Forum o reálném, nikoliv virtuálním, létání. Pro všechny problémy, zážitky a informace o opravdovém létání.
Uživatelský avatar
By George_L
#68174
[quote="Stanislav Pour"]no ten VFR pěkně vytočil věžníka - mám kousek záznamu na nějakým videu ale nic moc kvalita.
Jestli Jirka má - tak to pěkně zveřejni :)
jinak moje foto zde - http://standapour.rajce.idnes.cz/2010_0 ... R_letiste/
postupně budu upravovat[/quote]

No, já mám nepřetržitý záznam od chvíle po s/u B744F do odlepení od země a během toho byl ten výše z části uvedený incident. Pochopil jsi co tam vznikl za problém? Celou dobu jsem měl naladěno 118.100
Uživatelský avatar
By Stanislav Pour
#68175
[quote="George_L"][quote="Stanislav Pour"]no ten VFR pěkně vytočil věžníka - mám kousek záznamu na nějakým videu ale nic moc kvalita.
Jestli Jirka má - tak to pěkně zveřejni :)
jinak moje foto zde - http://standapour.rajce.idnes.cz/2010_0 ... R_letiste/
postupně budu upravovat[/quote]

No, já mám nepřetržitý záznam od chvíle po s/u B744F do odlepení od země a během toho byl ten výše z části uvedený incident. Pochopil jsi co tam vznikl za problém? Celou dobu jsem měl naladěno 118.100[/quote]

no neví co to bylo za éro ale byl to VFR a chtěl trénovat přiblížení na rwy 31. Věžník povolil s tím že snad měl přiblížení ale nesmí přes práh dráhy a měl myslím točit v pravo a on to otočil doleva přičem přelítnul práh a při zatáčce dosáhnul dráhu 22 :)
Věžník byl nasrajej, loučil se slovy "sbohem" a když mu to VFRko dalo naslyš tak TWR zabreptal něco vě smyslu, ředši už ne nebo tak :D
Uživatelský avatar
By George_L
#68176
Jo jo, to tam mám. Já jsem právě moc nepochopil, že mu hlásil finále RWY31 a pak řešili něco o RWY22, přičemž se na RWY24 veselo startovalo a žádné povolení na přistání (RWY31) jsem taky neslyšel.
Uživatelský avatar
By ihrdlicka
#68182
[quote="Tommy"][quote="ihrdlicka"][quote="George_L"]Tak AIR INDIA ONE natočena. Stihli jsme i odlet jubilejního Číňana, při kterém dostal vynadáno nějaký VFR, ale tu pasáž asi zveřejňovat nebudu. Obě videa snad dnes večer.[/quote]

Naslyšenou. No doufám, že už ne....

Jinak tři foto.
[/quote]

Je dost hezký,že k nám lítaj 747 už trošku frekventovanějc,třeba se u nás někdy objeví i nějaká ta 380 :)[/quote]

Zruš ty zdablovaný fotky pls.
By Tommy
#68191
[quote="ihrdlicka"][quote="Tommy"][quote="ihrdlicka"]

Naslyšenou. No doufám, že už ne....

Jinak tři foto.
[/quote]

Je dost hezký,že k nám lítaj 747 už trošku frekventovanějc,třeba se u nás někdy objeví i nějaká ta 380 :)[/quote]

Zruš ty zdablovaný fotky pls.[/quote]
jj :)
Uživatelský avatar
By George_L
#68196
Na dnešek jsem slíbil let do LKTB, takže nevím jestli stihnu video zpracovat ještě dnes.

EDIT: První střih dokončen, ale video bude až zítra.
#68305
[quote="Tommy"]Je dost hezký,že k nám lítaj 747 už trošku frekventovanějc,třeba se u nás někdy objeví i nějaká ta 380 :)[/quote]

Dneska cca ve 14:45 jedna 747 opět přistávala na 24. Viděl jsem ji z auta, když byla nad Starýma Ďáblicema. Úchvatný pohled, jak se majestátně pomalu nesla. To je jiný kafe než ty menší mrchy. Doufám, že mě tohle kochání za jízdy jednou nevytrestá. Btw, neví někdo, co to bylo za let?
By mrcouchette
#68308
[quote="Luboš Kučera (LK 154)"][quote="Tommy"]Je dost hezký,že k nám lítaj 747 už trošku frekventovanějc,třeba se u nás někdy objeví i nějaká ta 380 :)[/quote]

Dneska cca ve 14:45 jedna 747 opět přistávala na 24. Viděl jsem ji z auta, když byla nad Starýma Ďáblicema. Úchvatný pohled, jak se majestátně pomalu nesla. To je jiný kafe než ty menší mrchy. Doufám, že mě tohle kochání za jízdy jednou nevytrestá. Btw, neví někdo, co to bylo za let?[/quote]

08.06.2010 Yangtze River Express PVG,TSN/LUX,PVG Boeing 747-400F 14:45 - 18:00 FOTO

http://www.planes.cz/cs/expected-prg/
#68312
[quote="mrcouchette"][quote="Luboš Kučera (LK 154)"][quote="Tommy"]Je dost hezký,že k nám lítaj 747 už trošku frekventovanějc,třeba se u nás někdy objeví i nějaká ta 380 :)[/quote]

Dneska cca ve 14:45 jedna 747 opět přistávala na 24. Viděl jsem ji z auta, když byla nad Starýma Ďáblicema. Úchvatný pohled, jak se majestátně pomalu nesla. To je jiný kafe než ty menší mrchy. Doufám, že mě tohle kochání za jízdy jednou nevytrestá. Btw, neví někdo, co to bylo za let?[/quote]

08.06.2010 Yangtze River Express PVG,TSN/LUX,PVG Boeing 747-400F 14:45 - 18:00 FOTO

http://www.planes.cz/cs/expected-prg/[/quote]


Diky za odkaz, davam do oblibenych.
#68331
[quote="George_L"]To je stránka, kterou máš mít jako HOMEPAGE :), se divím, žes ji neznal.[/quote]

Jo, to by ses divil, kolik toho neznám... :)

Jako homepage to asi neprojde, ale až si někdy budu plánovat výlet do Ruzyně, určitě ji nejdřív zkouknu.
By Tommy
#68346
[quote="mrcouchette"][quote="Luboš Kučera (LK 154)"][quote="Tommy"]Je dost hezký,že k nám lítaj 747 už trošku frekventovanějc,třeba se u nás někdy objeví i nějaká ta 380 :)[/quote]

Dneska cca ve 14:45 jedna 747 opět přistávala na 24. Viděl jsem ji z auta, když byla nad Starýma Ďáblicema. Úchvatný pohled, jak se majestátně pomalu nesla. To je jiný kafe než ty menší mrchy. Doufám, že mě tohle kochání za jízdy jednou nevytrestá. Btw, neví někdo, co to bylo za let?[/quote]

08.06.2010 Yangtze River Express PVG,TSN/LUX,PVG Boeing 747-400F 14:45 - 18:00 FOTO

http://www.planes.cz/cs/expected-prg/[/quote]

Já bydlím kousek od Ďáblickýho háje, takže když je app na 24 tak je vidím ;)
Uživatelský avatar
By CSA433
#69349
[quote="ADIO man"]Beluga ? Tak to rozhodně, protože to chci vidět naživo. Nějak moc nemám představu, jak je to ve skutečnosti veliký. :)[/quote]

Asi jako když spadne cisterna na A310 = medium size, lifetime experience... viděl jsem to jednou v Toulouse, člověk si říká, jak se to hergot vlastně dostane do vzduchu, protože to vypadá jako něco, co fakt patří "pod vodu"... (eeee, ten název vlastně co? :D )
Uživatelský avatar
By George_L
#69452
Jen upozorňuji, přílet se přesunul na 13:35 čímž já nemám šanci stíhat (pokud se to nepohne někam později). Zájemci o tuto lahůdku ať raději stále hlídají PLANES.CZ ;)
Uživatelský avatar
By George_L
#69457
[quote="mrcouchette"]navrhuju nějaký hromadný sraz ve středu (potřebuju odvoz z centra) :)[/quote]

Jo, taky by se hodil, ale v tu dobu asi ještě budu někde na dálnici TEPLICE - PRAHA.
Uživatelský avatar
By PavelS
#69458
Předběžně bych mohl dorazit na oba mozné termíny (1330-1730) na LKPR, ovšem ne z centrumu, ale z KV (via jeneč nebo via Kladno). Odvoz do hospody - centra pak možný. Dohovor možný zde ve vlakně.
Uživatelský avatar
By Ondra
#69461
Beluga má dovést stabilizátor na tu poškozenou Lufthansu. jak jsem tak na to koukal, tohle by jen tak neopravili a výměna stabilizátoru bude asi rychlejší. Tomu Turkovi stačilo jen sundat Winglet, i když jsem ještě neviděl aby na jedné straně byl a na straně co se sundaval se to vždycky zakončovalo koncovkou křídla, ale jak oni rozhodli \"stačí to zalepit hi-speed páskou\" :D ... ještě že už jsou pryč.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 15