Forum zaměřené na vše o letadlech, sceneriích, addonech a ostatním z Microsoft Flight Simulatoru.
By jari.r
#78183
Koupil jsem PMDG 737 THE NEXT GENERATION
737-800/900 vše jsem zvládl, teď se rvu s FMC, ale o snad podle manuálu zvládnu. Jediné na co jsem nepřišel, když nastartuju, mám stažený plyn a mám zabržděno proč mi letadlo popojíždí? Nevíte někdo. Četl jsem různé vlákna ale nenašel jsem . Díky.
Uživatelský avatar
By martinz
#78184
Pokuď si to pamatuju správně tak 737 je trochu víc přemotorovaná a tak když není naložená tak popojíždí i přes brzdy.
Uživatelský avatar
By CSA222
#120154
Ahoj, chci se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti se změnou aircraft.cfg u PMDG FS9 B737-700. Chci se upravit .cfg na verzi 700ER. Jde mi primárně o přídavné nádrže a úpravu váhy a vyvážení.

Díky za rady.
Uživatelský avatar
By Speedy985
#120880
Ahoj kapitáni,

možná jste zaregistrovali, že PMDG vydalo nový update na 738NGX pro FSX a FSX Steam Edition. Pro ty majitele NGX, kteří to neví, to píšu sem. Jmenuje se SP1d a jedno z těch hlavních vylepšení je Weather radar. Ovšem bude vám fungovat pouze s Active Sky Next. Další addony počasí nejsou podporovány.
Mám to stažený a funguje bez problémů.

Pro stažení je nutné se zalogovat na svůj účet PMDG a stáhnout celou instalaci znovu. Není tam prostě pouze balík SP1d. A kdo má krabicovou verzi, tak má bohužel smůlu. Pro více info Facebook PMDG.

https://www.facebook.com/pmdgsimulation ... 8097640642

PJ
Uživatelský avatar
By JKol
#120881
A zatím to není kompatibilní s FS2Crew, takže kdo lítá s Fóčkem, musí si počkat
Uživatelský avatar
By torpy68
#120899
S FS2CRew to kompaktibilné je.Na ich oficiálnej stránke je písané: Sp1c or later.
Osobne copilota používam a zatialľsom nezaregistroval žiadny problém.
By Bob
#120941
Zdravím pánové, mohli byste, prosím, naťuknout lamu, jak se vám povedlo WX Radar zprovoznit? Stáhnul jsem si novou instalaci NGX, starou verzi odinstaloval, novou nainstaloval. K tomu AS Next v trial verzi (zatím jsem spokojený s AS2012, ale radar bych rád zkusil a pak případně investoval do AX Next). Spustím ASN, udělám flightplan, zapnu FSX, připravím let, odstartuji, stisknu WXR, na ND se objeví modrý nápis WXR a pod ním +4A, toto číslo se s klesající výškou snižuje. Ale mraky to nekreslí....
Když dám terén tlačítke TERR, tak se oproti starší verzi krásně postupně vykresluje a je vidět "obnovovací" čáru radaru. U počasí nikoliv. Zkusil jsem i povolit ve firewallu konkrétní port, který ASN vyžaduje, popř. vypnout firewall úplně, ale ani tohle nepomáhá. Trial ASN vyprší za 4 dny, tak budu vděčný za každou radu. Díky. R.
Uživatelský avatar
By CSA075
#120942
[quote="Robert Tulis"]
Zdravím pánové, mohli byste, prosím, naťuknout lamu, jak se vám povedlo WX Radar zprovoznit? Stáhnul jsem si novou instalaci NGX, starou verzi odinstaloval, novou nainstaloval. K tomu AS Next v trial verzi (zatím jsem spokojený s AS2012, ale radar bych rád zkusil a pak případně investoval do AX Next). Spustím ASN, udělám flightplan, zapnu FSX, připravím let, odstartuji, stisknu WXR, na ND se objeví modrý nápis WXR a pod ním +4A, toto číslo se s klesající výškou snižuje. Ale mraky to nekreslí....
Když dám terén tlačítke TERR, tak se oproti starší verzi krásně postupně vykresluje a je vidět "obnovovací" čáru radaru. U počasí nikoliv. Zkusil jsem i povolit ve firewallu konkrétní port, který ASN vyžaduje, popř. vypnout firewall úplně, ale ani tohle nepomáhá. Trial ASN vyprší za 4 dny, tak budu vděčný za každou radu. Díky. R.
[/quote]


Ahoj,

Zkus zesilit jas WXR radaru, tj. na pedestal panelu na WXR radaru kolecko GAIN a otoc s nim naplno doprava, pak by se ti melo zobrazovat WX...
Uživatelský avatar
By JKol
#120943
No ono sis na to sám odpověděl
Wx radar mraky nekreslí, kreslí pouze srážky, čili až bude mrak a bude z něj pršet, tak se ti zobrazí.
Uživatelský avatar
By Pavel
#120946
V ASN je funkce na hledání počasí, tak si najdi něco kde je zrovna bouřka, a tam se přesuň a uvidíš :) Nebo si v ASN vypni real weather a na zkoušku si ručně nastav nějaké srážky...

PB
By Bob
#120949
Děkuji všem za rady, stačilo navštívit tropickou bouři v Karibiku a už to funguje ::) Místní deštíky byly prostě slabé. R.