Forum zaměřené na vše o letadlech, sceneriích, addonech a ostatním z Microsoft Flight Simulatoru.
By ThomassoCZ
#100231
Tak jsem se doslechl, že je tenhle kousek v plném vývoji :-). Už se těším.

Podobný topic jsem nenašel, myslím, že by se mohl hodit k diskuzi o tomto budoucím add-onu :-).

Mimochodem, k dostání jsou manuály za hubičku (400$), zajímalo by mě, kterej hňup utratí skoro 10 000 Kč za dokumentaci k virtuálnímu letadlu.. Neberte mě zle, jen to prostě nechápu :).
By Snohakrij
#100236
Divíš se, bude na tom : Licenced product of Boeing company, tak proč by to nestálo 10k ? :)
By ThomassoCZ
#100237
No ale lidi si to i kupujou. Co jsem četl na AVSIM fóru... Blázni prostě. Napsal jsem tam taky, že to nechápu, a oni jen.. No tak když mě to baví, tak proč bych těch 400$ nedal? :DDD Prostě crazy.
By rc_czech
#100238
Ale o tom to prece je, pokud ho to bavi, ma na to a treba uz vrazil peknych par (desitek) stovek do home cockpitu, tak proc by si nedopral tu stresnicku na dortu?
Muj homecockpit ma taky asi petkrat vetsi cenu nez moje auto lol coz nic nerika o kvalite kokpitu, spis (ne)kvalite auta, ale setrit se nekde musi lol
By ThomassoCZ
#100239
Taky asi bude něco jinýho USA a my... Trošku jiný finanční možnosti :)
By dan542
#100242
Ano, mají větší platy a levnější služby (volání, elektřina, ...) i zboží (nemají tam zlodějských 20% DPH/sales tax).

Kdybych měl doma něco takového, tak si to možná i koupím, navíc nemusíš kupovat všechny manuály, které stejně moc nepoužiješ, podle mě stačí tohle nebo jen QRH, ostatní manuály použiješ z PDFka, co dostaneš s letadlem.

Taky je to o tom, co chceš víc, třeba si místo telefonu za $400 koupíš manuály, protože manuály použiješ víc. Nebo si za těch $400 můžeš koupit tablet a dát si na to jak mapy (jako reální piloti...), tak i manuály.
By ThomassoCZ
#100245
Tak kdybych měl doma něco takového, tak si to asi taky koupím, když už tak pro ten efekt, ale zas mi řekni, kolik lidí \"něco takového\" doma má :D
Uživatelský avatar
By JKol
#100256
S BS známe jednoho blázna, který za podobný (s prominutím) ptákoviny utratil cca 200.000 Kč...
Uživatelský avatar
By Schindler
#100259
[quote="JKol"]S BS známe jednoho blázna, který za podobný (s prominutím) ptákoviny utratil cca 200.000 Kč...[/quote]

+ Teď si koupil sedačku z Boeing XXX, je to jenom plech, a když se o vánocích naposledy zmiňoval, tak to bylo něco okolo 40 tisíc. :-) Těch dvě-stě tisíc utratil převážně za add-ony, jako jsou letiště, letadla, prográmky, a tak. Najdete u něj všechny letiště od Aerosoftu a téměř všechny nejznámější letadla :-)
By Snohakrij
#100279
No já bych si asi radši koupil nějakou tu licenci, než homemade cockpit :)
By rc_czech
#102620
[quote="PMDG facebook"]Tonight we have just put together another major update to the 777 for our internal team. As usual we are being very quiet about the state of the project, and what stage it is in. Those of you who have known us for a long time will recall that we go through these silent periods right before a major release begins to gain momentum toward the finish line.

This one is gaining momentum. We promise- nobody is happier than we are!

We aren\'t sure precisely when we will show you the big flight deck update, but it isn\'t far off now- at the very least, we\'ll talk Rob into updating the forum on our work flow!

Maybe he\'ll have to tell you about PMDG\'s "summer of moving trucks." If he doesn\'t- ask him...[/quote]
By PBily
#102624
[quote="Schindler"][quote="JKol"]S BS známe jednoho blázna, který za podobný (s prominutím) ptákoviny utratil cca 200.000 Kč...[/quote]

+ Teď si koupil sedačku z Boeing XXX, je to jenom plech, a když se o vánocích naposledy zmiňoval, tak to bylo něco okolo 40 tisíc. :-) Těch dvě-stě tisíc utratil převážně za add-ony, jako jsou letiště, letadla, prográmky, a tak. Najdete u něj všechny letiště od Aerosoftu a téměř všechny nejznámější letadla :-)[/quote]

40000 to by tak odpovídalo. Mně nabízeli 2 za 100 000,- Kč

Kdybyste o nějaké věděli (levnější), dejte echo.
Uživatelský avatar
By JKol
#105521
Nevím, jestli někdo znáte naší fb stránku Flight Simulator 2004, nicméně dnes tam kolega admin přidal tuto fotku
Uživatelský avatar
By Čondra
#105524
Konečně T7, která připomíná letadlo. Shodneme se, že verze od PSS je moc jako omalovánky..

OK
By ASG29
#105547
[quote="Čondra87"]Konečně T7, která připomíná letadlo. Shodneme se, že verze od PSS je moc jako omalovánky..

OK[/quote]
Neshodneme ;) Podívej se na fotky real cockpitů a uvidíš, že PSS se podobá reálu daleko více, než PMDG. Pokud se bude brát v úvahu jako nový, zrovna vyrobený kus. K tomu si připočti datum vzniku PSS Triplsedmy. Na ten její věk a určení (verze FSky) to byl dobrý addon, který měl slušně nasimulovány systémy.
Pokud bych měl říct, že PMDG bude (je) špička, potom bych chtěl taky mít například plně funkční datalink... Dál mi chybí lesklé displaye. A jsem zvědav, jak se poperou s FBW. Zatím jedinný addon, který má dobře simulováno řízení FBW, je VRS F-18. A to nejde v samotné FSce udělat, musí se k tomu pořídit FSForce a v FSce "natvrdo" vypnout forcefeedback.