Forum zaměřené na vše o letadlech, sceneriích, addonech a ostatním z Microsoft Flight Simulatoru.
#117609
Ahoj, pro připojení k síti, používám vPilot. Abych mohli vidět okolní provoz v barvách(repaintech) okolních "účastníků zájezdu", stáhnul jsem ICE AI Traffic, což se nesetkalo s úspěchem. Tak jsem zkusil UT2, což funguje. Jak to řešíte vy? Také placeným addonem, nebo jinak? Díky
#117610
[quote="Jan Beneš"]
Ahoj, pro připojení k síti, používám vPilot. Abych mohli vidět okolní provoz v barvách(repaintech) okolních "účastníků zájezdu", stáhnul jsem ICE AI Traffic, což se nesetkalo s úspěchem. Tak jsem zkusil UT2, což funguje. Jak to řešíte vy? Také placeným addonem, nebo jinak? Díky
[/quote]

Já to řeším MTL knihovnou IVAa
#118206
Ahoj,

jen bych rád trochu oživil debatu ohledně zobrazování okolního provozu při používání vPilot. Používám vPilot a spokojenost. Jako knihovny na zobrazení letadel jsem zvolil default FSX a IVAO MTL. Potud vše ok. ALE! Ve složce FSX mám nejen default letadla. Jakým způsobem přiměji vPilot aby mi, krom zobrazení default planes, bral v potaz i nainstalovane addon planes? Mám kupříkladu pěkně zpracovanej Bf-109, kterej v IVAO MTL není, a vPilot mi místo něj zobrazuje to, co jsem si dal jako default letadlo pokud nenajde "match" v IVAO MTL.
#123197
Zdravím, chtěl jsem si vPilota spojit s MTL, ale na záložce model matching  v sekci  available rule sets nemám v nabídce IVAo (na internetu jsem viděl sreeny, kdy ho tam měli) ... Dá se to tam nějak dostat manuálně ?