Forum o reálném, nikoliv virtuálním, létání. Pro všechny problémy, zážitky a informace o opravdovém létání.
Uživatelský avatar
By Pavel
#54592
Wizzair
From: Prague - Ruzyne (PRG) To: Milan - Orio Al Serio (BGY)
from CZK 197
From: Prague - Ruzyne (PRG) To: Malmo Sturup (MMX)
from CZK 337
From: Prague - Ruzyne (PRG) To: Oslo Torp Sandefjord (TRF)
from CZK 467
From: Prague - Ruzyne (PRG) To: Liverpool (LPL)
from CZK 467
From: Prague - Ruzyne (PRG) To: Thessaloniki (SKG)
from CZK 607
By rc_czech
#91773
Na Zelpage projednou smysluplna diskuze
http://www.zelpage.cz/zpravy/8471

Resi se akcni jizdeny Drazdany/Frankfurt - Marseille za €49/€39

Citace z diskuze:
Ještě doplňuju, že lze jet taky z Prahy v 5:07 Karlem Čapkem (přestup v Norimberku na ICE, a ve Frankfurtu na to TGV) a mít jízdenku Furth i Wald - Marseille (ta je dokonce od 39 EUR).
Takže z Prahy na Côte d\'Azur za 1256 Kč.
By rc_czech
#98164
Kupoval jsem vcera letenky na STN-BRQ-STN (kolem 20 July) a jeden segment vyjde kolem 1000CZK/£30 narozdil od BTS, ktera ma lety bud vyprodany nebo pres sto ecek.
Uživatelský avatar
By mipeba
#98166
[quote="rc_czech"]Kupoval jsem vcera letenky na STN-BRQ-STN (kolem 20 July) a jeden segment vyjde kolem 1000CZK/£30 narozdil od BTS, ktera ma lety bud vyprodany nebo pres sto ecek.[/quote]
Jo a na FB ses ptal jak přesně létají, tak co mám vysledováno, jsou skoro přesnější než TV Nova a jejich vysílací časy :D
By rc_czech
#98171
No ja na to prvne asi spatne kouknul, protoze ted mi prijde hodina a pul na prestup malo (ikdyz bez zavazadel).
Tak si dam alespon v klidu obed, pivko a kouknu po strojich ;)
By rc_czech
#110897
Kdyby nekdo narazil na nejake zajimave letenku do US, dejte, prosim, znat. Nejlepe z UK nebo EI do LAS nebo nekam kolem (PHX, LAX). Konec zimy/jaro.
Dik
Uživatelský avatar
By Libor Janda
#114028
Ahoj,já letím. Vstával jsem kvůli tomu dnes v půl 3 abych si zarezervoval sedadla u okénka. Což po 4 dnech v práci a jedné změně času nebylo zrovna v pohodě,kdybych uměl plakat, pláču. Takto jsem jen ronil ospalky :-)
Uživatelský avatar
By Gelba
#114029
[quote="Libor Janda"]Ahoj,já letím. Vstával jsem kvůli tomu dnes v půl 3 abych si zarezervoval sedadla u okénka. Což po 4 dnech v práci a jedné změně času nebylo zrovna v pohodě,kdybych uměl plakat, pláču. Takto jsem jen ronil ospalky :-)[/quote]

Já to nezkušeně nechal na ráno :) ...a radši bych ronil ospalky, než seděl v prostřední řadě...grrr :mad: