Forum o reálném, nikoliv virtuálním, létání. Pro všechny problémy, zážitky a informace o opravdovém létání.
By liskaz
#94928
Drazí kolegové,


Mám v plánu v následujících 14 dnech uskutečnit výlet buď to do LOWS nebo EDDN,případně Lipska.

Chtěl bych to odletět buď C172RG nebo P28.

Zatím jsou všechny místa volná (3).Kdyby měl z vás někdo zájem se podívat na řízené letiště do jiné země a vidět,jak to chodí z kokpitu,tak se ozvěte.Je možné uskutečnit různá mezipřistání na prostřídání vepředu.

Mám v plánu po příletu na letiště dát nějaký oběd,když se poletí do LOWS tak navštívit hangár RED BULL,popřípadě navštívit centrum města,kam se poletí.


Zatím se mějte.
Letu zdar.
Uživatelský avatar
By Lapak
#94931
Možná trochu obligátní otázka, zvlášť pro studenty :) : Na kolik taková sranda zhruba vyjde finančně?
By liskaz
#94933
Budu se samozřejmě snažit o co nejnižší cenu.

Plánuji let z Roudnice nad Labem (LKRO).Když vezmeme v úvahu let LKRO-EDDN-LKRO vyjde to na 2h,40min tam i zpět.

Tak by to bylo maximálně okolo 2000kč.Samozřejmě cena může být i o něco nižší.To bude až podle toho,jak se dohodneme.
Kolik bude mezipřistáních na střídání.
By liskaz
#94934
Samozřejmě není to žádná levná sranda,ale když se nás sejde víc lidí.Dá se to nějak rozpočítat,s tím,že větší část budu platit já.

Obvykle jsou to super výlety,s tím,že člověk vidí letiště s trochu provozem,super krajinu a během letu se dají pořídit super záběry a bude možnost si to ošahat za letu.
By PBily
#94935
Ahoj Honzo,

neuvazoval bys letet pul na pul? Mam typovku na C172 i PA28. Ale muselo by to byt az v dubnu. Do te doby nenajdu cas.