Forum o reálném, nikoliv virtuálním, létání. Pro všechny problémy, zážitky a informace o opravdovém létání.
Uživatelský avatar
By Čondra
#53929
[quote="mrcouchette"]Poleťte někdo na podzim na St. Maarten s Crosairfly za cca 11500Kč z Paříže. Já bych do toho šel hned.[/quote]
Je v tom i zpáteční letenka?
Uživatelský avatar
By Vanilla
#53941
[quote="Čondra87"][quote="mrcouchette"]Poleťte někdo na podzim na St. Maarten s Crosairfly za cca 11500Kč z Paříže. Já bych do toho šel hned.[/quote]
Je v tom i zpáteční letenka?[/quote]

To Čondora: Ne. To je letenka jen do Paříže :lol:

To mrcouchette: Bacha na ubytování.. Je to poměrně drahej špás :-)
Uživatelský avatar
By Vanilla
#53942
[quote="Pavel"]Nemate nekdo nejaky levny Recko se zpatecni? Odlet cokoliv v lkaa+blizke okoli? dik[/quote]

Nemám u sebe křištálovou kouli, takže by nebylo špatné uvést termín, počet osob a místo v řecku..
Uživatelský avatar
By Vanilla
#53944
Jinak pro všechny ostatní nepracující, školou povinné..

Pokud máte zájem o výlet, tak nabízím zpáteční WizzAir na lince Praha - Milano za 206,- kč včetně tax

Rotace se lítá cca za hodinu a půl zpět do Prahy, takže stihnete kafe :-)
Pokud chcete zůstat dýl, tak se temín nechá vybrat i s návratem v sobotu či neděli za stejnou cenu a ubytování taky není drahé..
Uživatelský avatar
By Pavel
#53948
[quote="Vanilla"][quote="Pavel"]Nemate nekdo nejaky levny Recko se zpatecni? Odlet cokoliv v lkaa+blizke okoli? dik[/quote]

Nemám u sebe křištálovou kouli, takže by nebylo špatné uvést termín, počet osob a místo v řecku..[/quote]

Termín do konce srpna, počet osob 3, místo v Řecku (letiště priletu ) libovolné, Kréta výhodou.
Uživatelský avatar
By Vanilla
#54253
Qantas

Londýn - Sydney za 6500,- letošní bomba včetně poplatků!

V kole je pouze cca 400 letenek, tak rychle..
Uživatelský avatar
By Pavel
#54313
Prosimtě Jakube přes co to hledáš ty lety? Na to máš nějakou spešl stránku a nebo proklikáváš všechny weby aerolinek? Třeba teď koukám na teb wizzairu a to Miláno tam takhle levně nevidim.
By MH
#54316
[quote="Pavel"]Prosimtě Jakube přes co to hledáš ty lety? Na to máš nějakou spešl stránku a nebo proklikáváš všechny weby aerolinek? Třeba teď koukám na teb wizzairu a to Miláno tam takhle levně nevidim.[/quote]

Mrkni na www.akcniletenky.com :) Jaky letenky od wizzu mas na mysli??
Uživatelský avatar
By Vanilla
#54322
Já osobně mám snad od každé aerolinky co létá nastavený příjem akčních nabídek a chodí mi to do mailu a pak od jednotlivých prodejců. Když je něco hodně zajímavého, tak se podívám, jestli to je dostupný a poté napíšu na fórum. Ano většina akcí se nechá najít i na akcniletenky.com neb máme stejný zdroje :-)

Ten Milan byl vhodný minulý týden, ted už je pase.. Wizz ted udělal jako akci -20% ale ceny jsou poměrně vyšponovaný..
By MH
#54326
No Milan uz je pase, ale i tak jsou letenky s Wizzem do Bergama hooodne prijemny...:) taky proto jsem tam kazdou chvilku:)
Uživatelský avatar
By Vanilla
#54451
Ryanair

Tak opět korunová akce u Ryanair (1 CZK, 1 GPB, 1 EUR, 1 SVK).

Termínu je moře a nechá se parádně kombinovat s Wizzem a Clickair.
Máte možnost naštívit Maroko, Mallorcu, Maltu atp za minimální částky..
Uživatelský avatar
By Pavel Muroň
#54458
Mě zajímá, jak do toho Milána letíš s tím WIZZem; vždyť se tam zdrží jen 40min a na odbavení je podle pravidel WIZZ AIR potřeba 90min. Check In končí 45min před odletem. A letí tam jen jednou denně. Z těchto důvodů nejde ani zabookovat. Co hledám špatně? Nebo je třeba letět zpátky s jinou airline? Dík za info.
Uživatelský avatar
By Čondra
#54462
[quote="Pavel Muroň"]Mě zajímá, jak do toho Milána letíš s tím WIZZem; vždyť se tam zdrží jen 40min a na odbavení je podle pravidel WIZZ AIR potřeba 90min. Check In končí 45min před odletem. A letí tam jen jednou denně. Z těchto důvodů nejde ani zabookovat. Co hledám špatně? Nebo je třeba letět zpátky s jinou airline? Dík za info.[/quote]
SkyEurope lítají 2× denně v některé dny ráno tam a večer nazpět. Jinak z Bergáma do Prahy nic
Uživatelský avatar
By Pavel Muroň
#54467
Jo, o SkyE vím a taky o jejich poplatku 40€ za možnost zaplatit. A bez zavazadel to nejde a se SkyE bez pojištění bych se doopravdy bál, že jim zase někdo zablokuje letadlo a pak budu druhej. To je zase xx€. Zkrátka doopravdy \"levná\" aerolinka.
Ale dík za rychlou odpověď. Já jen že MH píše, že je tam s WIZZem každou chvilku.
Uživatelský avatar
By Vanilla
#54468
Wizz jsem nepozoroval, ale je fakt, že rotace se trochu zmenila. Zkus se ještě podívat z BTS s Ryanem. Do BTS je dostanes v pohode vlakem nebo zlutaskem. Fakt tam není jediná možnost s Wizzem? Se mi nezdá. Jaký máš termín?

Mozna kombinace PRG-HHN-BGY-HHN-PRG ? Nebo ta BTS-BGY-BTS
By MH
#54469
[quote="Pavel Muroň"]Jo, o SkyE vím a taky o jejich poplatku 40€ za možnost zaplatit. A bez zavazadel to nejde a se SkyE bez pojištění bych se doopravdy bál, že jim zase někdo zablokuje letadlo a pak budu druhej. To je zase xx€. Zkrátka doopravdy "levná" aerolinka.
Ale dík za rychlou odpověď. Já jen že MH píše, že je tam s WIZZem každou chvilku.[/quote]


Ano s Wizzem letenky do Bergama zacinaji na myslim 129Kc+poplatek za kartu (lisi se podle karty). Wizz tam lita jen rano, takze jestli chces na jeden den, musis letet vecer ve 20:55 se Sky zpet za 19 EUR+poplatek za kartu. Pojisteni je ti tady asi nanic...protoze jestli Sky skonci, tak ti pojisteni bude vis k cemu... :) Abych se priznal, tak jsem si pojisteni u let. spolecnosti nikdy nekupoval. Jinak na den ti staci jen bagl, takze nic navic neplatis. Tim padem das za takovy jednodenni vylet 797Kc (v cene je i poplatek za katrtu pokud mas Visa, Visa Electron).
Jinak ted je z Bergama spousta pripoju do Agadiru v Maroku za 1EUR tam i zpet...Kdyz se to zkombinuje s Wizzem, Sky...tak vyjde velmi pekna cena.. :)
By MH
#54471
[quote="Pavel Muroň"]Takže to kupuješ kdy a kde? Protože se Sky to přes internet bez zavazadel koupit nejde. Sry, na toto jsem lama...[/quote]

Jasne ze jde :) Myslim, ze je to tam nekde v predposlednim kroku...takovej ten rolovaci radek, zvolis 0 zavazadel. Pak ti to tam hodi znovu jedno zavazadlo, tak tam znovu das 0 zavazadel a pak uz to zustane. Je tam porad zaskrtnuty pojisteni, tak to nezapomen odskrtnout. Kupuj to normalne postupne...nejdriv treba ten ranni let Wizzu, vyberes si nejaky termin treba v zari a pokracujes az k platbe. Zaplatis, dostanes Confirmation number a to je vse co potrebujes. No a pak to same u Sky na vecerni let zpet do PRG. Ale pozor, musis mit odblokovanou kartu pro nakupy pres internet, aby ses treba nedivil ze ti to nejde... :) Ale mrkni se jeste na ten Agadir z Bergama u Ryana, to za to myslim stoji...nejak na zari, rijen..
Uživatelský avatar
By Vanilla
#54571
Monarch Airlines

Nabízí možnost ohřátí se a koupání v listopadu na Tenerife (průměr 24C). (i na jiných částí Kanárských ostrovů)

Zpáteční LGW-TFS za 2769,- včetně tax a poplatků. + možnost narazit na A300 nebo A330.

LGW s Easy nebo LTN s Wizzem, Sky + bus na LGW
Uživatelský avatar
By Vanilla
#54574
[quote="Vanilla"][quote="Michal Z."]Ahoj 30. srpna letíme s Honzou Liškou Wizzair Praha - Bergamo v cca 6 ráno a nazpátek 31.srpna cca v 8 ráno zpět do Prahy ... včetně všech poplatků za 1400Kč to je přijatelnej výlet na den ;)[/quote]

BGY za 1400/os je poměrně drahej špás ;)[/quote]
#54578
Jen jestli už hledám dobře; ve středu 3.9. by to stálo už jen cca 350,-Kč. Je to tak? Wizzair tam, SkyEurope zpátky.

edit: středu 2.9.