Forum zaměřené na vše o letadlech, sceneriích, addonech a ostatním z Microsoft Flight Simulatoru.

Má někdo zájem o download VFR ČR 2017 ver.C?

ANO
3
50%
NE
3
50%
Uživatelský avatar
By Eda
#130694
[quote="Jaroslav Šubert"]
[quote="Eduard Horak"]
[quote="Jaroslav Šubert"]
Že jsi hovdo dobrý, ale větší prasárnu jsem neviděl.
[/quote]
Mohu jen vedet proc jsem hovdo a jakou prasarnu jsem udelal tentokrat?
[/quote]

Létavci, je mi líto, ale toto orto jsem vzhledem k nepříjemným událostem za poslední dny na VACC.CZ zablokoval. Osoba vystupující pod jménem jako Eduard Horák zveřejnila přístupové heslo bez mého souhlasu. Jedná se o soukromou věc a neměl tudíž mé svolení. Toto jméno mi bohužel opravdu nic neříká.

Kdo chce toto orto, určitě si najdete cestu jak ho získat. Staženo bylo několikrát, takže se určitě mezi sebou domluvíte a dá si někdo tu práci to znova uložit.

Z mé strany torrent rozhodně nepůjde.
[/quote]

Osobo vystupujici pod jmenem Jaroslav Šubert, muzes mi prosim sdelit, jaky ma vyznam tajit heslo k torrentu? Byl snad nelegalni? Nebo jen potrebujes, aby se te kazdy doprosoval ve zpravach? Nebo ti jde o kredit za stahovani jinych lidi na uloz.tu? Proc pak takovy torrent vubec delas, kdyz se nema stahovat. Jako chapal bych, kdybych ty soubory vzal a uploadnul je pod svym uctem a sdilel tu sve odkazy, to bych bral jako prasarnu, ale torrent je od toho, aby se sdilel mezi co nejvice lidi a aby pak kazdy mohl poskytnout svou konektivitu pro rychlejsi stahovani ostatnich. Nebo to tak aspon vzdy bylo, ale mozna se za posledni leta neco zmenilo, nevim...

Jako vubec to cele nechapu, prijdes s tim, ze neco chces nasdilet ostatnim, kdyz se tu zacne diskutovat o heslu, tak cely topic radsi smazes, nez abys ho verejne napsal, pak to smazes uplne cele a prestanes i seedovat...
By ok-jar
#130697
Hledat nic nemíním a heslo jsem Eduardu Horákovi neposkytl. To pro ty co si to přečtou a ohledně orta se obracejte na jeho osobu. Tahle debata stejně nikam nevede.
#130698
Zamykám vlákno a žádám vás o nepokračování v této diskuzi, v opačném případě bude někdo z IT účet na týden blokovat a je mi jedno, kdo to bude. Na základě stížnosti mailem budu věc řešit, ale mimo fórum, komedie bylo myslím dost, raději se koukněte na Ulici nebo Růžovku :)