Forum o reálném, nikoliv virtuálním, létání. Pro všechny problémy, zážitky a informace o opravdovém létání.
Uživatelský avatar
By George_L
#50701
[quote="Dominoa320"]Taky se tam chystám, neuděláme nějakou početní skupinu? Ale teda nwm jestli by se to příslušníkům zákona líbilo :D ... ale tak byli bysme magoři kdybychom dělali atentát v 10 početní skupině :D[/quote]

No, já se tam chystám ukázat, akorát stále vyčkávám co si vymyslí za bezpečnostní opatření :( . Nejlepší by asi byla RWY24 in use (můj osobní názor).
Uživatelský avatar
By ADIO man
#50709
No. Kdyby sme se nějak domluvili a bylo by nás víc, tak bych asi taky šel :). Teda pokud budu zdravej a nedostanu antibiotika. Ale možná by to chtělo ještě někde pohledat jak to bude s MHD. Přece jenom pro nás mladý to je asi jediná možnost jak se dostat na letiště :)
Uživatelský avatar
By George_L
#50714
[quote="ADIO man"]No. Kdyby sme se nějak domluvili a bylo by nás víc, tak bych asi taky šel :). Teda pokud budu zdravej a nedostanu antibiotika. Ale možná by to chtělo ještě někde pohledat jak to bude s MHD. Přece jenom pro nás mladý to je asi jediná možnost jak se dostat na letiště :)[/quote]

Co by bylo s MHD? Prostě mají jízdní řád, ne? ;) Do příletu se podle mě nic nestane a maximálně cestou zpět Tě zdrží projíždějící kolona. Tohoto bych se nebál.

Pozn. Třeba bude policie ČR zajišťovat dopravu z letiště (na služebny) svými vozy. ;)
Uživatelský avatar
By ADIO man
#50723
Tak sem se dočetl na Planes foru že přístup z Kněževsi k plotu nebyl(minulej rok na Bushe). Tudíž předpokládám že přístup tam nebude ani letos a k plotu se asi nedostanem ani kolem Carga. Takže moc nevím kam jít. :(
Uživatelský avatar
By CSA075
#50725
[quote="ADIO man"]Tak sem se dočetl na Planes foru že přístup z Kněževsi k plotu nebyl(minulej rok na Bushe). Tudíž předpokládám že přístup tam nebude ani letos a k plotu se asi nedostanem ani kolem Carga. Takže moc nevím kam jít. :([/quote]


jde o to , odkud pujde na pristani, minule sedal na RWY06, a tam by se dalo krasne fotit u vyjezdu z dalnice, co vede na Karlovy Vary, na Jenec, letadla jsou tam jiz doooost nizko.
By Dominoa320
#50726
[quote="CSA075"][quote="ADIO man"]Tak sem se dočetl na Planes foru že přístup z Kněževsi k plotu nebyl(minulej rok na Bushe). Tudíž předpokládám že přístup tam nebude ani letos a k plotu se asi nedostanem ani kolem Carga. Takže moc nevím kam jít. :([/quote]


jde o to , odkud pujde na pristani, minule sedal na RWY06, a tam by se dalo krasne fotit u vyjezdu z dalnice, co vede na Karlovy Vary, na Jenec, letadla jsou tam jiz doooost nizko.[/quote]

To je pravda tam je to teď velice hezké na spottovaní ale teď jde oto kam jí když bude sedat na 24 a budou to zatarasovat na pole v Kněževsi..
By Dominoa320
#50728
[quote="mrcouchette"]a co takle radši v sobotu létat online a jít se podívat až na odlet v neděli?[/quote]

No tak šlo by to ale pro ty co si chtějí užít ten pocit mít fotku Air Force One na ploše kterou si vyfotil sám je úžasnej.. A mezi námi vzlet a přistání je pro fotografy velikej rozdíl ;)
Uživatelský avatar
By kopcimek
#50731
Jsem pro...domluvíme se po upřesnění času příletu na planes.cz. Kde bysme se případně sešli záleží asi hlavně na RWY, že.. :)
Uživatelský avatar
By CSA075
#50737
[quote="kopcimek"]Jsem pro...domluvíme se po upřesnění času příletu na planes.cz. Kde bysme se případně sešli záleží asi hlavně na RWY, že.. :)[/quote]

Nejsem si 100% jist, ale pri posledni navsteve AFO, se LKPR provoz zastavil cca 30 minut pred priletem, do te doby se letala RWY24, a AFO sedal na RWY06, bude to chtit ICOM a odchytit ho na freq, predpokladam ze tyto bezpecnostni opatreni budou stejna..
Uživatelský avatar
By George_L
#50740
[quote="CSA075"][quote="kopcimek"]Jsem pro...domluvíme se po upřesnění času příletu na planes.cz. Kde bysme se případně sešli záleží asi hlavně na RWY, že.. :)[/quote]

Nejsem si 100% jist, ale pri posledni navsteve AFO, se LKPR provoz zastavil cca 30 minut pred priletem, do te doby se letala RWY24, a AFO sedal na RWY06, bude to chtit ICOM a odchytit ho na freq, predpokladam ze tyto bezpecnostni opatreni budou stejna..[/quote]

Osobně bych tipoval, že pokud nebude extrémní vítr, tak ho pustí hned na RWY06, aby ho dostali co nejrychleji na zem (předpokládám přílet přes DOBEN).

V sobotu taky byla pořád RWY06 in use, a když jsem tam dojel, tak už byla RWY24 :( No, pěkně jsem se prošel (ale poslední A330 KA mám)
Uživatelský avatar
By dubajss
#50802
Další lahůdka - MARINE 1, white hawk...
...dneska přilétl v C17 a je momentálně před hangárem ÚCL na motorové zkoušce.
Lepší foto brzy bude následovat.
Obrázek
Uživatelský avatar
By Ico
#50806
Jirko, super heli. Asi som zaspal dobu, to uz Obama nepouziva S-61/65, ci co to maju? :)
Uživatelský avatar
By Pavel
#50961
Btw kdo máte svůj mail registrovaný pro zasílání novinek u letecké informační služby tak jste dnes obdrželi mail s notamy odhledně omezení vzdušného prostoru při Obamoj. Asi to bude i někde na webu LIS.

PB
Uživatelský avatar
By Stanislav Pour
#50981
[quote="Pavel"]Btw kdo máte svůj mail registrovaný pro zasílání novinek u letecké informační služby tak jste dnes obdrželi mail s notamy odhledně omezení vzdušného prostoru při Obamoj. Asi to bude i někde na webu LIS.

PB[/quote]

jo jo vypadá to zajímavě :)
Uživatelský avatar
By tmx
#51036
No, na 95% bude sedat na 06ku, takže tam připadá v úvahu silnice Dobrovíz-Jeneč, respektive co nejblíž k dráze, případně ten sjezd z toho novýho průtahu R6, nebo jak se ta silnice na Vary jmenuje...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 15