Forum zaměřené na vše o letadlech, sceneriích, addonech a ostatním z Microsoft Flight Simulatoru.
Uživatelský avatar
By Pavel
#111808
4,37GB mi je k ničemu, jeslti mám zkontrolovat jestli ty balíky máš stažené správně, tak potřebuju znát ty velikosti PŘESNĚ, proto to píšu. Viz obrázek - celé to dlouhé číslo.

PB
Uživatelský avatar
By Lapak
#111810
Že se vám do toho motám: MEGA je luxusní co se týče rychlosti atd., ale ten jejich stahovací systém trochu předběhl dobu a co dnes běžně prohlížeče umí. Aniž bych šel moc do technických detailů, tak není vyjímkou, že velký soubor stahovaný v prohlížeči (zvlášť IE) fakt stáhnete poškozený. Problém je v dekódování stažených dat, takže to imho ani nepůjde poznat na té velikosti. Výpočet nějakého kontrolního součtu už by to odhalil. I v Total Commanderu je funkce na výpočet různých součtů, tak to můžete zkusit.
Doporučuji stahovat pomocí nějakého stahovadla - já používám http://wordrider.net/freerapid/ z Mega jsem s tím stáhl desítky GB bez problému. Blbé je jenom, že stejným problémem trpí i ten upload systém a to se nevyřeší, dokud nevydají nějakého klienta, co slibují.
Uživatelský avatar
By Pavel
#111812
Ok, kontrolní součty od všech balíků + návod jak ověřit jsem přidal do prvního postu na konec. Prosím, zkontroluj si to, ať víme, na čem jsme. Generování těch kódů chvíli trvá.

PB
By Anton
#111824
1/ Tak v noci jsem opět stahnul Port 01 rar. z Uložto. Při rozbalení RAR hlásí stejnou chybu ať je to staženo z Megauploadu nebo Ulozto. Viz příloha.
2/ Kontrola dat v Total Commanderu hlásí také chybu. Viz příloha
Uživatelský avatar
By Pavel
#111826
[quote="ok-jar"]Tondo, natahej to komplet a pak to kontroluj ![/quote]

To je přeci nesmysl, CRCčko si může spočítat i u jediného souboru, a musí sedět, jinak je někde chyba a nemá smysl to tahat dále. Upřímě když se to děje i u dat z ulozto tak mě nenapadá, kde by mohl být problém. Budu nad tím přemýšlet.

PB
Uživatelský avatar
By Pavel
#111829
Čéče já to teď zkusil stáhnout z ulozto k sobě, na úplně jiný disk, udělal jsem CRC (zatím jen part 1, ale to pro začátek stačí) a ono sedí, tzn na ulozto ten soubor 100% poškozen není. Takže hledej chybu ve svém PC/připojení. Popř. neznáš se s někým poblíž, kdo by ti to mohl stáhnout?

PB
Uživatelský avatar
By bumper
#111831
[quote="Anton"]Zajímá mě, jestli ostatní co stahovali z Megaupload nebo Ulozto to mají v pořádku?[/quote]

Já mám staženo komplet z Megaupload a žádný problém.
Uživatelský avatar
By Pavel
#111833
Příp. zkus vypnout dočasně antivir, na stažení a stažení jednoho balíku, mě napadá... Mě u toho avast dělal komplikace při nahrávání na net, asi to na něj bylo moc velké.

PB
By Anton
#111836
[quote="Pavel"]Příp. zkus vypnout dočasně antivir, na stažení a stažení jednoho balíku, mě napadá... Mě u toho avast dělal komplikace při nahrávání na net, asi to na něj bylo moc velké.

PB[/quote]

Jako antivir mám Avast, ale vypnout jej nemám odvahu. I když vše mám zálohované.
By ASG29
#111838
[quote="Anton"]Jako antivir mám Avast, ale vypnout jej nemám odvahu. I když vše mám zálohované.[/quote]
Neblázni, na tu chvíli to nevadí...
By ASG29
#111940
Nainstalováno, rychle vyzkoušeno - ostré i ve větší vzdálenosti, jen občas dojde k rozmazání ale rychle se zpět zaostří, občas lehké zaseknutí obrazu (ATI 7870 OC 2GB). Jinak i s dnešním počasím fps stále na 30, na zemi v LKMB 25+.
Konečně se už dá lítat navigačně.
By batmaster
#111941
Stahování na torrentech vázne. :(

Nejsou tu asi moc sdílní lidé. Já to po stažení seeduji od začátku, mám odseedováno 5x, ale ostatní stáhnou a odpojí. Je nás tam pořád jen cca 5. Seedujte lidi ať to dlouho vydrží a mohou se k tomu dostat i ostatní.

Buďte solidární!
By MLorol
#111988
[quote="Anton"]Zajímá mě, jestli ostatní co stahovali z Megaupload nebo Ulozto to mají v pořádku?[/quote]


Tak mám stiahnuté z Ulozto cez ich stahovacieho klienta. Všetko OK. Po prvej inštalácii potvrdzujem v ďiaľke rozmazané. Zatiaľ sa hrám s nastavením. Som v tom začiatočník. No a hlavne hodne staré PC, aj keď do šrotu je ho ešte škoda.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 16