ceny pro výherce :-) určitě to není na nějakou masovou návštěvu. Individuální domluva je určitě možná, ale fakt po jednom nebo max po dvou lidech.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7