Forum zaměřené na vše o letadlech, sceneriích, addonech a ostatním z Microsoft Flight Simulatoru.
Uživatelský avatar
By anhista
#111279
[quote="ASG29"]Jako na potvoru si nemůžu vzpomenout na dávno zkrachovalé slovenské aeerolinky, ale ty drží rekord se 737-700: ze Seattlu do Blavy na jeden zátah. Ale s prázdným letadlem, samozřejmě.[/quote]
To byl myslím SkyEurope... má srdcovka. :D
Uživatelský avatar
By CSA075
#111289
Jen pro info, nejdelsi let provedl B777-200 s cestujicimi na lince EGLL - VHHH zapadnim smerem, trat dlouha pres 21 000 km, doba letu pres 22 hodin

On 9 November 2005 a Boeing 777-200LR, dubbed the Worldliner, completed the world\'s longest non-stop passenger flight. It traveled 13,423 mi (21,602 km) eastward, as opposed to a normal westward routing for that sector, which is much shorter at 9,647 km, from Hong Kong to London, in roughly 22 h 22 min.[5] Aboard the 777-200LR were eight pilots including Suzanna Darcy-Henneman, Boeing\'s first female test pilot. Although the airplane seats 301, there were only 27 passengers aboard this flight. There were two Boeing executives; several Boeing 777 engineers; representatives from General Electric; and a dozen journalists from around the world.
Uživatelský avatar
By Datum13
#111323
Tak je 777-200 doma. Ale potez pánbůh 1200 stránek manualu:-(
už se tesim na virgin flight ale na dnešní COD to Teda brát nebudu;-)
Uživatelský avatar
By George_L
#111327
[quote="ok-jar"]

A to jsem Tě chtěl na něco vyhecovat :) no ta elegatní dáma 747ma nám to nedá :([/quote]

Ono už těch 15 hodin a pár minut bylo docela na hraně. Letěl jsem to už dávno, takže nevím, jestli jsem měl plně natankováno, ale po přistání moc paliva v nádržích nezbylo.

http://www.vataware.com/flight.cfm?id=5709786
By Kuba5
#111344
Já asi před rokem a půl letěl se 747 do Sao Paula a jaký překvapení bylo, když jsem kousek za pevninou zjistil, že to už to asi do Sao Paula nedoletím.. otočil jsem to a přistál ve Fortaleze. :)
Teď už by se mi to asi nestalo, ale fakt jsem to dříve nenaplánoval dobře. :D
Uživatelský avatar
By Datum13
#111574
ty wl zkuste nekdo prekonat tohle s B772 :Landing Rate 2 ft/min Speed 131 knots

akorat by me zajimalo jak jsem mohl pristat s pozitivnim Rate :D
rad bych podotkl ze to bylo pristani na ruku bez A/P ;)
Uživatelský avatar
By JKol
#111577
To je tak, když se visí dlouho třeba stopu nad dráhou, pak to bere pozitivní, takhle mám třeba +12ft/min.
Uživatelský avatar
By Datum13
#114039
Tak jsem zjistil ze pokud letim s pmdg 777 tak me pravidelne dojde paměť a FSX spadne. LKPR - EDDH spadlo na finále 3x, EDDH-KORD spadlo 3x než jsem se dostal na HP RWY33. A nakonec spadlo na finále v Chicago 6nm od THR; (
Včera jsem dal LKPR-EDDH - LKPR s A320 a nebyl žádném problem. Tak nevím jak budu letat CPT destinace :(
Uživatelský avatar
By Datum13
#114040
Koukám že nejsem jedině kterej má tento problém.

P.S. JK koukni na datum a název letiště v tom FMC ;-)
Uživatelský avatar
By Datum13
#114042
Nekoukal jsem ale neverim ze je někde prázdna složka texture, 777 je jedina s kterou mám problém
Uživatelský avatar
By Petr Neudorfský
#114044
[quote="Datum13"]Tak jsem zjistil ze pokud letim s pmdg 777 tak me pravidelne dojde paměť a FSX spadne. LKPR - EDDH spadlo na finále 3x, EDDH-KORD spadlo 3x než jsem se dostal na HP RWY33. A nakonec spadlo na finále v Chicago 6nm od THR; (
Včera jsem dal LKPR-EDDH - LKPR s A320 a nebyl žádném problem. Tak nevím jak budu letat CPT destinace :([/quote]



ahoj
stáhni si a vlož do FSX adresáře UIAutomationCore.dll ,možná to máš mě to pomohlo
Uživatelský avatar
By vojav
#114046
uiautomationcore.dll netřeba stahovat, každý to má na PC ... zkus to nahradit, dříve jsem tu musel dělat denně, dneska mi to chybu vyhodí zřídka (1x 2 měsíce ? ) stačí to přehodit a zas šlape ;)
Uživatelský avatar
By Datum13
#114047
[quote="vojav"]uiautomationcore.dll netřeba stahovat, každý to má na PC ... zkus to nahradit, dříve jsem tu musel dělat denně, dneska mi to chybu vyhodí zřídka (1x 2 měsíce ? ) stačí to přehodit a zas šlape ;)[/quote]

Tak pozor!!! To uiac který je na každém počítači není to který funguje. Jsou jenom dvě verze který fungují. Jsou to vista 32 bit který se dají stáhnout. Ted ti neřeknu kterém verze to jsou ale az dorazím domu tak ti to mužů říct;-)
Ještě jednou pozor! Neplést s uiac ve Windows!