Forum o reálném, nikoliv virtuálním, létání. Pro všechny problémy, zážitky a informace o opravdovém létání.
Uživatelský avatar
By tmx
#51038
No, já fakt nevím, nebudu mít auto a nemobilní jsem u 06ky v životě nebyl... Ani nevím, jak to tam teď u tý dálnice vypadá.
By Dominoa320
#51039
Já už sem domluvenej z Petrem Populem že se uvidíme ne levym rohu u 06 u silnice z Dobrovíze bo jak se to tam jmenuje.. :) Kdo se přidá?? :)
Uživatelský avatar
By ADIO man
#51040
[quote="tmx"]No, já fakt nevím, nebudu mít auto a nemobilní jsem u 06ky v životě nebyl... Ani nevím, jak to tam teď u tý dálnice vypadá.[/quote]

Přes dálnici se dostaneš přes most ... to je v pohodě. Jinak pro Pražáky je asi nejlepší jet busem nebo vlakem do Jenče.
Uživatelský avatar
By George_L
#51047
[quote="ADIO man"]Se poznáme ne ? :D ... Chlápci se skenerem v ruce a případně s foťákama :)[/quote]

Myslím, že tam nebudou jen lidi z VATSIMu. ;)
Uživatelský avatar
By George_L
#51048
[quote="Jindra"]Tak dejte v kolik na kterém nádraží ať jedeme společným vlakem :)
Doporučuju si vyrobit cedulky se jménem :D[/quote]

Předběžně to vidím na 13:30 (Masaryk), příjezd tam po 14. hodině a dost času na přípravu (něco zabere cesta přes dálnici a pak boj s bezpečnostními složkami - hledání fleku)
Uživatelský avatar
By George_L
#51054
[quote="Dominoa320"]A nepůjdete taky na ten roh 06?? Že bysme si tam dali spěcha??[/quote]

Teď těžko plánovat, zatím nikdo netuší jak blízko letiště nás vůbec pustí :(
Uživatelský avatar
By tmx
#51056
Hmmm... V provozu 24ka... vítr 4 uzle, takže na 06ku asi sedat bude, ale jinak tam toho moc nebude v rozumný výšce. :)
Uživatelský avatar
By ADIO man
#51057
[quote="George_L"][quote="Dominoa320"]A nepůjdete taky na ten roh 06?? Že bysme si tam dali spěcha??[/quote]

Teď těžko plánovat, zatím nikdo netuší jak blízko letiště nás vůbec pustí :([/quote]

No aby sme se vůbec dostali přes ten most z Jenče do Dobrovíze :(

Aby tam ta silnice nebyla zavřená
Uživatelský avatar
By George_L
#51058
[quote="ADIO man"]
No aby sme se vůbec dostali přes ten most z Jenče do Dobrovíze :(

Aby tam ta silnice nebyla zavřená[/quote]

Tu snad nezavřou, nevím kudy by to pak lidi museli objíždět. Na místě se ukáže.
Uživatelský avatar
By dubajss
#51059
Loni žádné omezení nebyly, když tu byl Džorž dabljů Křoví.
Předpokládám že spíš můžou maňasové prudit, když se poleze blízko k plotu, případně budou od plotu odhánět.
Jinak ostře uzavřenej a sledovanej je zejména Terminál Jih.

Co budete dělat v Jenči, když se lítá 24ka??
http://atis-info.ic.cz/atis.php?in=lkpr

Pokud 24 zůstane, jeďte normálně na LKPR busem a pak dojdete kolem carga.
Případně via Kněževes, tam co je AIRPORT LOGISTIC PARK.
Uživatelský avatar
By George_L
#51060
[quote="dubajss"]Loni žádné omezení nebyly, když tu byl Džorž dabljů Křoví.
Předpokládám že spíš můžou maňasové prudit, když se poleze blízko k plotu, případně budou od plotu odhánět.
Jinak ostře uzavřenej a sledovanej je zejména Terminál Jih.

Co budete dělat v Jenči, když se lítá 24ka??
http://atis-info.ic.cz/atis.php?in=lkpr

Pokud 24 zůstane, jeďte normálně na LKPR busem a pak dojdete kolem carga.
Případně via Kněževes, tam co je AIRPORT LOGISTIC PARK.[/quote]

My pořád tak nějak předpokládáme výjimku v RWY06
By Dominoa320
#51064
My se s taťkou chystáme k 06 hold když to poletí na 24 tak se to nezblázní.. a i kdyby dá se to odposlechnout z APP a dojet do Kněževsi neni žádnej problém
Uživatelský avatar
By dubajss
#51068
U plotu pobliz Knezevsi, asi 200lidi tam bylo, policajti k plotu nepousteli.
Nechapu proc ste stali na 06 kdyz ATIS celej den rika 24...

Jinak 747, 757, pak dalsi 757 a pak 777 Korean...hezky HEAVY show...
Uživatelský avatar
By Pavel
#51070
www.brodhaq.hu.cz/AF1.zip
záznam neznámého nadšence, jenž doma vyndal anténu scanneru.
Pozn. na SBSce nebyla videl poloha, jen vejška
Pozn. 2: všiměte si extrémně vysoké kvality jeho vysílání, většinu letadel se ztratí tak v 5000ft, nebo na finále daj tak 2by2, ale tohle je teda něco :P
Uživatelský avatar
By Stanislav Pour
#51072
chytil jsem část příletu na 127,57 a předání na TWR až do povolení clr. to land. Uvažoval jsem, že vyrazím zítra večer na odlet k polotu, alej jelikož se nemůže až k polotu tak to vzdám.
Ke všemu mě dneska nějak padla FSka na NB takže bohužel se nemůžu účastnit virtuálního barakovského eventu :)
By Dominoa320
#51073
[quote="Pavel"]Pozn. 2: všiměte si extrémně vysoké kvality jeho vysílání, většinu letadel se ztratí tak v 5000ft, nebo na finále daj tak 2by2, ale tohle je teda něco :P[/quote]

Jo přesně tohle mě taky zarazilo.. všechno se šumem ( tak ono co taky chci chytit na pendrek.. ale, ale) jen AFO nádherně čistý
Uživatelský avatar
By Pavel
#51074
[quote="Dominoa320"][quote="Pavel"]Pozn. 2: všiměte si extrémně vysoké kvality jeho vysílání, většinu letadel se ztratí tak v 5000ft, nebo na finále daj tak 2by2, ale tohle je teda něco :P[/quote]

Jo přesně tohle mě taky zarazilo.. všechno se šumem ( tak ono co taky chci chytit na pendrek.. ale, ale) jen AFO nádherně čistý[/quote]
A minule když tady byl tak taky :O
Uživatelský avatar
By George_L
#51075
[quote="dubajss"]U plotu pobliz Knezevsi, asi 200lidi tam bylo, policajti k plotu nepousteli.
Nechapu proc ste stali na 06 kdyz ATIS celej den rika 24...
[/quote]

Já jsem dorazil k 06, chvíli se lítalo ještě 24, pak byla změna na 06 a pak zase změna na 24. Byla to prostě loterie. Bylo tam taky živo, pak vyberu nějaké fotky alespoň situace, AF1 jsem sledoval jen dalekohledem.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 15